Hexalyse kietosios pastilės N30


Hexalyse kietosios pastilės N30
Bouchara-Recordati
Kaina apie 5.16 Eur

HEXALYSE

Čiulpiamosios tabletės

Vaisto forma ir pakuotė

Apelsinų skonio čiulpiamos tabletės.

Dėžutėje yra 30 tablečių.

SUDĖTIS

Biklotimolis 5 mg

Lizocimo hidrochloridas 5 mg

Enoksolonas 5 mg ir pagalbinės medžiagos.

Vienoje tabletėje yra 1,054 g sacharozės.

VEIKIMAS

Hexalyse sudėtyje yra trys veikliosios medžiagos, kurios, papildydamos viena kitą, veikia tris ligos

etapus: naikina infekcijos sukėlėjus, slopina uždegimą ir malšina skausmą. Biklotimolis veikia antimikrobiškai, mažina skausmą ir slopina uždegimą. Lizocimas (natūralus žmogaus organizmo fermentas) naikina virusus, bakterijas bei slopina uždegimą. Enoksolonas (randamas saldymedžio šaknyje) slopina uždegimą, mažina skausmą bei skatina žaizdų gyjimą.INDIKACIJOS

Hexalyse vartojama lokaliam burnos

ertmės ir gerklės infekcijų bei uždegimų gydymui: tonzilitui, anginai, faringitui (ryklės gleivinės uždegimui), stomatitui (burnos gleivinės uždegimui), dantenų uždegimams, kraujavimui iš dantenų, dantenų alveolių profilaktikai nuo infekcijų po dantų ekstrakcijos, burnos ertmės ir ryklės operacijų, aftoms, pienligei. Hexalyse taip pat gali būti vartojama kaip papildoma gripo ir peršalimo ligų gydymo priemonė.

DOZAVIMAS

6 - 8 tabletės per parą, t.y. sučiulpti po vieną tabletę kas 2 - 3 valandas. Nekramtyti! Tabletė turi lėtai ištirpti burnoje. Perspėjimai Šio vaisto nereikėtų vartoti neribotą laiką (net jei yra aukščiau nurodyta indikacija), ypač tais atvejais, kai ilgalaikis burnos ertmės natūralios mikrofloros sutrikimas kelia bakterijų ar grybelių (kandidozės) išplitimo pavojų. Rekomenduojama šį vaistą vartoti ne ilgiau kaip 10 dienų iš eilės. Jei tenka gydytis ilgiau, reikia kreiptis į gydytoją.

LAIKYTI VAIKAMS

NEPRIEINAMOJE VIETOJE!Gamintojas: BOUCHARA-RECORDATI, 68, rue Marjolin 92300 Levallois Perret, Prancūzija. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Hexalyse, Biklotimolis, Lizocimas, Burnos, Ertmės, Gerklės, Uždegimas, Tonzilitas, Angina, Faringitas, Stomatitas, Dantenų, Uždegimas, Kraujavimas, Iš dantenų, Pienligė