Gelis burnos ertmei GELCLAIR 15ml N21


Gelis burnos ertmei GELCLAIR 15ml N21
Helsinn
Kaina apie 87.66 Eur

INFORMACINIS LAPELIS

GELCLAIR koncentruotas burnos gelis

Apibūdinimas

GELCLAIR yra klampus gelis. Jis specialiai sukurtas vartoti, jeigu yra burnos gleivinės pažaida. Gelis, prilipęs prie burnos ir ryklės gleivinės, suformuoja apsauginę plėvelę, kuri saugo gleivinę nuo dirginimo ir dėl to greitai susilpnina skausmą. Gelis tiekiamas vienkartiniais paketėliais. Jis yra koncentruotas, todėl prieš vartojimą reikia atskiesti vandeniu.

INDIKACIJOS

GELCLAIR padeda, jeigu yra burnos ir ryklės pažaida. GELCLAIR suformuoja apsauginę gleivinės plėvelę, kuri padeda silpninti skausmą ir gerinti burnos gleivinės pažaidų gijimą. Preparato galima vartoti, jeigu yra pažaida, sukelta radioterapijos, chemoterapijos, burnos operacijos, ortodontinės plokštelės, dantų protezo ar atsiradusi dėl senėjimo.

Sudedamosios dalys

Dejonizuotasis vanduo, polivinilpirolidonas (PVP), maltodekstrinas, propilenglikolis, PEG-40 hidrintas ricinos aliejus, kalio sorbatas, natrio benzoatas, hidroksietilceliuliozė, benzalkonio chloridas, kvapiosios medžiagos, dinatrio edetatas, sacharino natrio druska, natrio hialuronatas ir gliciretinė rūgštis.

Vartojimo instrukcija

GELCLAIR reikia vartoti 3 kartus per parą arba tiek kartų, kiek reikia. Burną geliu paskalavus, mažiausiai valandą reikia nevalgyti ir negerti. Supilkite visą vieno paketėlio turinį į stiklinę, po to įpilkite maždaug 40 ml (3 valgomuosius šaukštus) vandens, gerai išmaišykite ir tuoj pat vartokite: ne trumpiau kaip minutę arba tiek, kiek galite, skalaukite burną paruoštu plovikliu, kad jis gerai padengtų liežuvį, gomurį, gerklę, žandus ir visas kitas burnos vietas. Po to pagargaliuokite ir išspjaukite. Jeigu nėra vandens, burną galima skalauti neatskiestu GELCLAIR. Burnos ploviklio likutį išpilkite.

KONTRAINDIKACIJOS

GELCLAIR draudžiama vartoti, jeigu yra padidėjęs jautrumas bet kuriai sudedamajai gelio daliai.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Geliu paskalavus burną, mažiausiai valandą negalima valgyti ir gerti. Jeigu pažeistas paketėlis arba pasibaigęs tinkamumo laikas, preparato vartoti negalima. Ilgiau laikomas gelis gali šiek tiek patamsėti ir sutirštėti. Dėl to jo veiksmingumas ir saugumas

nekinta.Laikyti kambario

temperatūroje.Saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos.

Negalima šaldyti.

Jei po 7 gydymo parų būklė nepalengvėja, reikia kreiptis į gydytoją.

Sąveika su kitais vaistiniais preparatais bei kitokia sąveika

GELCLAIR ir kitų vaistinių ar kitokių preparatų sąveikos nepastebėta.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis

Nėščioms ir kūdikį krūtimi maitinančioms moterims šiuo medikamentu gydytis galima.

Poveikis vairavimui ir mechanizmų valdymui

Nėra.

Galimas šalutinis poveikis

Šalutinio GELCLAIR poveikio iki šiol nepastebėta. Vis dėlto žmonėms, kurių jautrumas bet kuriai sudedamajai gelio medžiagai yra padidėjęs, jo vartoti nerekomenduojama.

Gelio nurijus ar perdozavus

Perdozavimo atvejų iki šiol nebuvo. Nors atsitiktinai gelio nurijus šalutinis poveikis pasireikšti neturėtų, tačiau nuryti jo nerekomenduojama.

LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

PAKUOTĖ

Dėžutė, kurioje yra 3 arba 21 vienadozis 15 ml gelio paketėlis (prieš vartojimą gelį reikia atskiesti).

Paskirtis

I klasės medicinos prietaisas [CE Marking] Gamintojas Helsinn Birex Pharmaceuticals Ltd., Damastown Mulhuddart Dublin 15, Airija

Platintojas Lietuvoje: UAB PharmaSwiss, Jogailos g. 4, LT-01116, Vilnius Informacijos peržiūros data 2005 m. gegužės mėn. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Gelclair, Burnos, Gleivinės, Pažeidimai, Pažaida, Dirginimas, Skausmas