Asonor purškalas į nosį 30ml


Asonor purškalas į nosį 30ml
Tojaris projektai
Kaina apie 21.03 Eur

Sustabdys knarkimą ir pagerins gyvenimo kokybę

Efektyvumas įrodytas

Kodėl knarkiama?

Knarkimas atsiranda dėl apsunkinto kvėpavimo. Taip gali atsitikti dėl peršalimo arba anatominių nosies ar gerklės ypatumų.

Vis dėl to, labiausiai paplitusi knarkimo priežastis yra pernelyg atsipalaiduojantys miego metu gerklės ir aplink ją esantys raumenys. Tokiu būdu gerklės spindis susiaurėja apsunkindamas oro patekimą. Plaučiuose turi būti tam tikras oro kiekis, todėl oro srauto greitis didėja. Gerklėje auga slėgis, gomurio liežuvėlis ir minkštieji gomurio audiniai pradeda vibruoti. Triukšmas, atsirandantis dėl šių vibracijų, vadinamas knarkimu.Kaip veikia ASONOR®?

ASONOR® pašalina pagrindinę knarkimo priežastį. ASONOR® drėkina ir minkština gleivinę, tuo pačiu šiek tiek sutraukia gerklės raumenis. Tai reiškia, kad kvėpavimas tampa neapsunkintas ir ryte burnoje nebus sausa.

Vartojimo nurodymai

ASONOR® vartojamas kiekvieną vakarą prieš miegą.

Atsigulus atlošti galvą ir įpurkšti į kiekvieną nosies ertmę po 4 – 6 kartus, kol tirpalą pajusite gerklėje. Kad pasiekti geriausius rezultatus labai svarbu, kad tirpalas pasiektų gerklės gleivinę. Efektas įprastai pasiekiamas per dvi savaites. Norint išlaikyti reikiamą efektą rekomenduojama ASONOR® vartoti pastoviai, kiekvieną naktį.

Sudėtis

Polisorbaras 80, glicerinas 85%, natrio chloridas, natrio edetatas, išgrynintas vanduo, kalio sorbatas 0,15%.

Įpakavimas

1 buteliuke yra 30ml, pakanka maždaug 1 mėnesio vartojimui.

Atsargumo priemonės

-Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

-Purkštuve yra smulkių dalių.

ASONOR® yra ne vaistas ir neskirtas obstrukcinės miegos apnėjos gydymui. Asmenys, turintys miego apnėjos simptomus turėtų pasitarti su gydytoju. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Asonor, Knarkimas, Miego, Apnėja