Mamertas Kukčikaitis

Sritis:Akušerija ir ginekologija
Darbovietės: ASMEDA, medicinos centras

Papildoma informacija:

Adresas:Šeimyniškių g. 21, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2154444
El. paštas:

Specializacija:

Konsultuoja nevaisingumo, ginekologijos, urologijos, seksologijos, venerologijos klausimais


Užduoti klausimą

2016 vas. 13 18:13
sveiki, man 23 m. Kiek pamenu mėnesinės būdavo nereguliarios, arba kas 3 - 4 mėn visai nebūdavo. 2014 m. ginekologė po echoskopijos pasakė, jog gali būti bėdų norint pastoti, todėl išrašė kontraceptikus, juos vartojau 9 mėn., gydytojai pasakius, kad problemos nebėra, nutraukiau jų vartojimą, tačiau jau pusmetis praėjo, o gausios mėnesinės buvo tik lapkričio ir gruodžio mėn. Sausį du kartus patepliojo, o panašu, kad ir šį mėn tik teplioja. Klausimas būtų, ar kontracepcija gali išspręsti problemą, ar nekreipti dėmesio, nes kitų nepatogumų nejaučiu?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, manau, kad Jums kontraceptikai gali pabloginti vaisingumą, o ne išspręsti problemą.

2016 vas. 12 18:02
Laba diena, mėnesinėm susirgau kaip ir įprastai , pagal grafiką 3 dienas vėliau ( pas mane visada yra +3/5 dienos nuo turimos mėnesinių pradžios) , mėnesinių pirmą dieną būna nežmoniškas skausmas, kraujuoju įprastai 4 dienas ( penktą šiek tiek pateplioja ir tiek )bet šį kart susirgau be jokio skausmo , o mėnesinės nebuvo tokios gausios kaip įprastai ir jau nuo mėnesinių pradžios šiandien yra 7ta diena ir vis dar krauju "teplioja" , kas gali būti, gyvenu užsienyje ir greit pasirodyt daktarui neturoi galimybės , ar verta sunerimti? (2 savaitės iki mėnesinių pradžios vartojau antibijotikus ar gali tai būti kažkuo susiję?)

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, dėl antibiotikų galėjo išsiderinti mėnesinių ciklas.

2016 vas. 9 17:15
ar trihomonoze galima uzsikresti pirtyje

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, teoretiškai galima, bet retais atvejais.

2016 vas. 8 17:55
Paskutinė mėnesinių diena buvo sausio 9d., ciklas 30-33 dienos. Lytinius santykius (naudojome prezervatyvą) turėjau sausio 15d.
Šiandien 31 diena ir mėnesinių dar nėra.
Nesijaučiu pavargus, neskauda nei krūtinės, nei nugaros, nei galvos, bet lyg pasikeitusi makšties spalva į tamsesnę. Praėjus keletui dienų po ovoliucijos lyg pykino, bet gali būti, kad nuo streso, nes paniškai bijau pastoti. Ar gali būti, kad laukiuosi?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tai gali parodyti šlapimo testas.

2016 vas. 8 16:07
Laba diena. Norėčiau paklausti dėl kontracepsijos ir rūkymo sąryšio. Paskutinius kelius mėnesius rūkiau nedideliais kiekiais, dabar esu metusi rūkyti (savaitę laiko) ir noriu pradėti naudoti kontraceptinius pleistrus (Eileen mini) . Jeigu nerūkymo laikotarpis bus apie 2 savaites nuo pleistro naudojimo pradžios (be abejonės daugiau rūkyti neketinu) ar kontracepsija bus veiksminga? Man 21 m.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kontracepsija bus veiksminga, o nerūkymo laikotarpį pratęsti 10 kartų ilgiau.

2016 vas. 8 14:34
Sveiki, šiuo metu planuojame vaikelį, bet padarė PAP tyrimą ir rado ASC-US ir gydytoja siunčia gimdos kaklelio biopsijai. Norėjau paklausti, po kiek laiko nuo šios procedūros vėl galima planuoti nėštumą? Iš anksto dėkoju.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, nėštumą galite planuoti po sekančių mėnesinių.

2016 vas. 8 14:27
Sveiki, norėjau pasikonsultuoti kas tai galėtų būti. Per naujus metus turėjau nesaugių lytinių santykių, tačiau po 24h (ne vėliau) išgėriau escapelle tabletę, po 6 dienų prasidėjo mėnesinės ir truko kaip ir yprastai 3 dienas (kaip normlaios mėnesinės) tačiau poto keistai jaučiausi, pykino, bet vėmimo nebuvo, skaudėjo pilvą, buvo nuovargis, skaudėjo duobutę po krūtingkauliu, kai paspausdavau, babbą kai paspausdavau. Tačiau pasidarius NT neigiamas rezultatas (pirmą dariau po 14 dienų po akto, kitą po 18 dienų po akto, bet abu dariau dieną), simptomai nepraėjo, tik dar nugarą skaudėt pradėjo, krūtys nejautrios, kitų požymių kaip ir nėra. Kas tai galėtų būti ar galiu būti nėščia? ar čia kažkas kito?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, nėštumo nėra, pernelyg esate jautri ir bijote nėštumo.

2016 vas. 5 22:49
Sveiki, norėjau paklausti ar normalu, kad vartojant kontraceptines tabletes prasidėjo menesinės likus dar 4 tabletėms?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, tai yra normalu. Bet tablečių kursą reikia pabaigti.

2016 vas. 5 11:48
Laba diena, esu 23 metų mergina, turiu vaikiną jau keturi metai. Prieš keletą mėnesių nustatė man ligą trichomoniazė. Sugėriau vaistų kursą ir pakartotinai pasidariau tyrimus, laukiu atsakymų. Gal galite paaiškinti išsamiai, kas tai per liga, kaip ja užsikrečiama? Ar ta liga gali būti priežastis to, kad mylintis su vaikinu man skauda ir jaučiuosi įsitempusi? Vaikinas jau du metai baigia masturbuodamasis pats, toks jausmas kad aš jo nejaudinu ir tarp mūsų nėra jokio artimesnio ryšio, mylimės labai retai vieną-du kartus per mėnesį, būna dar rečiau. Kaip išspręsti šią problemą? Ar gali žarnyno ligos turėti įtakos skausmingam lytiniam aktui? Nes toks vaizdas kad turiu rimtų bėdų, bet tirtis bijau.Kelis kartus su išmatomis buvo kraujo ir baltų gleivių, jaučiu kartais gurguliavimą ir pilvo pūtima, bet nereguliariai todėl neinu tirtis žarnyno, nes bijau, nemaloni procedūra. Kartais atrodo, kad pati ieškau ligų, bet buvo nustatyta trichomoniazė ir skauda mylintis, nejaučiu malonumo ir negaliu atsipalaiduoti, ar tai gali būt nuo tos ligos ar tai daugiau psichologinės bėdos? Ar aš esu kalta kad jo nejaudinu ir jis baigia tik masturbuojantis? Ačių už atsakymus.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, ši liga yra lytiškai plintanti liga. Lytiškai plintančios ligos neretai būna kelios. Rekomenduotina išsitirti dėl chlamidijų, mycoplasmų ir ureaplasmų.

2016 vas. 3 18:47
Gerbiamas daktare, man 46 ir is ju 15 metu gyvenu Olandijoje. 1997 turejau ne vietoj pastojima, kuriuo metu padare plastine operacija ir pasalino vaisiu. Visa kita liko savo vietose. Praejus 20 min po Cezario pjuvio prasidejo vidinis kraujavimas ir teko vel pjuvi atidaryti. Daugeli metu paskaudedavo sona ties aklaja zarna bet daktarai nieko nerasdavo. Paskutiniais 3 metus skausmas darosi varginantis staigiai pasilenkiant arba sukantis lovoje ant kito sono. Olandijoj dare zarnu tyrima, ginekologini ultragarsa ir nieko neranda. As galvoju kad man reiktu laparoskopijos ar dar kitoks ten tyrimas yra, bet jie cia kaip ir nenori apsiimti. Nezinau ka daryt. Nusibodo kentet. Gal jus ka patartumete,gal yra skenerio tyrimas tai atvaziuociau i Lietuva . dekoju

Peržiūrėti atsakymą

Manyčiau, kad skausmų kilmė yra stubure, o ne pilve.