Lakripos gelis akims 10g N1


Lakripos gelis akims 10g N1
Ursapharm
Kaina apie 6.05 Eur

Lakripos gelis

Akims drėkinti ir gaivinti.

Sterilus akių gelis, 10 g

Kas yra Lakripos® gelis?

Lakripos® gelis yra sterilus akių gelis, kurio sudėtyje yra 2 mg/g karbomero 980, cetrimido, sorbitolio, natrio hidroksido, natrio edetato ir injekcinio vandenis.

Kam vartojamas Lakripos" gelis?

Lakripos® gelis atgaivina ir nuramina akis. Jis sudrėkina akių paviršių ir sumažina akių sudirginimą, palengvina akių sausumo ar deginimo pojūčius.

Buvimas kondicionuojamose patalpose ar ilgas darbas prie kompiuterio ekrano - tai tik kelios priežastys akių sausumo simptomams atsirasti. Kai akių paviršių dengiantis ašarų plėvelės sluoksnis greitai išgaruoja ar kai dėl intensyvaus žiūrėjimo rečiau mirksima, apsauginė ašarų plėvelė pastoviai

nedengia akies paviršiaus. Tuomet akis pradeda peršėti, akys greičiau pavargsta, paraudonuoja, atsiranda deginimo, sudirginimo pojūtis.

Lakripos® gelis - tai skaidrus akių gelis. Po kelių mirktelėjimų akių paviršius padengiamas tolygia bei patvaria drėkinančia plėvele, kuri fiziškai apsaugo akis nuo sudirginimo ir sausumo pojūčių atsiradimo. Sudirginimo požymiai praeina iš karto, vėl jaučiamas akių gaivumas. Kadangi Lakripos® gelis pakankamai klampus, jo raminantis poveikis yra ilgai trunkantis.

Kaip vartoti Lakripos" gelį?

Akių gelį vartokite taip, kad tūbelės galu neliestumėte nei akies, nei odos. Nuimkite apsauginį dangtelį, atloškite galvą ir smiliumi patempkite apatinį akies voką žemyn. Kita ranka, tūbelę virš akies laikydami vertikaliai, įlašinkite vieną lašą gelio į junginės maišelį. Po to lėtai užsimerkite. Gelį iš tūbelės spauskite švelniai, tūbelės nevyniokite ir nelankstykite. Po lašinimo tūbelę visada uždarykite apsauginiu dangteliu.

Ką dar reikėtų žinoti apie Lakripos® gelio vartojimą?

Lakripos® gelio negalima vartoti vienu metu su kitais akims skirtais vaistais. Jeigu į akis reikia sulašinti kitų vaistų, palaukite apie 15 minučių ir tik tuomet lašinkite Lakripos® gelį. Akių tepalus reikėtų vartoti praėjus ne mažiau kaip 1 valandai po Lakripos® gelio sulašinimo.

Kelias minutes po Lakripos® gelio sulašinimo trumpam matomas vaizdas gali būti neryškus, todėl nevairuokite, nedirbkite su mechanizmais, nedirbkite darbų, kur būtina išlaikyti pusiausvyrą.

Kaip dažnai ir ar ilgai reikia vartoti Lakripos® gelį?

Lakripos® gelio vartojimo dažnumas yra labai individualus ir priklauso nuo savijautos bei nuo jūsų akių gydytojo rekomendacijų. Dažniausiai Lakripos® gelio po vieną lašą lašinama 3-5 kartus per dieną į kiekvieną akį. Jei norite Lakripos® gelį vartoti dažniau, pasitarkite su savo akių gydytoju. Bet kokiu atveju jei nemalonūs akių pojūčiai nepraeina, būtinai pasitarkite su savo akių gydytoju, kad jis nustatytų tinkamiausią dozę ir gydymo trukmę.

Kada Lakripos® gelio nereikėtų vartoti?

Lakripos® gelio nepatartina vartoti, jei padidėjęs jautrumas cetrimidui ar kitam Lakripos" gelio komponentui.

Labai retai gali parausti akys ar atsirasti deginantis pojūtis. Tokiais atvejais Lakripos® gelio vartojimą reikia iš karto nutraukti ir kreiptis į savo akių gydytoją.

Lakripos® gelio negalima vartoti, jei esate įsidėję kontaktinius lęšius. Pirmiausia išsiimkite kontaktinius lęšius, tada įlašinkite gelio ir, palaukę apie 15 minučių, vėl juos įsidėkite.

Kaip laikyti Lakripos® gelį?

Lakripos® gelį laikyti kambario

temperatūroje (15-25 °C).Lakripos® gelio negalima vartoti pasibaigus tinkamumo laikui.

Tinkamai laikant Lakripos® gelį galima vartoti 4 savaites atidarius tūbelę.

Laikyti vaikams

nematomoje ir nepasiekiamoje vietoje.Informacija patvirtinta: 2007 m. kovo mėn.

Gamintojas:

URSAPHARM Arzneimittel GmbH fr Co. KG

IndustriestraBe, 66129 Saarbrucken, Vokietija 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.