Artelac Splash akių lašai 10ml


Artelac Splash akių lašai 10ml
Bausch&Lomb
Kaina apie 10.24 Eur

Artelac® Splash

Kas yra ARTELAC® SPLASH?

ARTELAC® SPLASH – tai skaidrus į akis lašinamas tirpalas, kurio sudėtyje yra 0,24 % hialurono rūgšties (natrio hialuronato) bei pagalbinių medžiagų.

Tirpalas puikiai toleruojamas, nes jo sudėtyje nėra konservantų.

Akių lašai pateikiami pažangioje kelių dozių sistemoje, kurią lengviau ir saugiau naudoti. Lašus galima vartoti 6 mėnesius po atidarymo.

 

Kam skirtas ARTELAC® SPLASH?

ARTELAC® SPLASH – pasirenkamiausias mūsų produktas sausoms akims nedelsiant nuraminti ir sudrėkinti. Jis natūraliai atgaivina akis ir numalšina sausų akių simptomus, pavyzdžiui, nuovargį, dirginimo pojūtį ir net pernelyg gausų ašarojimą.

ARTELAC® SPLASH tinka minkštiesiems ir kietiesiems kontaktiniams lęšiams drėkinti pirmą kartą ir pakartotinai (jų neišsiimant), jis pastebimai padidina kontaktinių lęšių patogumą juos nešiojant visą dieną.

 

Kada reikia vartoti PREKIŲ ŽENKLĄ?

ARTELAC® SPLASH – pasirenkamiausias mūsų produktas. Jo sudėtyje yra natūralaus polimero – hialurono rūgšties (natrio hialuronato), kurios būna sveikos žmogaus akies struktūrose ir natūralioje ašarų plėvelėje.

ARTELAC® SPLASH sukurtas taip, kad išliktų akies paviršiuje, nedelsiant drėkintų akis ir malšintų visus sausų akių simptomus. Šis produktas idealiai tinka žmonėms, patiriantiems sausų akių simptomus, pavyzdžiui, nuovargį, įtampą, deginimo pojūtį ir (arba) pernelyg gausų ašarojimą.

Akių sausumą sukelia:

-      išoriniai veiksniai, pavyzdžiui, ilgas naudojimasis kompiuteriu, oro kondicionieriai, šildymas, cigarečių dūmai, vėjuotas oras ir kontaktiniai lęšiai;

-      kiti veiksniai, pavyzdžiui, tam tikri vaistai (kontraceptinės tabletės, antihistamininiai preparatai, beta-blokatoriai, antispazminiai vaistai, šlapimo išsiskyrimą skatinantys vaistai) bei tam tikros ligos, skatinančios akių sausumo atsiradimą.

 

Kaip dažnai ir kaip ilgai reikia vartoti ARTELAC® SPLASH?

Lašinkite po vieną ARTELAC® SPLASH lašą į akį pagal poreikį. Galite jį vartoti kiekvieną dieną tiek kartų, kiek pageidaujate. Vartojimo trukmės apribojimų nėra.

 

Kaip vartoti ARTELAC® SPLASH?

Dėmesio! Vartojant pirmą kartą arba kurį laiką nevartojus:

nuimkite nuo buteliuko dangtelį ir palenkite buteliuką į apačią. Spustelėkite jį apytiksliai 20 kartų, kol atsiras lašas. Dabar buteliukas paruoštas naudoti.

 

 

 

1. Prieš vartodami produktą, nusiplaukite rankas ir laikykite buteliuką taip, kaip nurodyta.

 

2. Prieš vartodami, nuimkite nuo buteliuko apsauginį dangtelį.

 

Stenkitės, kad buteliuko galiukas nesiliestų su pirštais ar kitais paviršiais, nes galite užteršti tirpalą.

 

 

3. Apverskite buteliuką ir šiek tiek atloškite galvą. Laisvos rankos pirštu švelniai patraukite apatinį akies voką į apačią, laikykite buteliuką vertikaliai virš akies ir paspauskite pumpavimo mechanizmą, kad įlašintumėte į akį vieną lašą.

Stenkitės nepaliesti akies paviršiaus buteliuko galiuku, nes galite sužaloti akį.

 

Užmerkite akį ir lėtai pasukinėkite ją į skirtingas puses, kad lašas optimaliai pasiskirstytų ant akies paviršiaus.

 

 

4. Pavartoję, nukratykite lašų likučius ir uždėkite apsauginį dangtelį ant sauso buteliuko galiuko.

 

Pažangus ARTELAC® SPLASH pumpavimo mechanizmas yra toks, kad akių lašų tirpalo sudėtyje būtų galima nenaudoti konservantų ir kad būtų patogu tirpalą lašinti.

Iš buteliuko galima išlašinti visą nurodytą tirpalo kiekį. Baigus vartoti, dėl buteliuko dizaino jame lieka nedidelis tirpalo kiekis.

 

Kada draudžiama vartoti ARTELAC® SPLASH?

Nevartokite produkto, jei esate jautrūs kuriai nors iš jo sudedamųjų dalių.

 

Svarbi informacija apie ARTELAC® SPLASH vartojimą

  • Labai retais atvejais šis produktas gali sukelti padidėjusio jautrumo reakciją. Tokiais atvejais vartojimą reikia nutraukti.
  • Saugumo informacija pacientams, kurių ragena smarkiai pažeista: labai retais atvejais buvo pranešama apie kalcio fosfato nusėdimą ant ragenos, akims gydyti vartojant produktus, kurių sudėtyje yra fosfato.
  • Nelieskite akies paviršiaus buteliuko galiuku, nes galite pažeisti akies paviršių arba užteršti tirpalą.
  • Pavartoję, nukratykite likusius lašus.
  • Prieš vartodami kitą akims skirtą produktą, palaukite apytiksliai 15 minučių.
  • Medicinos priemonę išmeskite po 6 mėnesių nuo pirmo atidarymo.
  • Nevartokite pasibaigus galiojimo laikui.
  • Nevartokite, jei pažeista pakuotė ar buteliukas.

 

Pakuotė:ARTELAC® SPLASH tiekiamas 10 ml akių lašų pakuotėse.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Akims, Akių lašai, Drėkinimas, Sausos akys, Sausų akių sindromas, Akių nuovargis, Akių sausumas