Artelac Rebalance akių lašai 10ml


Artelac Rebalance akių lašai 10ml
Bausch&Lomb
Kaina apie 10.24 Eur

Artelac® Rebalance

Kas yra Artelac® Rebalance?

Artelac® Rebalance – tai skaidrus, rausvos spalvos akių tirpalas, kurio sudėtyje yra 0,15 % hialurono rūgšties (natrio hialuronato), 0,5 % polietilenglikolio 8000 (PEG 8000), kalio chlorido, kalcio chlorido, magnio chlorido, natrio chlorido, vitamino B12, injekcinio vandens, boro rūgšties ir Oxyd® (švelnaus konservanto, akies paviršiuje virstančio vandeniu, deguonimi ir druskos jonais).

Suvartokite per 2 mėnesius nuo pirmojo atidarymo.

Tai daugiakomponentis produktas, suteikiantis ilgalaikį palengvėjimą ir apsaugantis sausas akis esant lėtiniam akių drėkinimo sutrikimui.

Artelac® Rebalance yra hipotoninis tirpalas ir ramina akis, nes padeda atkurti ašarų plėvelės ir akių paviršiaus fiziologinį osmosinį balansą.

Kaip vartoti Artelac® Rebalance?

Artelac® Rebalance – tai akių lubrikantas - patogiame buteliuke - skirtas palengvinti ir numalšinti nuolatinius sausų akių simptomus.

Artelac® Rebalance tinka nešiojantiems minkštuosius ir kietuosius kontaktinius lęšius, juos pastebimai patogiau nešioti visą dieną.

Kam skirtas Artelac® Rebalance?

Jo sudėtyje yra medžiagų, natūraliai randamų akyse ir ašarų plėvelėje: efektyvus drėkiklis natrio hialuronatas, maistingosios medžiagos ir valantieji jonai – kalis, magnis, natris ir kalcis. PEG 8000 – tai papildomas drėkiklis, užtikrinantis ilgalaikį drėkinimą. Dėl vitamino B12 Artelac® Rebalance yra rausvos spalvos, kuri greitai išsisklaido mirksint. Preparatas netepa drabužių ar kontaktinių lęšių.

Artelac® Rebalance yra sukurtas taip, kad išliktų ant akies paviršiaus ir teiktų ilgalaikį drėkinimą visų sausų akių simptomų atžvilgiu savo pagrindinėmis sudedamosiomis dalimis sukurdamas papildomą apsaugą ašarų plėvelei. Produktas idealiai tinka visiems kenčiantiems nuo įvairių sausų akių simptomų, pvz., akių nuovargio, įtampos, deginimo ir (arba) ašarojimo.

Akių sausumą sukelia:

-      išoriniai veiksniai: ilgas naudojimasis kompiuteriu, oro kondicionieriai, šildymas, cigarečių dūmai, vėjuotas oras ir kontaktiniai lęšiai;

-      kiti veiksniai, pavyzdžiui, tam tikri vaistai (kontraceptinės tabletės, antihistamininiai preparatai, beta-blokatoriai, antispazminiai vaistai, šlapimo išsiskyrimą skatinantys vaistai) bei tam tikros ligos, skatinančios akių sausumo atsiradimą.

 

Kaip dažnai ir kaip ilgai derėtų vartoti Artelac® Rebalance?

Lašinkite po vieną Artelac® Rebalance lašą į akį nuo 3 iki 5 kartų per dieną arba, jei reikia, dažniau. Preparatą galite vartoti kasdien ir taip dažnai, kaip pageidaujate. Vartojimo trukmė neribojama.

 

Kaip vartoti Artelac® Rebalance?

  Prieš vartojimą nusiplaukite rankas. Kaskart prieš vartodami, nuimkite apsauginį dangtelį nuo buteliuko viršaus. Būkite atsargūs, kad buteliuko galiuko nepaliestumėte pirštais.
  Šiek tiek atloškite galvą, laisvos rankos pirštu truputį patraukite apatinį akies voką į apačią ir laikykite buteliuką vertikaliai virš akies, snapelį nukreipę į apačią. Tada švelniai suspauskite buteliuką ir išspauskite vieną lašą preparato.

Kad neužterštumėte tirpalo, buteliuko galiuku nelieskite akies ar pirštų.

  Kiekvieną kartą pavartoję produkto, vėl uždėkite dangtelį ant buteliuko.

 

Kada draudžiama vartoti Artelac® Rebalance?

Nevartokite šio produkto, jei yra padidėjęs jautrumas kuriai nors iš jo sudedamųjų dalių.

Svarbi informacija apie Artelac® Rebalance?

  • Retais atvejais šis produktas gali sukelti vietinę padidėjusio jautrumo reakciją. Tokiais atvejais nutraukite produkto vartojimą.
  • Kad nepažeistumėte akies paviršiaus ar neužterštumėte tirpalo, buteliuko galiuku nelieskite akies.
  • Palaukite apie 15 minučių prieš vartodami kitą akims skirtą produktą.
  • Nevartokite produkto pasibaigus jo tinkamumo vartoti laikui.
  • Nevartokite produkto, jei pakuotė ar buteliukas yra pažeisti.
  • Suvartokite per 2 mėnesius nuo pirmojo atidarymo.

 

Kaip laikyti Artelac® Rebalance?

Laikykite 2–25 °C temperatūroje, apsaugotoje nuo šviesos vietoje!

 

Pakuotė:

Artelac® Rebalance tiekiamas 10 ml akių lašų pakuotėse.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Sausos akys, Sausų akių sindromas, Akių nuovargis, Akių sausumas, Akių lašai