Titas Simaška

Sritis:Urologija
Darbovietės: UROLOGASKAUNE.LT

Papildoma informacija:

Adresas:UROLOGASKAUNE.LT
El. paštas:

Specializacija:

Gydytojas urologas Kaune, konsultuoja, atlieka echoskopiją ir gydo pacientus sergančius šiomis ligomis: lėtinės bei ūminės inkstų, šlapimo pūslės (lėtinis cistitas, ūminis cistitas), šlaplės, sėklidžių, prostatos (lėtinis prostatitas, ūminis prostatitas) uždegiminės ligos; inkstų akmenligė; onkologinės ligos (prostatos vėžys, šlapimo pūslės vėžys); lytiškai plintančios ligos; esant seksualiniams sutrikimams - erekcijos sutrikimai (impotencija), priešlaikinė ejakuliacija, kiti urologiniai sutrikimai.
Registracija pas urologą internetu www.urologaskaune.lt


Užduoti klausimą

2018-07-16 08:34
Sveiki. Buna pilvo apacios skausmai.Daznai kalas kraujuotas. Ar tai zarnynas ar prostatos simtomai. Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Nežinau ką reiškia "kalas", tačiau čia panašiau į gastroenterologinę problemą.

2018-07-09 21:09
Sveiki, 28 metų moteris, po gimdymo prieš 7 metus, pastoviai kencia nuo vidurių užkietėjimo. bendri tyrimo rezultatai ligos nerodo, šeimos gydytoja pataria tik sveiką mitybą ir gyvenimo būdą, bet jau metai, o žymesnių pokyčių nėra.. Ką patartumėte? Iš anksto dėkkoju

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Rekomenduočiau registruotis gastroenterologo konsultacijai.

2018-07-06 16:52
Prieš dvejus metus krulo tyrimo (PSA) rodiklis buvo 9,99. Pakartotinis, po trijų mėn.4,8, vėl po penkių mėn.9,8... Gydytojas daro spaudimą dėl biopsijos, o aš jos bijau, apskritai sunkiai pakeliu skausmą ( be to, turiu kardiologinių problemų)... Prisiskaičiau daug medžiagos. Radau ir nuomonių ( gydytojų), jog biopsija dažnais atvejais visai nereikalinga...žodžiu tempiu, išsisukinėju... Paskutinis tyrimo rezultatas - balandžio mėn.- 7,7. Liepos pabaigai vėl esu registruotas pas savo gydytoją - urologą... Klausimas : ar yra kokie kiti būdai tyrimui atlikti, kad būtų apsieita be biopsijos? Kodėl toks tyrimo rezultatų "šokinėjimas"?Tiesa, paskutinės apžiūros metu girdėjau kai daktaras sesutei be kita ko pasakė: 36 mm.- kas tai?Ačiū!

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Ar jums reikia atlikti prostatos biopsiją priklauso nuo daugiau faktorių nei tik nuo PSA. Koks jūsų amžius, kokia šeiminė anamnezė, kas čiuopiama digitalinio rektalinio tyrimo metu. Kardiologinės problemos bei "sunkiai pakeliamas skausmas" neturi įtakos sprendimui ar atlikti prostatos biopsiją, ar ne. Jeigu nepasitikite savo urologu, kreipkitės į tą kuriuo pasitikėsite.

2018-07-01 20:13
Sveiki. Smaukant varpą (Masturbuojantis) varpa pasistoja (erekcija) tačiau ne iki galo, būna gan minkšta ir ne iki galo atsistojusi. Sperma būna išsišauna, būna ir ne, tiesiog išteka. Ar tai yra normalu ar reiktų kažkur kreiptis?

Peržiūrėti atsakymą

Varpos kietumas priklauso nuo daug faktorių. Vyrams kartais pavyksta pasiekti gerą erekciją, kartais tai nepavyksta. Spermos išsiliejimas taip pat ne visada vienodas. Ligos neįtarčiau.

2018-06-29 15:15
Man 68 m.Nuo vaikystės viena sėklidė nenusileidusi.Kartais kairėje pusėje prie kirkšnio pasidarydavo guzas, kuris pailsėjus ar ranka pamasažavus pasislėpdavo.Pastaruoju laiku padažnėjus šlapinimuisi padažnėjo šie pasireiškimai.Geriu Prostamol uno tačiau nieks negerėja.Prieš 2 metus tyrimai buvo labai geri.Ar čia išvarža ar sėklidė kalta.Kaip elgtis ,kokie būtini tyrimai?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Pasirodykite chirurgui dėl galimos kirkšnies išvaržos.

2018-06-26 08:32
Mane kankina fimozė. Bet tik erekcijos metu. Ramybės būsenoje apyvarpę įmanoma be didesnių problemų atsmaukti. Kaip siūlytumėte gydytis?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Fimozė gydoma tik operaciniu būdu, nepaisant kada jaučiamas diskomfortas, erekcijos metu ar ramybėje.

2018-06-21 08:26
Sveiki. 74 m.,moteriai šlapimo takuose rastas 3-4 cm polipas arba vėžys.tikslios diagnozes dar nera. Moteris kraujuoja,sunku slapintis.Pirmadini paskirta operacija. Kaip manote,ar gali būti tai tik polipas,ar reikia tikėtis blogiausio...laukiu jusu atsakymo

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Tai gali būti tiek polypas, tiek onkologinis susirgimas. Tikslų atsakymą galima suteikti tik po histologinio medžiagos ištyrimo.

2018-06-16 14:46
Mane vargina pilvo skausmai ir deginantis skausmas pilve pusles daly

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Kreipkitės į šeimos gydytoją dėl galimos šlapimo takų infekcijos ar kitos patologijos.

2018-06-13 17:53
Jau 10 metu sergu diabetu 2 tipu(be insulinu),pries pora metu pradejau daznai slapintis,pridaviau slapimo analizus,padariau echoskopija,viskas tvarkoj,urologas paskyre Flosin.geriu kartu su Prostamol jau beveik metus,beveik jokiu pakeitimu,gal Daktaras man kuo patarsit?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Prieš einant pas urologą užpildykite šlapinimosi dienyną. Gydytoui bus lengviau suprasti Jūsų skundus ir paskirti teisingą gydymą.

2018-06-12 22:04
Sveiki,gan seniai diagnozuotas chroniskas slaples uzdegimas,daznai persti,kaip ir paskauda. kaip gydyti ? Slapimo tyrimas geras. Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Lėtinis šlapimo pūslės uždegimas gydomas: postkoitalinė antibiotikoterapija, bakterijų adhezijų faktorių slopinimas, intravezikinės instiliacijos. Kreipkites pas urologą, kad paskirtų šiuos gydymo metodus.