Titas Simaška

Sritis:Urologija
Darbovietės: UROLOGASKAUNE.LT

Papildoma informacija:

Adresas:UROLOGASKAUNE.LT
El. paštas:

Specializacija:

Gydytojas urologas Kaune, konsultuoja, atlieka echoskopiją ir gydo pacientus sergančius šiomis ligomis: lėtinės bei ūminės inkstų, šlapimo pūslės (lėtinis cistitas, ūminis cistitas), šlaplės, sėklidžių, prostatos (lėtinis prostatitas, ūminis prostatitas) uždegiminės ligos; inkstų akmenligė; onkologinės ligos (prostatos vėžys, šlapimo pūslės vėžys); lytiškai plintančios ligos; esant seksualiniams sutrikimams - erekcijos sutrikimai (impotencija), priešlaikinė ejakuliacija, kiti urologiniai sutrikimai.
Registracija pas urologą internetu www.urologaskaune.lt


Užduoti klausimą

2021-11-22 06:27
Sveiki Daktare, buvo išrašyti man vaistai Wobenzym 200 aš niekur jų nerandu pirkti,gal yra kažkokie panašus vaistai?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Panašūs vaistai yra Phlogenzym.

2021-11-18 18:04
Sveiki,
man 35 metai, prieš savaitę atsirado toks kaip maudimas dešinėje seklidėje. Atrodo jautresnė ir daug aukščiau pakilus nei kairė. Prilietus to aštraus skausmo nėra, bet jausmas nemalonus atrodo kažkur remiasi pakilus vis pasitaisai. Keistas jausmas pilvo apačioje. Sėklidės kapšelis dešinėje pusėje toks kaip jautresnis. Negali ramiai išsėdėti vienoje vietoje, vis turi pasimuistyti pasitaisyti. Iki tol taip nebuvo.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Rekomenduoju apsilankyti pas urologą ir pasitikrinti dėl galimo sėklidės ar kapšelio uždegimo.

2021-11-16 13:57
Sveiki, turiu klausima, turbut antra ar trecia diena kaip jauciu pulsavimus seklidese, buvo visad desineje puseja dabar praejo ir prasidejo kaireja? Ar praeis? Nepavadinciau to skausmu tiesiog pulsavimas. Jauciuosi gerai apart sito.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Sunku pasakyti ar praeis, kai nėra žinoma diagnozė. Rekomenduočiau pasirodyti urologui dėl galimo sėklidžių uždegimo.

2021-11-11 20:37
Sveiki,esu turėjusi dvi hemorojaus operacijas.dabar pablogėjusi savijauta tuštinimosi tik 1 kartą per savaitę ir tik su pagalba laisvinamosios arbatos.nuolatinis pilvo skausmas Putinas ir.t.t mityba prisiziuriu bet negelbeja.ka galėtumėme patarti

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Rekomenduoju koloproktologo bei gastroenterologo konsultacijas. Urologas hemorojaus negydo.

2021-11-10 10:20
Kuo galiu pakeisti Ginkor Fort

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Ginkor Fort skirtas gydyti hemorojui. Šį klausimą užduokite gydytojui, kuris gydo hemorojų (koloproktologas). Urologas hemorojaus negydo.

2021-11-08 11:36
Sveiki.

Mano mama šiuo metu kovoja už savo gyvybę. Esame Norvegijoje. Nuo balandžio mėnesio jai yra nustatyta uminė leukemija. Prieš savaitę ją operavo ir pašalino sepsio židinį. Jis atsirado išeinamos angos paviršiuje ir išsiplėtė and sedmenų. Buvo pašalinta dalis sedmenų. Šiuo metu esame dilemoje. Nes negalime stiprinti mamos imuninės sistemos dėl leukemijos pasekmė to yra ta, kad negija žaizda. Paimta pašalinto audinio biopsija, kad patikrinti ar audinyje yra leukemija ar ne. Rezultato atsakymo dar neturime. Norėčiau išgirsti antra gydytojo nuomonę. Viskas įvyko labai greitai. Ar galėjo sepsį nustatyti ankščiau? Jau tada kai mama skundėsi anuso skausmais? Gydytoja sakė kad siuntė mama pas gastrologą. Kad tikrino ją su kamera. Vienintelė ką rado tai hemorojų ir mažą įtrūkimą. Ar tuo metu paėme audinių mėginį galima buvo nustatyti sepsį? Kokia jūsų nuomonė. Kaip galima būtu išeiti iš dabartinės padieties?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Aš esu urologas ir leukemijos bei išangės negydau. Jums reikėtų konsultuotis su hematologu ar koloproktologu.

2021-11-07 23:00
Sveiki, auginu berniuką. Iš pažįstamų išgirdau, jog gali berniukams kilti problemų dėl nenusileidusio kapšelio. Vaikui gimus niekas nieko blogo nesakė, bet man neramu. Kai mažylis guli sėklidės tuščios, o kai sėdi ir užsispaudžia galima užčiuopti du kamuoliukus jose. Ar taip ir turi būti, nes pagal paveikslėlį interneto puslapyje nesuprantu.. gal aš jas užčiuopiu kirkšnies kanale?? Gal galite plačiau parašyti, kaip tiksliai užčiuopti ar kaip galėčiau įsitikinti, ar mažylis sveikas. Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Berniukams gali kilti problemų dėl nenusileidusių sėklidžių. Tačiau jeigu sėklides čiuopiate kapšelyje, reiškiasi jos nusileidusios. Sėklidės paslankus organas ir gali kilti aukštyn. Dėl galimos patologijos bei specialisto konsultacijos jums vertėtų pasirodyti pas vaikų urologą.

2021-11-07 18:54
Laba diena snd nuejau I tuoleta ir pamaciau kad kraujuoju is isangines vietos taip as zinau kad turiu hemaroju esu pagimdzius 8vaikus ir po 5vaikelio man tai atsitiko nzn ka daryt gal galit ka patart kraujavimas pasirodo daznai kai tik reikia aiti ant didelio I tuoleta

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Panašu į hemorojinius mazgus. Hemorojų gydo gydytojas koloproktologas. Rekomenduoju pasirodyti pas koloproktologą ir taip nuspręsti tolimesnę gydymo taktiką.

2021-11-06 09:36
Laba diena, prieš beveik 2 metus turėjau miomos operacija, vėliau dar viena operacija dėl saaugu susidarymo. Planuoju vaikeli, neišeina, ar gali buvusi operacija tma turėti įtakos ar ne vaisingumui? Op metu buvo dalis gimdos siūta, bet kiek ėjau pas ginekologe sakė kad viskas sugiji, graži gimda. Ačiū labai.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Siūlau pasitikėti savo ginekologe arba pasirodyti pas kitą ginekologę antros nuomonės. Urologas moterų vaisingumo negydo.

2021-11-05 08:57
Sveiki, nežinau kur kreiptis gal jus kur nukreipkite, jau nuo liepos mėnesio skauda pilvo apačioje ties gakta gimda ir slapimo pusle. Skausmas tempiantis, grauziantis, eina į abu sonus. Ginekologai aplankyti keturi, sako kad tai ne ginekologinės problemos. Magnetinis rezonansas stuburo darytas, kolonoskopija taip pat. Slapimo ir kraujo tyrimai geri. Pirma karta kai dariau slapimo paseli išaugo enterecoccus ir pseudonomas bakterijos sugeriau ciproflaksino ir uvamino antibiotikų, bet nieks nepagerėjo. Po to vel padare paseli bakterijos nesaugo. Slapinuosi apie 10 kartu, ir nakti kokius du kart. Kraujo nera, bet i pabaiga, toks jautrumas lyg dilgcioja. Kažkaip jaučiu kad man skauda slapimo pusle nes ir ginekologas kai paspaudę tai tikrai skaudėjo. Bet nieks toliau Manes nenukreipia ir nežinau kas cia yra, nes jokie vaistai nuo skausmo nepadeda gal net pablogina. Kur geriau dar kreiptis.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Jums tikslinga urologo konsultacija. Konsultacijos metu reikia spręsti dėl cistoskopijos tikslingumo, mažojo dubens MRT (ne stuburo).