Titas Simaška

Sritis:Urologija
Darbovietės: UROLOGASKAUNE.LT

Papildoma informacija:

Adresas:UROLOGASKAUNE.LT
El. paštas:

Specializacija:

Gydytojas urologas Kaune, konsultuoja, atlieka echoskopiją ir gydo pacientus sergančius šiomis ligomis: lėtinės bei ūminės inkstų, šlapimo pūslės (lėtinis cistitas, ūminis cistitas), šlaplės, sėklidžių, prostatos (lėtinis prostatitas, ūminis prostatitas) uždegiminės ligos; inkstų akmenligė; onkologinės ligos (prostatos vėžys, šlapimo pūslės vėžys); lytiškai plintančios ligos; esant seksualiniams sutrikimams - erekcijos sutrikimai (impotencija), priešlaikinė ejakuliacija, kiti urologiniai sutrikimai.
Registracija pas urologą internetu www.urologaskaune.lt


Užduoti klausimą

2021-12-24 18:05
Sveiki. esu 23. ir prieš metus pastebejau,kad pradėjo silpnėti erekcija. dabar jo nebegaliu išlaikyti. Paaiškėjo,kad prolaktinas pakyles. atligau galvos mrt,bet navikas vos vos padidėjes,tai skirė bromoktriptina. puse tabletės ir 3 mėnesius. norėciau sužinoti po kiek laiko atsistato normalus lytinis gyvenimas? :)

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Gydymo trukmė bei efektyvumas kiekvienam pacientui skiriasi. Paprastai tai trunka 3-6 mėnesius.

2021-12-23 20:05
Sveiki, ant apyvarpės turiu dėmes, kurios vadinasi baltme. Buvo išrašyti tepalai nuo baltmės, bet nei kiek nepadėjo. Ar dėl baltmės, man galėtu atlikti varpos apipjaustymą?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Apipjaustymą atlikti galima, tačiau ši paslauga nebus kompensuojama TLK.

2021-12-18 08:11
Sveiki, noreciau paklausti ar gali mergaite paveldeti hidrocele nuo savo tevo? Jai jau 12 metu. Gal reikia daryti kokius nors tyrimus?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Hidrocelė yra sėklidės vandenė. Sėklidės vandenės mergaitė paveldėti negali.

2021-12-10 05:32
Sveiki. Jei is inkstų buvo pašalintas akmenukas ir 4 mažiukai liko . Sake gal pasisalins patys. Kokio maisto tureciau vengti? Ir ka daugiau valgyti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Maisto rekomendacijas, kaip šlapimo takų akmenligės profilaktiką, galima duoti tik žinant akmens sandarą. Jeigu išsišlapinote akmenuką ir jį dar turite, atlikite jo cheminę analizę. Kitu atveju vartokite daugiau skysčių ir tiek.

2021-12-08 03:54
Laba diena. Mano mergina prišlapino į lovą. Jai 17 metų. Taip nutiko pirmą kartą. Skysčių prieš miegą nevartojo. Kas gali būti? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Tai gali būti tiek šlapimo takų infekcija, tiek psichologinės priežastys, tiek nelaimingas atsitikimas. Bet kuriuo atveju rekomenduočiau pasirodyti urologui.

2021-11-29 21:40
Sveiki, kaip gydytis sifilį nesilankant pas gydytojus?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Deja, bet sifilis gydosi antibiotikais. Be gydytojų antibiotikų nenusipirksite. Apsilankykite pas dermatologą ar urologą.

2021-11-26 18:33
Sveiki, turiu toki klausima, po lytinio akto su partnere slapinantis lyg ir degina/grauze, po nakties buna baltu isskyru su nemaloniu kvapu, po ilgesnio laiko susilaikymo simtomai dingsta, buvau pas vietini urologa, paeme slapima ir tepineli bet sake nieko nerado, kas gali buti man?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Jums tikslinga atlikti PGR tyrimą nuo dažniausių LPL. Taip pat rekomenduočiau empirinį gydymą abiem priešgrybeliniais vaistais.

2021-11-24 18:17
Laba diena , jaučiu sėklidės prielipo uždegimą ,gal galite pasakyti kuriuos antibiotikus vartoti ?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Dažniausiai skiriamas ciprofloxacinas, tačiau reikėtų daugiau informacijos.

2021-11-22 15:33
Sveiki,jau 2 savaite jauciu kad svaigsta galva kartais uz meta i sona,sunku susikaupti vairuojant kartais Skauda akis, jauciu silpnuma nuovargi jauciu vidui Nerimo jausma kas tai galetu buti? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Greičiausiai jus vargina ne urologinės problemos.

2021-11-22 06:28
Sveiki Daktare, buvo išrašyti man vaistai Wobenzym 200 aš niekur jų nerandu pirkti,gal yra kažkokie panašus vaistai?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Alternatyva būtų Phlogenzym, tačiau mano žiniomis Wobenzym jau vėl galite nusipirkti.