Titas Simaška

Sritis:Urologija
Darbovietės: UROLOGASKAUNE.LT

Papildoma informacija:

Adresas:UROLOGASKAUNE.LT
El. paštas:

Specializacija:

Gydytojas urologas Kaune, konsultuoja, atlieka echoskopiją ir gydo pacientus sergančius šiomis ligomis: lėtinės bei ūminės inkstų, šlapimo pūslės (lėtinis cistitas, ūminis cistitas), šlaplės, sėklidžių, prostatos (lėtinis prostatitas, ūminis prostatitas) uždegiminės ligos; inkstų akmenligė; onkologinės ligos (prostatos vėžys, šlapimo pūslės vėžys); lytiškai plintančios ligos; esant seksualiniams sutrikimams - erekcijos sutrikimai (impotencija), priešlaikinė ejakuliacija, kiti urologiniai sutrikimai.
Registracija pas urologą internetu www.urologaskaune.lt


Užduoti klausimą

2022 saus. 17 10:55
po masturbacijos pakilo spaudimas 160 91 65 ,širdis tankiai plaka,jaučiu seklidės dirginima,kutenima ir taip jau 7 diena negaliu užmigti su raminamaisiais .Kas yra daktare?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Jūsų simptomai trunkantys 7 dienas greičiausiai neturi nieko bendra su masturbacija.

2022 saus. 6 14:08
Sveiki Daktare! Jau du mėnesiai jaučiu varpos niežulį, galvutė iki pusės paraudusi. Ka daryti?
Dėkui.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Panašu į infekciją, didelė tikimybė, kad grybelinės kilmės. Pasirodykite dermatologui.

2022 saus. 6 13:51
Sveiki, pas mane prieš du metus ant varpos išdygo votis, tačiau po dienos jį aš išsispaudžiau, bet votis pas mane dar iki šiol neišnyko, liko mažiukas gumbiukas, kuriame kas trys dienas kaupiasi pūliai, bet netrukus juos išspaudžiu. ką tai galėtu reikšti, ir kaip tai gydyti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Tikslingas chirurginis gydymas.

2022 saus. 3 20:52
Sveiki,ka reiketu daryti kai yra toksjausmas kad slapimo pusle jauciasi pilna bet yra tuscia?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Reikėtų apsilankyti pas urologą ir ieškoti šio skundo priežasties. Tam reikia atlikti šlapimo takų echoskopiją, šlapimo tyrimus, gal dar kitus tyrimus.

2021 gruod. 24 18:05
Sveiki. esu 23. ir prieš metus pastebejau,kad pradėjo silpnėti erekcija. dabar jo nebegaliu išlaikyti. Paaiškėjo,kad prolaktinas pakyles. atligau galvos mrt,bet navikas vos vos padidėjes,tai skirė bromoktriptina. puse tabletės ir 3 mėnesius. norėciau sužinoti po kiek laiko atsistato normalus lytinis gyvenimas? :)

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Gydymo trukmė bei efektyvumas kiekvienam pacientui skiriasi. Paprastai tai trunka 3-6 mėnesius.

2021 gruod. 23 20:05
Sveiki, ant apyvarpės turiu dėmes, kurios vadinasi baltme. Buvo išrašyti tepalai nuo baltmės, bet nei kiek nepadėjo. Ar dėl baltmės, man galėtu atlikti varpos apipjaustymą?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Apipjaustymą atlikti galima, tačiau ši paslauga nebus kompensuojama TLK.

2021 gruod. 18 08:11
Sveiki, noreciau paklausti ar gali mergaite paveldeti hidrocele nuo savo tevo? Jai jau 12 metu. Gal reikia daryti kokius nors tyrimus?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Hidrocelė yra sėklidės vandenė. Sėklidės vandenės mergaitė paveldėti negali.

2021 gruod. 10 05:32
Sveiki. Jei is inkstų buvo pašalintas akmenukas ir 4 mažiukai liko . Sake gal pasisalins patys. Kokio maisto tureciau vengti? Ir ka daugiau valgyti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Maisto rekomendacijas, kaip šlapimo takų akmenligės profilaktiką, galima duoti tik žinant akmens sandarą. Jeigu išsišlapinote akmenuką ir jį dar turite, atlikite jo cheminę analizę. Kitu atveju vartokite daugiau skysčių ir tiek.

2021 gruod. 8 03:54
Laba diena. Mano mergina prišlapino į lovą. Jai 17 metų. Taip nutiko pirmą kartą. Skysčių prieš miegą nevartojo. Kas gali būti? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Tai gali būti tiek šlapimo takų infekcija, tiek psichologinės priežastys, tiek nelaimingas atsitikimas. Bet kuriuo atveju rekomenduočiau pasirodyti urologui.

2021 lapkr. 29 21:40
Sveiki, kaip gydytis sifilį nesilankant pas gydytojus?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Deja, bet sifilis gydosi antibiotikais. Be gydytojų antibiotikų nenusipirksite. Apsilankykite pas dermatologą ar urologą.