Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2019 rugp. 27 12:13
sveiki,man 19metu. Visus siuos metus turejau problemu su ausim. Atsikelus ji buna uzgulus ir nepraeina nuo keliu dienu iki savaites. Buna skausmas,prikurtimas. Gydytojai nieko neranda. Dabar yra taip pat. Ryta atsikelus ausis buvo uzgulus. jau eina 5-6 diena kaip ji neatsikemsa. Vaistininkas dave lasiuku nuo uzdegimo. Niekas nepadeda o atrodo kad dar labiau uzsikemsa ji, taip pat yra uzimas ausyje. O pas gydytoja artimiausia vieta tik po 2 savaiciu. Patarkit ka man daryti

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų audiologo konsultacijos. Tai gydytojai, išsamiai tiriantys klausos sutrikimus. Jie dirba tretinio lygio įstaigose.

2019 rugp. 21 22:18
Sveiki, pastaruoju metu pradejau atkreipti demesi i tai, kad suvalgius: lazdyno riesutu, obuoli, tresniu, naktarina, burnos gleivineje jauciu idomius pojucius. Lyg dilgciojima, traukima, ko anksciau nebudavo. Kas tai gali buti? Kur reiketu kreiptis?

Peržiūrėti atsakymą

Kreipkitės į šeimos gydytoją. Esant reikalui, nusiųs specialistų konsultacijai.Tai gali būti alerginė reakcija arba beprasidedanti virškinimo sistemos liga. Tokių vaisių pasistenkite vengti.

2019 rugp. 17 11:16
Laba diena, man 29 metai, bet mano balsas vis dar vaikiskas, cypsintis, lyg nebutu pasikeites brendimo metu kaip kitu merginu, noreciau paklausti ar galima ka nors padaryti, kad jis taptu moteriskas, galbut yra daroma kokia operacija?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų foniatro- gerklų ligų specialisto konsultacijos. Šie specialistai yra Santarų ir Kauno klinikose. Dažniausiai tokia būklė gydoma fonopediniais pratimais.

2019 rugp. 7 09:38
Sveiki,
Mano mamą jau mėnesį kamuoja nei iš šio nei iš to pakylanti temperatūra apie 38 laipsnius. Iš pradžių nukrisdavo ilgesniam laikui, dabar jau laikosi beveik kazdien, net vaistais sunku numušti. Šiąnakt buvo 39. Antrą kartą išvažiavo į ligoninę.
Padarius kraujo tyrimus randa virusinę infekciją, tačiau nieko kito neranda, darė visų organų echoskopiją, begales kraujo tyrimų, nuo erkinio encifalito, laimo ligos.. Meningitą atmetė, sako sprands būtų surakintas. Išrašė antibiotokų ir dar kažkokių vaistų nuo virusinės infekcijos.
Skauda visą kūną, raumenis, sanarius, galvą, pykina, silpna, nėra apetito, beveik nieko nevalgo. Gerklės neskauda, nekosėja.. Turėjo gan stiprią slogą, bet ji jau praėjo prieš kurį laiką.
As jau nežinau ką daryti, gydytojai neranda ligos, o man baisu jog taip net nežinant nuo ko gydo greitai galima ir nugydyti. Gal galėtumėte patarti ką toliau daryti, gal kokių minčių kas galėtų būti, nuo ko dar tirtis, kur dar kreiptis?

Peržiūrėti atsakymą

Dauguma ligų, kurios sukelia tokius simptomus, yra infekcinės. Jeigu infekcionistai nustatė infekciją, tai gali būti priežastis. Jei pas infekcionistus dar nenukreipė, reikėtų tirti dėl citomegalo ir Epštein-baro viruso, tuberkuliozės. Iš esmės, visų organų sistemos gali sukelti tokius simptomus. Konsultacijoms siunčia šeimos gydytojai. Tirtina ir skrandžio, kepenų, kasos būklė, galimos sąnarių ar inkstų ligos.

2019 rugp. 6 21:54
Sveiki,turiu nuo 3 mėnesių problemą su ausų otitu, ausų bugneliai kiauri,norėjau paklausti ar galima skristi lėktuvu.Ačiū už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu ausų būgneliai turi perforacijas, slėgio pakitimai skrydžio metu dažniausiai nepablogina būklės. Saugokite ausis nuo drėgmės.

2019 liep. 27 23:13
Sveiki. Ilgai skauda gerkle pavargstu kalbet. Buvau persalus kosejau buvo patine po smakru šone. Dabar tik skauda vargina kalbet o valgyt netrugdo.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą. Venkite kalbėti telefonu ir nerėkaukite.

2019 liep. 20 18:42
Sveiki.Jei pakankamai stipriai iškrypusi nosies pertvara ar galima šokinėti nuo liepto?Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Šokinėti nuo liepto galite. Nosies pasistenkite netraumuoti.

2019 liep. 9 23:17
Sveiki. Prieš metus gerus turėjau sinusita, kadangi tuo metu buvau kariuomenėje, daktarai ten nedavė vaistų normaliu, ir tai užsitęsė apie dvi savaites kol gryzau namo ir nusipirkau normaliu vaistų, bet po šiai dienai man bėga nosis kiekvieną mielą dieną atrodo lyg alergija bet jos nesu turėjęs, tai spėju uzsiliko po sinusito, nieko realiai neužuodžiu, skoni irgi sunkiai jaučiu, pačio savijauta nežinau kaip apibūdinti jausmas lyg puse smegenų netekęs . Dabar esu Vokietijoje. Kai buvau gryzes į Lietuvą per paskutines Kalėdas, buvau pas daktarą, ir esą pasakė kad tai nuo prasto maisto vartojimo (nieko netyre tik įkišo kamera pažiūrėjo). Išrašė vaistų, tam kartui vos geriau buvo, dabar grysiu į Lietuvą rugpjūčio gale. Kur būtų gerai kreiptis su tokiu atveju?

Peržiūrėti atsakymą

Kaip supratau, jus apžiūrėjo endoskopu. Veikiausiai buvo skirti vietiniai hormoniniai vaistai į nosį. Kiekvieno slogos paūmėjimo metu šiuos vaistus jums reikia vartoti. Jeigu per 1mėnesį nosies užgulimas nepraeina ar ima skaudėti galvą, reikėtų pakartotinai kreiptis į otorinolaringologą.

2019 liep. 9 12:51
Sveiki, turiu Miniero bėda, priepuoliai kartojasi periodiškai plius minus kas pora metų ir kai užeina kartojasikelias dienas. Kaip atsiranda, pasireiškia visi šiai ligai būdingi simtomai, kas labai vargina tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Perskaičiau, kad chirurginis gydymas vistik yra, noriu pasiteirauti kas jį skiria, ir ar tai padeda. Esu dėkingas už atsakymą. Pagarbiai Vytautas

Peržiūrėti atsakymą

Teorinė operacinio gydymo tikimybė yra, tačiau taikomas itin retai. Būtinai vartokite skirtus vaistus, laikykitės poilsio ir darbo režimo. Bent kartą per metus kreipkitės į otorinolaringologą klausos tyrimams.

2019 liep. 1 10:52
ausų užgulimas;ar praplovimas reikalingas?ausyje jauciu menka girdimuma ,sniokima,kartais plaktuko stuksenimus.man gydytoja prapute israse vaistu.bet kelinta diena tas pats....aciu

Peržiūrėti atsakymą

Ausis plauti reikia, kai yra sieros kamštis. Jei gydomas uždegimas, skiriami vaistai, procedūros, dažniausiai prapūtimai. Tokio uždegimo eiga nebūna greita. Vartokite skirtus vaistus, nuolat prapūtinėkite ausis, būtinai atvykite kontrolinei konsultacijai.