Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2019 spal. 2 19:55
Sveiki,norejau suzinoti ar yra nereceptiniu vaistu nuo Brunos gerkles pienliges ar gribelio,esu isvykes galimybes pas daktarus nera

Peržiūrėti atsakymą

Europos sąjungoje vaistai nuo grybelinės burnos infekcijos yra receptiniai. 2 kartus per dieną kruopščiai valykite dantis ir liežuvį. Liežuvį galite patrinti su geriamosios sodos milteliais.

2019 spal. 2 16:59
Laba diena, noriu paklausti jau antra diena sergu puliuojančia angina nes dešnė pise limfmazgiu padidejas skausmingas ir patines. Buvau pas gydytoja bet taip ir nepaaiškino tik pasake lad pulinga gerkle temperatūra 38-39,5 ir sunku numišti temperatūra gal galite jus patarti ka daryti nes kaip ir minējau pats pažiurejau per veidrodi tai gerklei platus ir didelis baltos galbut geltonos spalvos dėme(pulinys).
Ačiū ir gražios dienos.

Peržiūrėti atsakymą

Pūlingi tonzilitai gydomi 10 dienų antibiotikų kursu. Ligai būdinga limfmazgių reakcija ir karščiavimas. Gerkite daug skysčių, Būtinai vartokite skirtus vaistus 10 dienų. Tonzilitus gydo šeimos gydytojai.

2019 rugs. 29 22:19
Šiandien valgiau krevete tešloje ir taip žiūriu kažkoks toks skausmas kai davė i liežuvį prarijau krevete ir db gerkle atrodo sustoję ryju atrodo kad stovi skauda šoną gerklės ir dabar nežinau ka daryti gal patartumete ???

Peržiūrėti atsakymą

Kreipkitės į šeimos gydytoją. Gydytojas įvertins, ar nėra alerginės reakcijos arba įdūrė atšaka.

2019 rugs. 26 21:06
Vakarais gryžus is darbo nusimaudzius, gaminantis valgyti virtuveja pradeda kaisti ausis ir taip kiekviena diena, kas galetu buti

Peržiūrėti atsakymą

Gal buvote nušalę ausis? Atskiro gydymo vegetacinėms kraujagyslių reakcijoms nereikia.

2019 rugs. 11 11:43
Laba diena,Jau daugiau kaip savaitė skauda gerklę,tik dešinėje pusėje.Skauda ryti,valgyti ir stipriai išsižioti.Šeimos gyd. Išrašė antibiotikų ir nuo skrandžio rūgštingumo tablečių.Nėra nei temperatūros nei kitų simptomų. Kartais atsiranda kimimas.Skausmas labai didelis ir varginantis,labai prašau patarimo,nes šeimos gyd. Nenustatė konkrečios problemos.Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Būtinai reikia vartoti skirtus vaistus.Valgykite kuo švelnesnį maistą. Baigus antibiotikų kursą kreipkitės pakartotinai, net jei skausmo būtų nedaug. Dažniausiai kontrolei pasiunčia pas otorinolaringologus.

2019 rugs. 7 22:10
sveiki turiu klausimą kraujas iš nosies bėga kiekvieną dieną jau gerus 6 menesius vos nosi patrynus arba po karštu dušu palindus buvau pas lora uždegino bet kraujas kaip bėgo taip bėga ar kreiptis toliau į lor ar ką daryt ?

Peržiūrėti atsakymą

Reiktų į otorinolaringologą kreiptis pakartotinai. Jokiu būdu nekrapštykite nosies nei pirštais, nei servetėle, nepūskite jos. Reikėtų pas šeimos gydytoją atlikti krešėjimo sistemos tyrimus.

2019 rugs. 1 18:00
Sveiki .. Nebezinau i ka besikreipti.. Jau 8 men'kai man skausmas eina giliai ausyse'butu kaip saudantis... pereina o smilkinius. Kramtant skausmas persiduoda taip pat. Buvau pas kelis lor gyd'nieko neranda... Ypac rytais ausyse jauciu toki spaudima'lyg noretus iskrapstyti ka nors.partakit ka daryti'kur kreiptis... esu visiskai sugniuzdyta... galvos ir kaklo kraujagysles sviestos'pakitimu nera.aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į veido-žandikaulių chirurgus. Dažnai žandikaulio sąnario ar netaisyklingo sąkandžio skausmas plinta į ausis.

2019 rugs. 1 01:01
Sveiki,man 31 metai,turiu problema nuo vaikystes su desine ausim tik nesenai suzinojau kad ausies sriti yra periaurikulinė sista kuri daznai supuliuoja ,is priaurikulines fistules daznai bega pulingo sekreto...daug kartu buvo susidares guziukas kuti prapjaudavo uzgydavo ir po kurio laiko vel supuliuodavo ...patarkit prasau ka mam daryt ?kreipiausi kas gydytojus sake reikia pasalinti bet operacijos ilgai reik laukt lapkricio men.,negaliu kentet nes vel skauda ir susidare guziukas ,nusibodo jau tie pjaustymai ir valymai

Peržiūrėti atsakymą

Šios operacijos atliekamos dieninio stacionaro sąlygomis. Pabandykite kreiptis į kitą dieninį stacionarą.

2019 rugp. 28 14:15
Sveiki, mano vaikui rado mikoplamą, mergytei 1,8 mėn, skyrė vaistuku ir 2, 5 mėn ramu buvo, vakar prasidėjo slogyte, o snd vėl kosulys paguldzius, kaip gydyti pakartotinai, vėl antibiokitai tos rūšies, o ar pertusinai?

Peržiūrėti atsakymą

Be gydytojo paskyrimo antibiotikais vaikučio gydyti nereikėtų. Dažniausiai vaikučiai serga virusinėmis infekcijomis, net jei simptomai ir panašūs į bakterinę infekciją.

2019 rugp. 28 06:25
Laba ,norėčiau paklausti man gyditoja nustatė kad būgnelis ausies plyšęs ir labai didelė skylė ,sakė operacijos nei kelio nepadės .O ir su ja nieko negirdžiu visiškai tik ūžima,ar yra įmanoma tvarkytis grupę .Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Kartais operuojamas kiauras būgnelis, nesitikint pagerinti klausą, bet apsaugant nuo galimybės supūliuoti. Invalidumo grupė dėl klausos duodama, turint prikurtimą abiejomis ausimis. Šiuos klausimus, įvertinus jūsų klausos būklę, paaiškins jums otorinolaringologas konsultacijos metu.