Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2020 vas. 5 00:02
Sveiki, mano sunui buvo laringitas, gydomes savaite, ar normalu, kad girdisi svokstimas, cerskimas kvėpuojant, ypač kai miega, gal tai bronchine astma?
Vaiko amžius 1,5m

Peržiūrėti atsakymą

Tracheitas ar obstrukcinis bronchitas gali gyti iki 1mėnesio laiko. Kas keletą savaičių konsultuokitės su šeimos gydytoju.

2020 vas. 2 14:10
Sveiki, antra savaitė užgulimas ausyje ir ūžimas. Prieš tai sirgau gripu. Gėriau antibiotikus, bet nieko geriau. Lankiausi pas šeimos gydytoją, siuntė pas Otorinarologą. Padarė prapūtimą ir liepė tiesiog laukti, kol visa tai prasivalys. Liepė gerti ACC ir į nosį purkšti vaistus. Ar tai normalu, kad taip ilgai trunka? Jokio skausmo, tik varginantis užimas ir užgulimas. Kiek gali tai trukti?

Peržiūrėti atsakymą

Kas 2 savaites reikėtų pakartotinos otorinolaringologo apžiūros. Būtinai nuolat prapūtinėkite ausis ir purškite vaistus į nosį.

2020 vas. 1 16:42
Sveiki. As noriu pasiteirauti del dukros kvepavimo problemos pro nosi. Jai 2 m ir beveik 3 men. Turejom sloga didele ir gerkle buvo paraudusi bet pasveikom bet pas ja viena nosies snerve visada yra uzgulta ir sunkiai kvepuojame bei nakti kai miega ji kvepuoja ne pro nosi bet pro burna. Buvome uzsirase pas gydytoja LOR ji pasake kad jai viskas gerai tik vienoj nosies snerves susiaurejimas ir liecia nosies kriauklele ir todel ji sunkiai kvepuoja pro nosi ir ji turetu isaugti. Tai noriu pasiklausti ar man vertetu delto labai sunerimti ir ar pas ja gali atsirasti adenoidai?

Peržiūrėti atsakymą

Formuojantis veido kaulams, apsunkintas alsavimas per nosį gali ir praeiti. Adenoidų išvešėjimas yra atskira liga, kuri gali keisti kvėpavimo kokybę. Nerimauti nereikėtų, bet jei per mėnesį po virusinės infekcijos dar užgulusi nosis, ar atsirastų ausų skausmo požymių, reikėtų otorinolaringologo konsultacijos.

2020 saus. 18 16:51
Laba diena .Mano vyras naudoja miego apnejai kvepavimo kompresoriu.Ar gali gauti medicinine pazyma vairuoti sunkiasvorias auto masinas .

Peržiūrėti atsakymą

Šituos klausimus sprendžia šeimos gydytojas arba profesinių ligų specialistas.

2020 saus. 13 21:40
Man prieš 3 savaites ir daugiau prasidėjo sloga, šiuo metu ji šiek tiek sumažėjusi, bet kvepuoti vis tiek sunkiau, o galvos sriti skauda taip kad neįmanoma net vaikščioti, spengia atrodo, ka tokiu atveju daryti.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo konsultacijos.

2019 gruod. 25 21:40
Sūnui kas met reikia plauti ausis ambulatorijoje, šįkart isiplovus niekaip neišbėga vanduo,jaučia kliuksėjimą,nieko neskauda, šokinėjo ir strakinėjo,niekas nepadeda ir trečią dieną,ar kreiptis kur ar tiesiog laukti kol išbėgs:)su šventėm Jus

Peržiūrėti atsakymą

Paprastai išplovus ausį, šeimos gydytojas apžiūri, ar visai švari landa. Palikus gabalėlį sieros, užgulimas nepraeina. Reikėtų pakartotinai kreiptis į šeimos gydytoją.

2019 gruod. 23 20:04
Sveiki, noriu paklausti: buvo persalimas ir atsirado uzkimimas. Persalimo simptomai dingo, o uzkimimas pilnai nepraejo, vis jauciamas nedidelis uzkimimas. Jau tesiasi uzkimimas 3 savaites. Kodel taip galetu buti? Kaip panaikinti visiskai uzkimima?
Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų otorinolaringologo konsultacijos. Venkite kalbėti telefonu, valgykite švelnų maistą.

2019 gruod. 19 11:07
Laba diena, gerklėje ar rykleje stovi skrepliai, kuriu nei nuryti, nei isspjauti. Jie pastoviai buna jau kokia savaite. Turiu refliuksa. Nezinau, ar tie skrepliai nuo jo, ar cia jau kitos bedos. Internete prisiskaiciau apie kvepavimo taku grybelius, gal reiketu issitirti? Nes bendras kraujo tyrimas ir CRB nieko nerodo. Aciu uz atsakyma, siuo metu man labai neramu. Taip pat noriu pamineti, kad atsirado spaudimas smilkiniuose, o pries pasireiskiant visiems simptomams, buvau uzspringusi grikiais. Galbut juokinga, bet baiminuosi grybelines infekcijos.. kokius tyrimus reiketu atlikti, nuo ko pradeti?

Peržiūrėti atsakymą

Grybelinei infekcijai kraujo tyrimo pakitimai nėra būdingi. Kąsnio jausmas ryklėje - dažnos ligos, lėtinio faringito simptomas. Dėl užspringimo maistu reikėtų otorinolaringologo konsultacijos. Jos metu gydytojas ir matys, ar reikia specifinių tyrimų dėl grybelio.

2019 gruod. 16 19:41
Laba diena
Mano sunui 11 metų nustatė neurosensorini prikurtimą vienos desines ausies. Jam uzia toje ausyje nemalonus jausmas lyg uzgulus.
Bet gydytoja pasake nera jokio gydymo tai igimta.
Sunus sako kad girdi su ta ausimi bet tik jaucia siuos trugdzius kaip cypimas ir uzesys.
Noriu paklausti ar tikrai nera jokio gydymo? Kas gali būti vėliau.? Gal galima dar kazkaip pasitikrinti isitikinti?
Aciū.

Peržiūrėti atsakymą

Paprastai pirmą kartą nustačius vienpusį prikurtimą, skiriamas gydymas stipriais hormoniniais vaistais. Jei klausa blogėjo palaipsniui, buvo sekami tyrimai, gydymas gali būti neskirtas. Jei kyla neaiškumas, verta kreiptis į tretinio lygio klinikas audiologo konsultacijai.

2019 gruod. 13 02:45
Sveiki, turejau trama su dviraciu ir buau susitrenkusi galva atsirado sasas nuejo ir dabar tepu tepaliuku cobtractubex. Po traumos praejo jau menuo su puse bet mano kakta dar vis su raudonu randu ir idubimu. Kaip manot ar praeis? Galva dar irgi skauda

Peržiūrėti atsakymą

Odos pigmentacija ir randai po traumų formuojasi labai individualiai. Uždegimas gali laikytis iki 0,5m. Rando kosmetinei korekcijai dar ankstoka. Jei ryškėja kaktos kaulo įdubimas, reikėtų kreiptis į veido-žandikaulių chirurgą.