Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2020-03-22 23:16
Labas vakaras, man savaitė kaip skauda gerklę. Išpradžių labai skaudėjo pradejus vartoti antibijotikus skausmas sumažėjo, tačiau neišnyko.. Labai paraudus gerklė, iš šonų tonziles tai pat labai padidėją matosi gerklėje raudonų taškelių nežinau kaip gydytis gyvenu anglijoje, šiuo metu negaliu kreiptis į gydytoja. Na galiu atsiūsti nuotrauką vaizdo..

Peržiūrėti atsakymą

Tonzilių uždegimas gydomas antibiotikais 10 dienų. Tai receptiniai vaistai. Jums reiktų kreiptis į šeimos gydytoją. Vaistinėse galite nusipirkti uždegimą ir skausmą ryklėje mažinančias pastiles ir jas dažnai čiulpti. Antibiotiko tai nepakeičia, skausmą gali sumažinti.

2020-03-20 05:23
Sveiki, nuo vaikystės turejau problemu su gerkle, apie 13 metu buvo padidejusi skydkiauke paskui lyg ir viskas susitvarkė. Dabar paskutiniu metu gan Ilga laika jaučiu skausma ryklėje, bet ne kasdien ir nedažnai, ir paskutiniu metu toks jausmas lyg kairėje ryklės pusėje būtu kažkas įstrige rykleje ,viena diena net keletai minučiu buvo dinges balsas ir paskui pakimes... Kas tai galėtu buti?

Peržiūrėti atsakymą

Tai galėtų būti lėtinio faringito požymis. Venkite aštraus, šalto ir karšto maisto.

2020-03-18 09:02
Sveiki. Persirgau gripu menesio pradzioje. Nuo to laiko liko keistu simptomu.
Plauciuose bei gerkleje jauciasi karstis, sunkiau ikvepti. Skausmo nera bet diskomdortas krutineje (spaudimas), bei rykle patinusi ir truputi nejautri prie gomurio is abieju pusiu. Kosulio ar slogos nera. Temperatura visa diena normali bet buna sukyla staigiai ir digngsta. Deginimo jausmas nestiprus-pastovus. Ar man nerimauti? Kreiptis pas LOR del plauciu uzdegimo? O jei Korona ?

Peržiūrėti atsakymą

Plaučių būklę pirmiausia vertina šeimos gydytojas. Deginimas ryklėje dažnai susijęs su virškinimo ligomis. Valgykite švelnų maistą, daugiau vartokite skysčių. Temperatūrą pamatuokite dažniau, duomenis užsirašykite. Jei kartotųsi karščiavimas, skambinkite šeimos gydytojui.

2020-03-15 18:37
Sveiki, skaudejo ausi ir jos buvo uzgultos, jauciau, kad yra sieros kamstis. Nuejus pas gydytoja dave antibiotiku, nes sake neplaus ausies, jei skauda. Po antibiotiku skausmas liko mininalus, isplove. Po 2 dienu prasidejo desines ausies skausmas, nepadeda vaistai nuo skausmo, sildymas, skausmas plinta i zanda, ausis istinus, pulsuoja viduje, uzia. Temperaturos,slogos, kosulio nera. Po 3 dienu jauciu,kad pradeda skaudeti ir kaire ausi. Ka daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Neplaukite pats ausies vandeniu, nešildykite. Vaistai nuo skausmo tinka. Kreipkitės į šeimos gydytoją pakartotinai.

2020-03-13 12:06
sveiki turiu angina manau puliuojancia su vaistais nimesil apgydziau bet dar vis truputi yra patinimas ir nestipriai skauda . turiu tetraciklino ar jis man pades?? aciu

Peržiūrėti atsakymą

Tonzilitas gydomas antibiotikais bent 10 dienų.Tai receptiniai vaistai. Nimezilis skiriamas tik skausmui mažinti. Tetraciklinas yra netinkamas vaistas tonzilitui gydyti. Jums reiktų kreiptis į šeimos gydytoją.

2020-03-11 23:09
Sveiki. Man siek tiek skauda, zvimbia, jauciamas lyg uzkristi noretusi kaire ausi. Ausis buvo praplauta ir daktare nieko nerado. Bet man yra angina (gerkles neskauda) ar tai gali buti susije? Beja siek tiek maudzia kelius ir kojos atrido apsunkusios. Taip jau yra buve pries keleta metu.

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti susiję su gomurio tonzilių dydžiu. Jei užgulimas ausyje nepraeitų, kreipkitės į otorinolaringologą.

2020-03-10 15:31
Sveiki, nuo vaikystės turėjau problemu su gerkle visokie tonzilitai, anginos ir t. t , yra buve skausmas ryjant net nedažnai paskutiniu metu dabar toks jausmas lyg kažkas užstrige kaireja rykles puseje rodos net sunkiau ryti maista kas galėtu būti ir kaip patartumėte elgtis? Iš anksto dėkoju už atsakyma. Sandra

Peržiūrėti atsakymą

Tai dažniausiai lėtinio faringito požymis. Venkite karšto, šalto, aštraus maisto, chemikalų, prirūkytos aplinkos, gerkite iki 2l. vandens. Po valgio, nakčiai nurykite iki arbatinio šaukštelio saulėgrąžų aliejaus arba sučiulpkite gelorevoice tabletę.

2020-03-08 15:17
Laba diena,
Skauda gerklė, yra pūliniai, temperatūra 37, 3 laipsniai, laikosi savaitę, išrašė Isla pastiles čiulpti, skalauti gerklę, temperatūra laikosi aštunta diena. Kuom dar galima gydytis? Su švente Jus.

Peržiūrėti atsakymą

Dažnai pasakalaukite ryklę medetkų, ramunėlių ar šalavijų arbata. Du kartus per dieną matuokite ir užsirašykite temperatūros duomenis. Jei temperatūra nekristų po 1 savaitės, reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją pakartotinai.

2020-03-03 05:49
Labas ryras. Esu Norvegijoi jau savaite. Dirbu bet darbdavys nedaves kontrakto tai ir negaliu kreiptis i gyd. Istaiga. Jauciu kad man gali buti sinositas. Temperaturos neturiu sloga galva skauda isderi tablete nuo skausmo praina bet spaudent net nesmarkiai kakta ar tarpuragi skauda visada. Patarkit kaip galeciau pats namu saligom isigiditi ar bet sustabditi skausma kuriam laikui kad galeciau dirpti..

Peržiūrėti atsakymą

Sinusitas nebūna be slogos. Galvos skausmo priežasčių yra virš 20 rūšių. Norvegijoje nuo skausmo galima nusipirkti paracetamolio. Vartoti galima po 500mg kas 4-6 valandas. Neviršykite 6 tablečių per dieną. Vaistinėje reikėtų pasimatuoti kraujo spaudimą. Kai turėsite galimybę, kreipkitės į šeimos gydytoją.

2020-03-02 21:21
Turiu antro laipsnio abipusį neurosensorinį prikurtimą,nešioju klausos aparatą.Koks tai prikurtimas yra,ar vidutinis ar didesnis už vidutinį.Atsirado po persirgtos virusinės ligos šiais metais.

Peržiūrėti atsakymą

Prikurtimo laipsnį galima nustatyti, suskaičiavus jūsų audiogramos 3 dažnių vidurkį. Šią informaciją jums galėjo pateikti gydytojas audiologas ar surdologas, kuris skyrė klausos aparatą.