Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2022-07-04 22:45
Sveiki,
Man burnoje kurį laiką atsiranda gomuryje atsirado du guzeliai lygegriaciai už protinių dantų ir smelkia gomurį taip pat Spengi ausis ir atrodo kad skausmas eina per žandikaulio sanari kartais būna aptirpes audiniai seniau būdavo tarsi iš gomurio bėga kažkoks skystis ir blogas burnos kvapas
Nežinau ką daryti kur tirtis labai vargina tokia savijauta
Dėkoju už atsakymą isanksto
Bijau kad nebūtų koks burnos vėžys ar panašei

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į burnos chirurgą.

2022-06-29 05:34
Sveiki, 4m mergaite serga puline angina, geria antibiotikus. Ar galima tokiu oru eiti i lauka, ir prisileidus silto vandens i basrinuka pasiterksti?

Peržiūrėti atsakymą

Tai infekcinė liga, geriau gykite namuose 10dienų.

2022-06-27 20:51
Laba diena.
Prieš tris savaites buvau peršąlusi, tačiau iki šiol yra išlikę simptomai tokie kaip: gerklės skausmas ryjant, sausas kosulys naktį ir ryte, užgulta nosis, kartais pasireiškia ir ausų užgulimas (pvz. kramtant, žiojantis).
Tie simptomai jau vargina, kaip gydytis? Ar jau būtina kreiptis į gydytoją "gyvai"?

Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Ar susirgimo pradžioje tyrėtės dėl kovido? Susisiekite su šeimos gydytoju telefonu.

2022-06-23 13:54
svieki turiu ilgamete problema po ausim yra juntami du zirnio dydzio guzeliai kieti daba jau jauciu kakle krauja tyre du kartus magnetini dariau pas ausu gyditojus buvau niekas nieko neranda viskas tipo gerai vejuota diena lauke pabunu pradeda skaudieti tuos guzus gerkle pradeda kraujuoti ausis traska galva skauda amzinai atrodo pavarges nuo tu dalyku

Peržiūrėti atsakymą

Džiugu, kad nerado pavojingųjų dalykų.. Saugokite ausis ir kaklą nuo vėjo. Stiprinkite imunitetą visais jums prieinamais būdais. Taisyklingai maitinkitės, judėkite, kasdien pailsėkite, išsimiegokite, užsiimkite miela veikla, bendraukite su maloniais žmonėmis. Bent 2kartus per metus, išgerkite polivitaminų, tinkamų jūsų amžiui, kursus

2022-06-18 00:08
Audiograma ką tik gauta tokia 37 ir 52 decibelai. Aukšti dažniai nukritę. Ar būtini tokiu atveju klausos aparatai? Negirdžiu tik aukštų garsų, pvz. žvirblio cirskesio. Kartu jaučiu užesį ausyse. Dėl to prasčiau suprantu kalbą. Ar įmanoma kažkaip pagydyti?

Peržiūrėti atsakymą

Vien pagal audiogramą gydymo skirti negalima. Jums reiktų kreiptis į otorinolaringologą.

2022-06-14 15:11
laba diena,
kokį gydymą rekomenduotumėte su žemiau aprašyta problema? "Apžiūrint nosies landose - serozinis sekretas. Nosies pertvara nežymiai vingiuota. Apatinės nosies kriauklės - paburkusios. Vidurinėse nosies landose pūlių nestebima. Ryklė rausva. Apžiūrint AD/AS landose stebima sieros, būgneliai n.y. Palpacija abiejų ausų neskausminga."
Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Tai tik dalis konsultacijos. Gydymo skyrimui tos informacijos nepakanka.

2022-06-14 08:25
Laba diena,
Man yra 23 ir aš beveik visada kvėpuoju pro burną. Stengiuosi prisiminus tai kontroliuoti, bet kvėpuoti pro nosį kur kas sunkiau. Kas tai galėtų būti, kur turėčiau kreiptis ir koks gydymas dažniausiai skiriamas? Esu girdėjusi, jog daroma operacija, bet nežinau kokia.
Labai ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų registruotis konsultacijai. Situacijos būna kuo įvairiausios.

2022-06-13 20:22
Laba diena, norėjau paklausti ar darote nemokamą nosies operaciją ir ką turėčiau daryti, kad atvykti, esu iš Biržų miesto? Turiu problemų su nosimi, lūžusi, knarkiu, pro vieną pusę sunkiau kvėpuoju, blogiau miegu. Taigi, turiu problemų dėl nosies kaulo lūžio. Ačiū Jums, kad skaitote

Peržiūrėti atsakymą

Panevėžyje konsultuoju ambulatorinius ligonius mokamai. RVUL operacijos ligoniams su sveikatos draudimu atliekamos nemokamai.

2022-06-10 17:44
Sveiki norėčiau paklausti kiek laiko tęsiasi lyga pūlingas vidurines ausies uždegimas otitas?gydoma intibiotikais ir lašais oftan skausmo jau nėra tačiau suprastėjo klausą jau savaitę.

Peržiūrėti atsakymą

Baigus antibiotikus, reikia pakartotinai kreiptis į gydytoją. Veikiausiai reikės išvalyti ausį ir atlikti audiologinį tyrimą.

2022-05-21 23:22
Laba diena, besivalant ausį tikriausiai pradūriau ausies būgnelį ir antra diena kiek bevalyčiau ausį, pastoviai pilna kraujo, dideliais kiekiais, kiek laiko truks kol užsitrauks žaizda?

Peržiūrėti atsakymą

Ausį valyti galima tik rankšluosčio kraštu. Krapštukų į ausį kišti nereikėtų. Būgnelis yra 3-4cm gylyje. Jei tiek giliai krapštėte, turėjo labai skaudėti. Ausies negalima šlapinti vandeniu. Kraujo nevalykite iš landos. Reikėtų kreiptis į otorinolaringologo konsultacijos.