Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2020-04-28 00:51
Laba diena. Jau apie 2savaites jauciu lyg liezuvis ir gerkle butu nudegus.. Labai nemalonus jausmas. Vakare jauciasi labiau ir dziusta burna,gerkle.. Kas tai galetu buti?

Peržiūrėti atsakymą

Tai galėtų būti lėtinis faringitas, virškinimo ar kraujo ligos požymiai.

2020-04-26 07:07
Ant kaklo ties žandikauliu atsirado platus kietas gumbas. Pavalgius tas gumbas labai supyksta, ima labai skaudėti. Skausmas tęsiasi apie 10min.temperatura normali 36.7.viduriavimas. Šiuo metu esu ne Lietuvoje. Ar galėčiau vartoti turima antibiotikai oksicilina?

Peržiūrėti atsakymą

Kai turėsite galimybę, kreipkitės į burnos chirurgus.

2020-04-25 10:16
Sveiki, jau tris dienas kankinuosi nuo galvos skausmo ir pūslelinės nosies viduje. Pūslelinė atsiranda gan dažnai, bet ne ant lūpų, o ant veido ir nosyje. Kokius antivirusinius vaistus vartoti?

Peržiūrėti atsakymą

Vietiniai vaistai pūslelinei gydyti yra acikloviro tepalas ir kremas. Tepalą tepti labai plonai bet dažnai. Kartais tenka vartoti receptinius geriamus vaistus.

2020-04-16 12:20
Laba diena
Nerimą kelia, susikaupusios, bespalvės tasios gleivės su žalsvais puliais ir šviežio kraujo priemaišomis gerklėje. Jau metai kas dieną vis daugiau, nekosijant, o tiesiog gerklėje susikaupia ir tenka gerklės raumenims išspaudus iš spjauti. Gerklė raudona, liežuvis baltas. Pakosiju kelis kart per diena ne stipriai, nes dirgina gerklę. Gerklėje jaučiasi gumulas. Taip pat pavargstu kalbėti, gerklę iš sausėja, jaučiu nuovargį. Tai viskas prasidėjo po persirgto gripo.

Taip pat kaukolės skausmas virš dešinės ausies.
Buvau pas Lora dėl raudonos gerklės sakė rėmens problemos, sinusito nėra.
Dabar atsirado kraujingos gleivės, nežinau ar verta vėl kreiptis į lor daktarą, o gal
tai gali būti susyja su, skidliauke, skrandžiu, ar su kitom kokiom lygom?
Ačiū jei atsakysite
Su pagarba
Diana

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti susiję su gastroezofaginiu refliuksu. Valgykite kuo švelnesnį maistą. Ryklę išvalyti reikėtų švelniai, nekrenkščiant . Dažniau paskalaukite ryklę ramunėlių, medetkų arbata, tik tada krenkškite. Po valgio nuolat nurykite mažą gurkšnelį saulėgrąžų aliejaus, kad suteptumėte ryklę. Gerkite daugiau skysčių, vartokite polivitaminus.

2020-04-15 19:37
Sveiki. Ar po atliktos submukozines konchotomijos atauga apatines nosies kriaukles.ar jos atlieka savo funkcija

Peržiūrėti atsakymą

Kai paūmėja sloga, dažniausiai skiriami receptiniai purškiami vaistai, kad gleivinė vėl nesustorėtų. Po operacijos nosies gleivinė dažniau džiūsta, formuojasi plutos. Pajutę, kad sunku išvalyti, pakartokite riebalinių lašų ar tepalo kursą.

2020-04-15 16:51
Sveiki labai daznai jauciu kaip spazmus k gerkles srityje atrodo jausmas kaip smaugimo lengvai . Bet labai nemalonus jausmas . Labiausiai tai suaktyveja per ovuliacijas ir pries menesines.

Peržiūrėti atsakymą

Tai lėtinio faringito požymis. Per mėnesines vartokite vitaminus su geležimi ir foline rūgštimi, valgykite švelnų maistą.

2020-04-13 10:50
Laba diena,prieš tris savaites susirgau,pradėjo skaudėti gerklę po kelių dienų skausmas nuėjo gilyn į trachėją,užkimau kosėjau,skausmas ,deginimas po krūtinkauliu.Taip tęsėsi beveik savaitę kartkartėm pakildavo temperatūra 37,4.Gėriau gydytojos išrašytus vaistus Ketonal ir Gertol lyg ir buvo neblogai,bet baigus gerti vaistus vėl pakilo temperatūra kuri šokinėjo ir kilo iki 37,5.Gydytoja padarė kraujo tyrimus,peršvietė plaučius viskas buvo gerai.Išrašė antibijotiką,nes lyg matė nežymius peribronchinius pakitimus.Gėriau juos savaitę,o temperatūra šokinėjo kaip šokinėjus.Tik nuėmė spaudimą ir graužimą po krūtinkauliu ir tą stiprų širdies daužymąsi.Tuomet gydytoja padare net bakterinius ir virusinius tyrimus ,net nuo corono viskas gerai.Ligų nemato sakė esu sveika.Bet man jau trečia savaitė 37,2.Gal man sinusitas,nes kažkada buvo aptikę virš antakio lėtinį sinusitą,tuomet dar net neskaudėjo,o dabar užeina stiprūs skausmai virš antakio,skruostikaulį,kartais net skauda dantį.Tačiau LOR gydytoja buvo peršvietusi ir nieko nebemate,o senieji įrašai tiesiog dingę.Mano nosis visuomet užgulta,sausa,kemšasi iš giliai.Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Matuokite temperatūrą keletą kartų per dieną, duomenis užsirašykite. Jei temperatūros pakilimo nejaučiate, neskubėkite tirtis, kuo taisyklingiau maitinkitės ir gyvenkite. Jei prasidėtų šaltkrėtis, kreipkitės į šeimos gydytoją pakartotinai. Dėl subfebriliteto atliekama daug tyrimų, šeimos gydytojas organizuoja specialistų konsultacijas, priklausomai nuo tyrimų rezultatų. Jei pastebėjote, kad paskauda dantį, kreipkitės į odontologą, kai tik bus pradėtos konsultacijos. Jei reikės nusiųs veido-žandikaulių chirurgo konsultacijai dėl veido skausmų.

2020-04-08 22:38
Sveiki, nebežinau kur kreiptis siuo laikotarpiu. Jau trys savaitės liezuvis ir gomurys lyg nudeginti. Ištisai lyg degintu. Turiu Gerl. Maniau gal nudegino rūgštys, nors jis nekyla, stemplės neskauda. Žaizdų nėra. Tai jau 3 savaites geriu Nolpaza40 ir ranitidina, o nakciai gerdoff. Bet nepraeina, jau visokios mintys lenda

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti GERL požymiai. Gydymo schemą gali tekti koreguoti, pavartojus 1mėnesį laiko. Permąstykite, ar tikrai nepažeidžiate dietos?

2020-04-08 17:48
Sveiki. Atsirado mazi spuogeliai ant lieziuvo daugiau pries gala ka daryti kaip gytiti?

Peržiūrėti atsakymą

Valgykite švelnų , baltymingą maistą, po kiekvieno valgio išskalaukite burną ramunėlių ar medetkų arbata. Jei kartotųsi, kreipkitės į periodontologą, kai bus atnaujintos konsultacijos.

2020-04-01 11:59
Su kaire ausim girdžiu apie 80% iršlapuoja ir yra kiaura nes buvo uždegimas gydytojas pradurė ir nebeužgijo.Dešinė ausis buvo lyg ir gerai girdėdavau,bet prieš kokius 7metus pajutau ,kad pradėjau silpniau girdėti.šiandienryte atsikėlus labai smarkiai pajutau susilpnėjusia klausa,Mano nuomonė aš nepagaunu garso iš toliau,nes praeina pro šalį Ačiū labai jei atsakysite man 70m,

Peržiūrėti atsakymą

Šlapiuojančia ausį reikia nuolat sausai valyti. Jei turite anksčiau skirtų lašų, pradėkite juos lašinti 2 kartus per dieną. Ar keičiasi klausa dešine ausimi, galima nustatyti, atlikus klausos tyrimus toje poliklinikoje, kurioje anksčiau gydydavotės. Po karantino atnaujinus planines otorinolaringologo konsultacijas, kreipkitės ištyrimui.