Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2020-05-24 09:51
Sveiki išplovė ausis bet vis tiek jaučiasi užgulimas

Peržiūrėti atsakymą

Kartais ausis švariai neišsiplauna, ar susidaro plutelės, kurias reikia papildomai išvalyti. Kreipkitės į gydytoją pakartotinai.

2020-05-16 22:44
Sveiki, karantino pradžioje prasidėjo problemos su ausimis, pradėjo spengti ausyse, jaučiu nemalonų spaudimą/skausmą/tempimą ausies landoje,bet jis nėra stiprus. Pradžioje jaučiau niežulį bet jis praėjo. Šiuo laikotarpiu sunku patekti pas medikus, o labai pergyvenu kad kol sulauksiu vizito bus dar blogiau.

Peržiūrėti atsakymą

Neplaukite ausų vandeniu, saugokite nuo vėjo ir šalčio. Kreipkitės į šeimos gydytoją.

2020-05-15 19:06
Laba diena,

Maždaug prieš 1,5 metų po peršalimo pastebėjau, kad nebeužuodžių jokių kvapų. Nosies išskyrų nėra. Buvau pas LOR poliklinikoje, darė rentgeną nieko nerado. Toliau tęsiau konsultacijas su neurologais, darė MRT galvos, taip nieko nerado.
Kokio tyrimo metų LOR gal galėtų nuodugniau ištirti? Galbūt vertėtų pasikonsultuoti dar su kitais LOR specialistais? Ar tai galėtų būti susiję vis dėlto su nosies problemom? Iš anksto dėkoju už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Reikėtų otorinolaringologo konsultacijos su endoskopine apžiūra. Skubėti nereikia, nes simptomai jau seniai pasireiškę.. Nusineškite MBR laikmeną. Vartokite polivitaminus A,E,C, B gr., cinko papildus.

2020-05-15 10:49
Laba diena,
Tik šiandien paskaičiau internete apie išorinės ausies uždegimą. Negaliu šiuo metu kreiptis pas savo šeimos gydytoją, nes dėl viruso esu užstrigusi Anglijoje pas dukrą.
Ausyse iškyla skaudantys patinimai, pratrūksta ir vėl lyg nieko. Po kelių dienų pasirodo tai vienoj tai kitoj ausy. Patepdavau tik dezinfekciniu skysčiu. Turiu antigrybelinių tepalų- clotrimazolum, exoderil ir Anglijoj pirktu daktocort. Ar galiu kuriuo nors iš jų patepti, ar geriau laukti kol grįšiu birželio 1 į Lietuvą? Paskaičiau ir sunerimau kad neplistų gilyn, nes taip vyksta nuo kovo mėnesio. Ką dar galėčiau daryti esamom sąlygom?
Pagarbiai
Laneda Jatulevičienė

Peržiūrėti atsakymą

Saugokite ausis nuo drėgmės ir vėjo. Po vonios sutepkite ausies landą degtine, praskiedus vandeniu, kad būtų mažiau, negu 10 procentų. Prasidėjus patinimui, vaistinėje teiraukitės tepalų, skirtų besiformuojančiam furunkului gydyti. Galėtų tikti exoderilio lašai, bet ne tepalas.

2020-05-11 14:44
Sveiki,noreciau paklaust kas man yra dega burną liežuvis, apatinė lupa iš vidaus, kreipiausi į gydytojus sakė. Kad refliuksas geriu vaistus nuo refliukso, bet nepadeda, nežinau ką daryt, prašau patarimo, aciu

Peržiūrėti atsakymą

Vaistus nuo refliukso tenka vartoti keletą mėnesių, kartais keisti schemą. Atidžiai laikykitės rekomenduotos dietos reikalavimų. Kruopščiai valykite dantis ir liežuvį, po to skalaukite priešuždegiminiais skysčiais po kiekvieno valgio. Nepraeinant kreipkitės į periodontologą, kai bus atnaujintos konsultacijos.

2020-05-09 17:49
Man 30 m.Jau 2 mėn. tempimas liežuvio šakny ir po liežuviu pablogėjo be priežasties .liežuvis pasidengė baltu apnašu. l. šonai raudona juosta 5 mm aplink visą liežuvį. Liežuvio. galiukas paraudęs temperatūros nėra ir nebuvo. Gretutinė liga hipotirozė. Stomatologo kons. ny. .

Peržiūrėti atsakymą

Kreipkitės į šeimos gydytoją, gali reikėti kraujo ar virškinimo sistemos tyrimų. Jei nerastų patologijos, kreipkitės į periodontologą.

2020-05-08 15:33
Sveiki, noriu paklausti ar gali vaikui1, 7 men amžiaus nuo stomatito paralizuoti puse veiduko.
Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Kai kurios infekcinės ligos gali pasireikšti ir burnos gleivinės, ir nervų pažeidimais. Kreipkitės į šeimos gydytoją.

2020-05-07 20:17
Sveiki. Man 35 metai. Beveik du menesius kartu su virskinimo sutrikimais turiu kasni rykleje. Nors rugstys nekyla, ir nieko neskauda. Rykles galine sienele nuolat apsitraukia baltom apnasom kurios lengvai nusiplauna, bet joms esant rykleje "sausra". Liezuvis baltas. Galvojau apie refliuksa ir geriu PSI bet problemos nedingsta.

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti refliukso požymiai. Jeigu virškinimo simptomų nejaučiate, gali reikti keisti PSI dozę. Kruopščiai laikykitės skirtos dietos, daugiau gerkite skysčių. Dažniau skalaukite ryklę priešuždegiminėmis arbatomis, nuolat nurykite gurkšnelį saulėgrąžų aliejaus po valgio.

2020-05-04 09:20
trys menesiai uzsikisus nosis sinusitas vartojau antibjotikus sinupreta purskalus olint

Peržiūrėti atsakymą

Olintas skiriamas iki savaitės laiko, vėliau pats sukelia medikamentinę slogą. Jei užgulimas tęsiasi keletą mėnesių, skiriami vietiniai receptiniai vaistai. Kreipkitės į otorinolaringologą, kai bus atnaujintos planinės konsultacijos.

2020-04-30 11:34
Laba diena,
miego sutrikimų neturiu, miegu kietai ir išsimiegu gerai, tačiau miego metu dažnai leidžiu džeržgiančius garsus, inkščiu, kad net trukdau išsimiegoti vyrui. Tai nėra knarkimas, bet toks džeržgentis gerklinis garsas, manau, pasireiškiantis dažniausiai sapnų metu. Ar tai gali būti susiję su kokiomis nors sveikatos problemomis?
Dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Pasitarkite su šeimos gydytoju.