Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2020-06-30 10:28
Sveiki, jau trečią savaite puliuoja ausis su kraujo priemaišomis, sklinda blogas kvapas. Esu užsienyje ir negaliu tinkamai gydtis. Kokios galėčiau imtis prevencijos?

Peržiūrėti atsakymą

Nešlapinkite ausies vandeniu. Kasdien keletą kartų sausai išvalykite ausies landą plonu krapštuku. Po to sutepkite spiritiniu tirpalu. Įvairiose šalyse vaistinėse be receptų parduodami kai kurie spiritiniai lašai. Jei negautumėte, bandykite atskiesti degtinę iki 5 laipsnių.

2020-06-24 15:22
Labas, man 34m susirgau pulinga angina vienoje gerkkes puseje. Anksciau niekad nesu angina sirges. Trecia diena geriu antibiotikus bet ryjant labai duria i ausi.
Ar taip turi buti, ar kreiptis reikia i Lor?

Peržiūrėti atsakymą

Tonzilitas dažniausiai tęsiasi bent 10 dienų. Tiek ilgai tenka vartoti antibiotikus. Šią ligą gydo šeimos gydytojai. Retais atvejais gali susidaryti pūliniai ryklėje. Tokią patologiją jau gydo otorinolaringologai. Jam susidarius, skausmas būna labai stiprus, ryti beveik neįmanoma. Jei ryti negalėtumėt, skambinkite šeimos gydytojui.

2020-06-21 21:22
Sveiki.Jau apie 4 metus turiu sinusitą,niekaip neišeina išsigydyt keletą kartų gėriau antibiotikus,praplaunu nosį su druska keleta kartų per savaitę,norėčiau sužinoti ar tikrai yra jau taip sunku išgydyti lėtinį sinusitą ir ką patartumėte daryti,kad gerai išgydyt?

Peržiūrėti atsakymą

Lėtinio sinusito eiga priklauso nuo angų, vedančių į sinusų vidų, anatomijos, jūsų imuniteto, alergijos. Tai įvertinti galima endoskopinio tyrimo metu. Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologus poliklinikose.

2020-06-20 14:16
Niekada nebuvo taip man kad visa diena uzgula ausis.atsistojus sukasi galva .o dar ir gaminant neviso maista suprantu skoni.nieko nebesuprantu kas man darosi .

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti liga, priklausanti skubios pagalbos sąrašui. Kreipkitės į polikliniką.

2020-06-16 20:13
Sveiki.

Man 43 metai. Gyvenu Airijoje ir prieš kelis metus man buvo degnozuota Menjero liga, vertigo. Per pastaruosius du metus i greitaja pagalba tenka vaziuoti kas 2-3 savaites nes svaigulys, pykinimas,galvos skausmas,vemimas yra toks blogas, kad be lašaliniu man namuose niekas nepadeda, net vaistai, kurie man yra priskirti. Paskutinius du menesius man siaubingai uzgulusios ausys, o juos atgula tik tada, kai po greitosios pagalbos gryztu namo pilna vaistu, taciau po savaites kitos viskas vel kartojasi ir ausys gula. Sakykit, ar siuo atveju gresia klausos praradimas ar tai tik simptomai ir labai giliai isisenėjusi liga?
Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Menjero ligos pradžioje po priepuolio klausa ir pusiausvyra dažniausiai pilnai atsistato. Ilgainiui svaigimas atsistato, o klausos sutrikimas atsistato nepilnai. Kada tai atsitinks ir ar atsitiks, yra labai individualu. Klausa gali ir stipriai sutrikti.

2020-06-09 15:46
Sveiki, ,turiu prakiurusius abieju ausu bugnelius,su desiniaja ausim girdziu labai silpnai,norejau paklausti kiek Lietuvoje kainuoja timpanoplastikos operacija,gal tai padetu man atstaryti klausa,aciu uz info

Peržiūrėti atsakymą

Privačios įstaigos turi savo kainodaros sistemą. Ligoniams , turintiems sveikatos draudimą, valstybinėse įstaigose ši operacija apmokama iš sveikatos draudimo fondo.

2020-06-07 09:13
Sveiki ,norejau Jusu paklausti...as jau sausai kosau 3 men is pradziu galvojau , kad esu alegiska zydintiems ziedams , sedint traukiny ar autobuse pradedu kosyti, isgeriu vandens praeina ...ar tai gali buti kokia liga ar tiesiog kokia infekcija ir labai digina gerkle , cia ir prasideda kosulys nuo to .... Gal buvo kam kokiu panasiu atveju, niekada nebuvau alergiska niekam . Aciu Jums uz atsakyma .

Peržiūrėti atsakymą

Gali būti alergija, tačiau virškinimo sistemos ligos ar kai kurios infekcinės gali sukelti tokius simptomus. Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją. Pagal radinius, nuspręs, ar jums reikalinga pulmonologo, infekcionisto ar otorinolaringologo konsultacija.

2020-06-03 09:46
Sveiki, mane jau ilgą laiką (3-4 metai) kamuoja užgulusi nosis vakarais daugiausiai. Vaistai nuo alergijos išbandyti, buvimo vieta taipogi ne įtakoja (užgula būnant bet kur) taip pat geriau vaistus nuo sunusito, pagerėjimo taip pat nėra. Nosis nebuvo lūžusi, ar kitaip sužalota. Pastarąjį pusmetį be nosies lašiukų vakarais jau nebegaliu užmigti nes kvėpuoti darosi vis sunkiau. Iš anksto dėkoju.

Peržiūrėti atsakymą

Nosies lašiukai, vartojami ilgiau, negu savaitė, sukelia medikamentinę slogą. Gydoma receptiniais vaistais. Kai bus atnaujintos planinės konsultacijos, kreipkitės į otorinolaringologą.

2020-05-29 17:52
Sveiki. Neseniai užėjo dusulys, sunku kvėpuoti, ypatingai prieš miegą, dusina, nepavyksta pilnai įkvėpti oro, žemas spaudimas, tai trunka pusantros savaitės.
Kažkada anksčiau yra taip buvę, bet tik pora dienų. Turiu giminėje kas turi astma ir širdies problemų. Man tik 18 metų. Kas tai galėtų būti?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją.

2020-05-29 09:13
Laba diena. Dukrytei 17 m. buvo nustatytas piktybinis išorinės ausies otitas. Gydymo kursą praėjome, bet ausies niežulys nesiliauja. Sakykite gydytoja, ką tokiu atveju daryti, nes prasidėjus niežuliui liga mums atsinaujino ir vėl prasidėjo skausmai. Vengiame visų dirgiklių vandens, temperatūros, stipriname organizmą.

Peržiūrėti atsakymą

Ar daryti tyrimai dėl cukraligės? Saugokite ausis ir nuo vėjo. Dažnai profilaktiškai tenka kartoti lašų spiritiniu pagrindu kursą. Liga linkusi atsinaujinti. Paūmėjus, pakartotinai kreipkitės į otorinolaringologą.