Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2020-09-11 12:11
Sveiki, mano dukrai 1.8mėn. Ji susirgo stomatitu, gydytoja išrašė antibijotikų, geriam jau 4 diena, vaistai padeda, pradėjo valgyt mergaitė, nes prieš tai nieko į burną nedėdavo iš maisto. Tačiau šiandien pamačiau, kad jai valgant kukuruzą pradėjo kraujuot dantenos. Ar tai normalu? Ką daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Sergant stomatitu, burnos gleivinėje susidaro opelės, žaizdelės. Jos labai skausmingos, gali pakraujuoti. Prieš pavalgymą tenka vartoti tepalą, kuris nuskausmina, pvz kamistado žele., kad vaikelis galėtų kramtyti. Maistas turėtų būti labai švelnus, trintas, nekarštas, kad nedirgintų glewivinės. Po kiekvieno valgymo reikia išplauti burną. Jei dar nemoka skalauti, girdyti ramunėlių arbata, paskui sutepti priešuždegiminiu vaistu, pvz. anaftinu.

2020-09-09 22:18
Sveiki. Jau gal 4 metai ar daugiau turiu problemuųsu nosim, ji užgulus beveik visada, sloga neteka, taippat jaučiasi tarsi gumulas gerklėje, kartais stipriau pakostint (specialiai) atsikosčiu su kraujo priemaisom. Ypač paūmėja saltuoju sezonu.Kitu sveikatos problemų neturiu.
Prieš kelis metus buvo veido daubų tomografija, bet problema liko nerasta.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą, kai būklė pablogėja. Veido daubų KT vaizdus atsineškite, eidamas į konsultaciją.

2020-08-31 16:47
Laba diena,pries 4men.dingo uosle,dabar pries keles savaites kaip ir pradėjo atsirasti,pirma savaite jauciau degesio kvapa,o dabar pradejau uzuosti pelesio kvapa,pries tai neturejau jokios slogos,ka galetume patarti,aciu

Peržiūrėti atsakymą

Pirmiausia kreipkitės į šeimos gydytoją.

2020-08-20 12:42
sveiki daktare. turiu veido skruosto srityje kaip sausą paraudusią superštėjusia ar šiurkščią odą. ar Fucicort kremas 15g galima patepti?

Peržiūrėti atsakymą

Fucicort sudėtyje yra hormonas betametazonas. Veido srityje nuo hormoninių preparatų labai greitai ryškėja odos atrofija. Jeigu jums anksčiau veidui šis preparatas nebuvo skirtas, geriau nevartokite. Jei buvo skirtas būtent veidui, vartokite kiek įmanoma trumpiau.

2020-08-14 11:02
Laba diena, maždaug 10 kartų per metus(o tai yra beveik kiekvieną mėnesį) iškyla pūslelinė veido srityje(dažniausiai ant lupų) , labai ilgai negyja naudojant ir tam skirtus tepalus, nuo kai kurių yra likę net nedideli randai. Šeimoje niekas, niekada nėra tuo sirgę, tad nežinau iš ko galiu užsikrėsti. Uzsikrėtus Herpes virusu kamuoja bendras silpnumas, tad tikrai gan sunkiai persergu pūsleline. Ką patartumėt? Ar yra kažkoks gydymas, kuris vis slopintų ir neleistų atsirasti? Nes nesinori likti su randais ant veido ir kiekvieną mėnesį jaustis blogai, kol sugis. Imunitetas nėra silpnas.

Peržiūrėti atsakymą

Nuo ko užsikrėtėte nėra prasmės ieškoti. Vieną kartą susirgus, virusas jau cirkuliuoja jūsų organizme. Tepalus pradėkite vartoti, vos pajutę pirmuosius simptomus, tepti 5-7 kartus per dieną labai plonai. Verta pabandyti įvairių gamintojų gaminius. Pakartotinai peržiūrėkite gyvenimo būdą, maitinimosi įpročius pagal sveikos gyvensenos principus. Stresas irgi silpnina imunitetą. Virusas paūmėja, kai imunitetas nepajėgia su juo kovoti.

2020-07-30 14:50
laba diena.sergu menjero liga,jau savaite laiko geriu Betahistina.Pagerejima jauciu,bet visai gerai dar nera.kiek ilgai man gerti dar vaistus?

Peržiūrėti atsakymą

Dažniausiai vaistas skiriamas keletą mėnesių, dozė koreguojama pagal savijautą. Būna atvejų, kada vaistą tenką vartoti visą laiką. Kitos otorinolaringologo konsultacijos metu išsiaiškinkite, kokiose ribose galima vaistų dozę kaisti jums.

2020-07-21 08:31
Sveiki, kuris laikas jaučiu metalo skonį burmoje. Ypač jri pasijuoki smarkiau, jaičiasi toks dusuliukas lengvas iš gerklės vidaus, norisi atsikoseti. Turiu skrandžio refliuksą,ar tai gali būti nuo to? Rūgščių nejaučiu

Peržiūrėti atsakymą

Noras atsikosėti gali būti vienas iš gastrofaginio refliukso požymių.

2020-07-16 18:53
Sveiki. Sūnui 3,5 metų. Prieš porą savaičių pastebėjau burnoje, ant vidinės lupos darinį, panašų į papilomą. Šiuo metu jisai yra žymiai didesnis. Sūnus pastoviai jį su dantukais vis liečia. Neramu. Nežinome kur kreiptis. Koks specialistas mums padėtų?Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į vaikų burnos chirurgą.

2020-07-15 00:05
Sveiki. Jau kuris laikas, apie pusmetis, burnoje, ant virsutinio gomurio, atsiranda vandeninga puslele. Tai atsiranda tai sprogsta ir dingsta. Dazniausiai atsiranda po astraus, rugstaus maisto. Visada toje pacioje vietoj. Konsultavausi su dantu gydytoja, bet ta diena pusleles nebuvo, taigi gydytoja nieko negalejo patarti. Ar tai kas nors baisaus?

Peržiūrėti atsakymą

Jei pastebėjote, kad reaguoja gleivinė į aštrų maistą, venkite jo. Kruopščiai valykite dantis pasta paradontozei gydyti.Visada po valgio išskalaukite burną ramunėlių , medetkų, šalavijų nuoviru ar bent vandeniu. Negavus efekto, kreipkitės į periodontologą.

2020-07-13 19:17
Laba diena,
Vargina sinusitas, dabar ūminis. Pakilo temperatūra, nosis visiškai užgulta. Esu alergiškas penicilinui. Galva plyšta. Kodėl nedaro rengenogramos? Ar be antibiotiko man įmanoma pagyti? Konsultavo ir šeimos gydytoja ir buvau skubioj pagalboj ligoninėje ir pas Lor. Paskyrė priešalerginius vaistus.

Peržiūrėti atsakymą

Šiuolaikinėje sinusito diagnostikoje rentgenogramos daromos itin retais konkrečiais atvejais. Ligos priežastis būna dėl uždarytos sinuso angos. Šios angos matomos endoskopuojant sinusus, o ne rentgenogramoje. Antibiotikais sinusitus gydome retai. Gydymo tikslas yra atverti sinuso angas, todėl skiriami purškiami ir geriami vaistai nuo patinimo ir uždegimo.