Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2020-10-12 09:24
Sveiki, niekaip negaliu išsigyditi pienliges burnoje. naudojau vaistus Nystatin, skalauju burna soda ir kitomis vaistinemis priemonemis, naudoju probiotikus , taciau grybelis nedingsta .

Peržiūrėti atsakymą

Vaistus, naikinančius grybelį burnoje reiktų vartoti labai taisyklingai. Vaisto trukmė turi būti gana ilga, kol vystosi 3 grybelių kartos, bent 2,5 savaitės. Vaistą čiulpti 4k. per dieną po valgio. Nepamirškite gremžtuku nuvalyti ir liežuvio, bent 2 kartus kruopščiai valyti dantis ir burną šepetėliu. Rečiau tenka koreguoti gydymą, skiriant kitus vaistus. Miestuose šią ligą gydo odontologai periodontologai.

2020-10-11 02:28
Laba diena ,Gydytoja

Turiu bėdą..ir labai rimta..
Jau kaip 4 savaitės ,nepraeina bloga savijauta(tarsi gripo simptomai)..Temperatūros nėra..Gerklės skausmas ryjant maista ar seiles ..taip ir geriant vandenį..Kartais lengviau ,kartais ne..Tarsi svetimkūnis įstrigęs..jokio kraujo ar pakitimų burnoje..Turiu problemų su skrandžio rūgštimis,ir žinau,kad jos gali dirginti gerkle/gerklas..,bet..nuėjus pasidaryti endoskopinio tyrimo gydytojas pasakė,kad viskas kuo puikiausiai..jokių papildomų"rūgščių ar pakitimų..Beje,prieš 4 men.tikrinausi gerkle..kiso kamera per nosi..viskas gerai,šiek tiek gerklė paraudusi..ir viskas..Skausmas šiuo metu labai stiprus..Būtinai galvoju kabinti pakartotiniui patikrinimui,dėl gerklės..Minčių įvairiausių..gal laringitas,faringitas..infekcija kokia,virusas..o,gal tas pats gerklų vėžys..Aišku..informacijos internete pilna ir daugiau blogos,nei geros,tad geriau ir neskaityt..
Labai tikiuosi sulaukti Jūsų atsakymo.
Iš anksto Ačiū už Jūsų laika

Peržiūrėti atsakymą

Tokie nusiskundimai būdingi lėtiniam faringitui. Jį paūmina gastroezofaginio refliukso simptomai, aštrus maistas, stresas. Jei esate apžiūrėtas endoskopu otorinolaringologo, auglio tikimybės nėra. Dauguma refliukso formų nesukelia pakitimų stemplėje ar skrandyje, o kaip tik sukelia diskomfortą ryklėje. Labai kruopščiai pergalvokite maitinimosi įpročius ir streso mažinimo galimybes.

2020-10-09 21:12
Turiu klausos bėda.prikurtau palengva priežastis neaiški viena ausis 50% kita negirdėjo visai 2019 rugpjūtį įdėtas implantas klausa pagerėjo labai 2020 rugsėjo mėn sprogus prekinės mašinos oro pagalvei(labai stiprus garsas)pradėjo svaigti galva stiprus uzesys operuotoje ausyje bet kokie stipresni garsai tiesiog rėžia ausį ar galėjo atsitikti kad nors inplantui ACIU jei man atsakysite

Peržiūrėti atsakymą

Stiprus garsas gali sukelti ūmų klausos nervo neuritą. Tiriant svarbūs senesni audiologiniai tyrimai, todėl ju ms reikėtų kreiptis į polikliniką, kur saugomi jūsų ankstesni audiologiniai tyrimai.

2020-10-06 12:52
Laba diena, norėčiau paklausti.Gal jau penki metai spengia ausyse.Bet jau du metai jaučiu nestabiluma einant.Atlikau daug tyrimų būdamas pas otolirongologus,nieko nesurado,bet mano problemos liko.Jaučiu pilnas usis.Gulint ant šono jaučiu prispaustas ausies diskomforta, padidėjusį spengimą.Yra atlikta galvos smegenėlės MR,galvos smilkinius dalies kom.tomografija.Ar galėjo būti padarytas netiksliai menjerio ligos tyrimas nes požymiai panašūs,nors jokio pykinimo ir nėra,nėra ir naktinių priepolių.patarkite ka daryti baigiu nurodyti.Kur kreiptis ir ka toliau daryti

Peržiūrėti atsakymą

Menjero ligai būdingi galvos svaigimo priepuoliai, kurių metu pablogėja klausa, atsiranda ūžesys, o po priepuolio pradžioje šie simptomai praeina. Jei esate tirta MBR ir kitokių priežasčių ūžimui nerado, jums reikėtų apsilankyti pas otorinolaringologus 1 kartą per metus toje poliklinikoje, kurioje saugomi jūsų klausos tyrimai, kad būtų galima pastebėti, jei klausos pažeidimas imtų didėti. Jeigu atsirastų kitokio pobūdžio svaigimas ar pablogėtų klausa, kreipkitės, nelaukdama planinio apsilankymo.

2020-10-02 17:22
Labas vakaras, jau kelios dienos kaip yra bloga savijauta - nosis užgulta sunku kvėpuoti, daug bėgantį, atsirado sunkus kosulis, panašus kaip priepuolį iš bet skreplu ir krauju nėra ryte atsikeliu, suprakaitavus temperatūros neturi , burna labai džiūsta, apetitas sumažėjęs , vartoju įvairius vaistus bet niekas nepadeda , gal galite jus padėti nenoriu artimųjų užkrėsti todėl noriu pasveikti.
Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Padarykite prieuždegiminių vaistažolių inhaliacijas, pakaitinkite kojas su druska, gerkite daugiau šiltų arbatų. Jeigu negerėtumėte, ar kiltų temperatūra, kreipkitės į šeimos gydytoją.

2020-10-02 03:56
Sveiki, kovo menesi sirgau puliuojančia angina, geriau antibiotikus, pasveikau. Bet nuo to laiko man gerklėje guzeliai (limfmazgiai) nesumažeja, jie išdidieje retkarčiais paskausta.

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu turite mintyje pačias gomurio tonziles, tai uždegimas gali jų apimtį padidinti. Ne visada pasveikus, tonzilių dydis vėl sumažėja. . Vien dydis nereiškia, kad tonzilitas tapo lėtiniu, kurį reiktų operuoti. Jei uždegimas imtų kartotis dažnai, atsirastų širdies,sąnarių ar inkstų pažeidimai, reikėtų kreiptis į otorinolaringologą. Kada paskiriamas antibiotikas pūlingai anginai gydyti, vaistą reikia vartoti bent 10 dienų, nors savijauta būna geresnė anksčiau.

2020-10-01 18:34
Sveiki. Staiga is niekur nieko uzgule kaire ausi... jausmas toks kad ten osia kazkas lyg per didziule audra.... tvinkcioja... kas gali buti?

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti sieros kamštis. Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją.

2020-09-28 13:15
Laba diena pas mane uz ausies padidejes linfmazgis zirnio dydzio skausmingas ir kietas.ka tai galetu reikst ir kaip gydyti.?
Dekoju

Peržiūrėti atsakymą

Jums reiktų kreiptis į šeimos gydytoją.

2020-09-24 17:02
Sveiki, mano dukrytei 7 men.,pries pora dienų prasidėjo sloga, kraujo tyrimas parodė alergija. Sloga ir paburkusi nosis stipresnė būna ryte ir naktį, dienos metu būname lauke. Šeimos gydytoja minėjo, kad tokiems mažiems leliukams alergijų tyrimai netaikomi. Auginam dvi kates, ar gali būti, kad alergija sukėlė jos? Ir alergija pasirodė tik po 7 men? Kaip padėti vaikui? Ar yra kažkokį medikamentai ar tiesiog atsisakyti alergijos sukėlėjų, kurie nera tikslūs šiuo metu.
Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Kelių dienų trukmės sloga retai būna alerginė, net jei tokia prielaida yra. Kraujo tyrimas, jei tai nėra leukograma ar specifiniai tyrimai dėl alergijos tokio amžiaus kūdikiams nėra tikslūs. Kūdikiams pirmiausiai pasireiškia alergija maistui. Jei sloga užsitęstų, reiktų pergalvoti jūsų mitybą, jei maitinate savo pienu, arba pabandyti pakeisti mišinukų gamintoją ar patį mišinuką.

2020-09-24 13:51
Sveiki,
Man ant gerklės liezuvelio atsirado gumbelis, gydytoja nustatė, kad tai papiloma, liepė stebėti. Norėčiau sužinoti kaip galima užsikrėsti šiuo virusu, jeigu vyras ir aš esame neturėję kitų lytinių partnerių.
Ar tai reiškia kad esu nešiotojai? Ar reikia saugoti partnerį?

Peržiūrėti atsakymą

Nuo ko ir kada užsikrėtėte nėra įmanoma nustatyti. Sirgusieji vėjaraupiais jau nešioja tos grupės virusą. Reikėtų paisyti higienos normų, naudoti savo indus ir dantų šepetuką. Vengti aistringų bučinių.