Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2020-11-28 20:19
Pakilusios tonzoles, tikriausiai angina. daktarė paskyrė du antibiotikų kursus, tačiau vienoje pusėje tonzelė vis dar labai didele ir atrodo kad už jos gausu "guzelių", atrodo vos ne kaip "kolonija". Kaip turėčiau elgtis? temperatūros neturėjau ir neturiu, gerklės neskauda, tačiau sunku nuryti maista, bunu prikimusi. Man 18 metų.

Peržiūrėti atsakymą

Sergant tonzilitu, antibiotiką būtina gerti bent 10 dienų, net jei savijauta gera. Pabaigus kursą, reikalinga šeimos gydytojo apžiūra. Kai kurias tonzilito formas tyrimai parodo, praėjus 7-10 dienų nuo susirgimo pradžios. Per trumpai vartojant vaistus, uždegimas gali pereiti į lėtinį. Lėtinį tonzilitą tenka operuoti.

2020-11-20 19:12
Striking,turime tokia problema vaikinui buvo sulaužytas zandikaulis pries aštuonius menesius voketijoje atlikta operacija dešnėje puseje apačioje idetos dvi savarželės buvo nutraukas nervas ir nejaučia apatinės lupo dalies. Šiuo metu gyvena lietuvoje ar galima atlikti operacija ir išimti savarželes jai žandikaulis pilnai sugijo lietuvoj?ačiu už atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Lietuvoje šitas ligas gydo veido-žandikaulių chirurgai.

2020-11-19 09:36
Sveiki, 18 men vaikui antra para sukyla ir greit nukrenta temperatūra, sukyla iki 39,2 ir padavus paracetamolio nukrenta iki 36,6. Beveik nieko nevalgo, matau kad ryjant skauda gerkle ir bėga seiles. Gerkle paraudusi įtariu angina. Ką tokiu atveju daryti ar registruotis vizitui kad gauti antibu ar galima laukti ?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų telefonu kreiptis į šeimos gydytoją. Temperatūrą mažinkite tik jei kyla virš 38 laipsnių.

2020-11-16 12:26
Laba diena. 10-metis sūnus į ausį įsikišo popierių. Popierius jau labai giliai ... ką daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikia kreiptis į poliklinikos otorinolaringologą.

2020-11-11 01:07
Laba diena. Esu 26 metu ir sirgau keista liga. Dabar perskaiciau apie skarlatina. Tai vaiku liga bet ar gali sirgti ir suauge? Simptomai buvo labai panasus. Istino veidas, galvos oda, delnai ir pedos. Isbere tai priimamajame pasijuoke kad tymai ir paleido... seimos daktaras israse antibiotiku ir jie suveike. Bet poto nusilupo oda nuo istinusiu vietu bei nukrito nagai.

Peržiūrėti atsakymą

Skarlatina serga ir suaugusieji. Jūsų ligos eigą gali komentuoti šeimos gydytojas.

2020-11-09 22:33
Ar gali buti sinusitas jei neėra/nebuvo slogos?

Peržiūrėti atsakymą

Slogos simptomai yra apsunkintas alsavimas per nosį, sekretas iš nosies, čiaudulys, uoslės sutrikimas. Sergant sinusitu nosis gali nesekretuoti, bet būti apsunkintas kvėpavimas, užnosinis gleivių valymasis, sutrikusi uoslė, galvos skausmas. Retais atvejais dėl sustorintos gleivinės sinusuose tik vienas iš simptomų, pvz. pakaušio skausmas.

2020-11-02 11:39
Laba diena. Mano 10 metų mergytei pravėrė ausis prieš 7 dienas. Auskariuku srityse niekas nepuliuoja, nepatine, neskauda. Praėjus 4 dienoms po vėrimo profilaktiskai buvo atliktas kraujo tyrimas, kuris nieko bloga neparodė. Praėjus dar 2 dienoms patino uzausinis vienos pusės limfmazgis ir skauda ji liečiant. Ką rekomenduotumėte daryti? Ačiū už Jūsų laika.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų dukrą parodyti šeimos gydytojui.

2020-11-01 17:24
Laba diena, užčiuopiau galineje galvos dalyje labiau i kaire puse link ausies tokį mažą (apie 5mm) gumbeli. Tai pastebėjau prieš kokius pusę metų, iš pradžių nekreipiau dėmesio bet praejus kiek laiko pradejau nerimauti ar čia nebus koks smegenų auglys. Gal patartumete kaip elgtis, ar kreiptis i gydytoja?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų šeimos gydytojo konsultacijos.

2020-10-31 09:29
Sveiki, norejau pasiteirauti del sunaus 5 metu,,kai vaikas stipriau paverkia ar lauke pasukauja , parekauja su vaikas iskart uzkimsta pasidaro negrazus balsas, tuomet rytais jam notisi atsikreksti,sakykit kaip gydyti ar koki purskaliuka butu galima naudoti ?Dekui

Peržiūrėti atsakymą

Dažniausiai tai balso įtampos rezultatas. Purškalai tokiais atvejais nepadeda. Svarbiausia balso režimas. netinka rėkauti, šaukti iš kito kambario, daug kalbėti telefonu. Vaikučio įpročius formuoja šeimos narių elgesys. Visiems sutartinai tenka pradėti taip elgtis, įjungti žaidybinius elementus, pvz. piešinius ant sienos ar kūno ženklų kalbą su dovanų sistema, skatinant, kada nė karto per dieną nerėkaujama.

2020-10-20 08:54
Sveiki. Norėjau paklausti ką patartumėte is vaistų kaip gyditi letini faringita jis man pasidarė tada kai atsirado skrandzio uzdegimas ir gerl refliuksas skrandzio reikalai pasitvarke bet gerkle buvo stipriai nuplikyta rugsties iki dabar sunku nuryti akys negrazios gerkle skauda temperatura pakyla bėga nosis bei eina skrepliai ka patartumėte is vaistų kad savijauta pagerėtų ar pastiliu ar kokį purskala. Dekui

Peržiūrėti atsakymą

Svarbiausia laikytis refliuksą mažinančios dietos, kartais skiriami ir vaistai, reguliuojantys refliuksą. Šios grupės medikamentų yra daug, jie skiriami konsultacijos metu. Vietiškai tinka nuolat po valgio čiulpti gelorevoice, kuris padengia ryklę hialurono rūgštimi. Padengta gleivinė mažiau reaguoja į dirginančius faktorius.