Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2020-12-31 06:31
sveiki,vis kartais jaučiu kraujo skonį burnoje, paskutiniu metu dažniau, ir kai atsikrenkščiu butent iš nosies sekreto išspjaunu šiektiek sukrešėjusio kraujo, pučiant nosį jo nėra, slogos nėra. Kreiva pertvara. kas tai?

Peržiūrėti atsakymą

Pradėkite nuo šeimos gydytojo. Tai gali būti kepenų, kraujo, širdies ligų simptomas. Nosies stenkitės nekrapštyti, nepūsti. Burną valykite kruopščiai švelniu šepetėliu burnos gleivinės ligoms skirta pasta.

2020-12-27 14:53
Sveiki
Buvo pasalintos tonziles ir savijauta po to buvo puiki.menesi.po to viskas gryzo kaip buvo.sanariu skausmai raumenu skausmai bendras nuovargis ir t.t.viskas kaip ir buvo pries tonziliu pasalinima.yra skruoste apie 3 cm. Cista.koks turetu buti tolimesnis gydymas ar paieskos.
Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Gomurio tonzilės šalinamos, jei yra infekcijos židinys, nuolat verčiantis imuninę sistemą kovoti su lėtine infekcija. Jūsų atveju gal yra daugiau infekcijos židinių arba sąnarių uždegiminė liga. Reiktų kreiptis į šeimos gydytoją. Skruosto cysta nėra uždegiminė liga.

2020-12-21 21:18
Sveiki,
turiu problema pastovei maudzia galva kiekviena dieną no rito iki vakaro. Man yra 34 metai. Maudimas sustipreja antroja dienos puseja. Maudimas is pakausio pereina i smilkinius. Vaistai nepadeda. Ir taip jau 3 mėnesius.
Gal galite pasakyti kas man yra ir kaip tai gydyti?
Labai ačiū
Pagarbiai Ramunas Pukaciauskas

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją.

2020-12-21 18:20
Labas vakaras, trečia savaitė svaigsta galva, neurologė nieko nerado, darė KT be pakitimų. Pasukus galvą į kairę pusę susvaigsta labiau, ausis kairė jaučiu irgi šilta kartais kliuksi kažkas joje, gal galėtumėt kažką pakomentuotį

Peržiūrėti atsakymą

Galvos svaigimas, sustiprėjantis nuo galvos judesio, dažnai būna dėl vidinės ausies pusiausvyros receptorių pažeidimo. Tikslesni tyrimai atliekami pas otoneurologą Santarų klinikopse ar Kardiolitoje.

2020-12-16 17:37
Laba diena noriu paklausti ar gali būti susiję su apatinio žandikaulio isnirimu? (dantenos pamelynave, kraujuojancios, sunku kvėpuoti per nosies viena pusė, sunku ryti seilės, stuburo skausmas apatiniai dalyje, kartais galvos svaigimas.)

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu patyrėte ūmią apatinio žandikauli traumą, taip. Jei apatinis žandikaulis išnyra dažnai, nosies užgulimas , galvos svaigimas ar stuburo skausmas yra dėl kitų priežasčių.

2020-12-16 15:52
Laba diena.Noreciau sužinoti koks gydytojas gali ištirti dėl burnos grybelio.Jauciu perstejimą,net deginimo pojūtį,sausumą,nemalonų skonį burnoje,sako -kad ir blogas burnos kvapas.Liežuvis visas baltomis apnašomis.Imta biopsija dėl sjogeno sindromo-neigiama.Tirta LOR,tai rado lėtinį faringitą-raudona visa rykles ertmė.Tirta endoskopuotojo,refliukso
ir ezofagito nėra.Pavalgius simptomai paintensyveja.

Peržiūrėti atsakymą

Burnos deginimas gali būti grybelinės infekcijos, mažakraujystės, virškinimo sistemos, endokrinologinių ligų požymis. Kuria tvarka tirti, sprendžia šeimos gydytojas. Burnos gleivinės ligas gydo periodontologai.

2020-12-15 20:43
Sveiki, burnoje atsirado kelios kraujosrūvos (ant žandų, iš vidinės pusės, labai mažos), vieną netyčia prakandau, išbėgo kraujas, visiškai neskausmingos. Dabar liko raudoni taškai. Prieš maždaug pusę metų lankiausi pas odontologą, per dantų apžiūrą nieko nepastebejo ir pats šių žaisdelių nemačiau. Kas tai galėtų būti ir ar verta sunerimti? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Pradžioje reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją. Tai gali būti krešėjimo sistemos pažeidimo požymis.

2020-12-13 12:25
Sveiki, jau tuoj bus metai, kaip kankina tai vienoj, tai kitoj burnos vietoj atsirandančios ir ilgai - apie du tris mėn.- negyjančios aftos. Viena išsiplėtė prieš tris savaites įsikandus vidinę lūpos pusę.Ir nuo to laiko nepraeina tinimas. Skausmas ina dieną naktį. Pavasarį prasidėjo afto. ant liežuvio, padkui prie gerklės gomurio ir taip be pabaigos.O išbandyta kas tik įmanoma.Nuo tepaliukų, acic tablečių dviejų kursų iki clorofilo ir koloidinio sidabro.

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikėtų periodontologo konsultacijos. Atsiradus opelėms, prieš valgį reiktų jas tepti žele su nuskausminančiomis medžiagomis, pvz. Kamistad. Maistas trintas, labai švelnus. Po pavalgymo būtinas burnos skalavimas, opelių tepimas priešuždegiminiais vietiniais preparatai. Nuolat labai kruopščiai valykite dantis minkštu šepetėliu, naudokite tarpdančių siūlus, liežuvio valiklį. Reiktų atlikti tyrimus dėl kraujo ir virškinimo ligų pas šeimos gydytoją. Papildykite maistą baltymais, vit. A,C, B grupe.

2020-12-08 20:25
Labas vakaras. Esu įsitikinusi,kad man jau odontogeninis sinusitas. Prieš maždaug 2 savaites viskas nuo negyvo danties uždegimo prasidėjo.Pakol malšinau tą skausmą pajaučiau su laiku lengvą gerklės skausmą,o dabar jau gal 5dienos pūlingas išskyras atsikrenkščiu ir jos iki šiol nejausto man labai bjauraus kvapo. Temperatūros neturėjau ir patinimų akivaizdžių taip pat. Tik aišku spaudimas besikeičiantis ,tai kaktoje,tai prie akiduobių ar nosies šaknyje.
Noriu sužinoti kaip gydytis? Kad šeimos gydytoja galėtų išrašyti vaistus kuo greičiau. Pati geriu kolkas tik ACC 3 dienas,Cirus 2vakarus po tabletę ,arbatų mišinius. Tik jaučiu,kad gali neužtekti mano pastangų be antibiotokų.
Ačiū.
P.S. Kosulio nėra,kvėpavimas nėra per daug apsunkintas.

Peržiūrėti atsakymą

Pirmiausia reikia tvarkyti infekciją sukeliantį dantį pas odontologus. Dažniausiai kartu skiriamas antibiotikas ir vietiniai receptiniai vaistai. ACC netinka gerti be otorinolaringologo apžiūros. Jeigu suskystintumėte gleives, kada anga į sinusą uždaryta, gali sustiprėti skausmas ir pradėti tinti veidas.

2020-11-30 19:46
Sveiki, po stipraus smugio i ausies sriti, buvo nustatyta ausies bugnelio perforacija. Stipriai sutrikus klausa. Skirtas gydymas Ciloxan lasais. Sakykit kiek laiko trunka kol bugnelis atsistato ir ar atsistato klausa? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Saugokite ausį nuo vandens.Sugijimas priklauso nuo perforacijos formos ir dydžio. Jeigu nesupūliuoja, dažnai užgyja po 1-3 mėnesių. Kas 2-4 savaites reikėtų otorinolaringologo konsultacijos. Gydytojas įvertins gijimą. Tik su jo leidimu galima šlapinti ausis.