Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2021-03-15 21:46
Sveiki, mano sūnus 1.5 metu ir jam reikalinga operacija, mes gyvenime Jungtinėje Karalystėje. Operacija buvo atšaukta jau 2 kartus ir mes didžiuliame nerime kad nėra kitos datos ir ligonine nekominikuoja kada ji galėtų būti.. Žinome kad tai privalo būti atlikta iki 2 gimtadienio tad nerimas auga. Deja privačiai operacija kainuotų mums £3000, mano klausimas būtų kokia kaina Lietuvoje tai atlikti?
Dėkoju iš anksto!

Peržiūrėti atsakymą

Neparašėte, apie kokią operaciją kalbate.

2021-03-08 21:59
Laba diena, vyrui iš ausu bega limfa.Skausmo ausyse nėra, taip pat akiu kampai prie noses ištinsta.Pirštu oda plišta iki kraujo.Gal galite padėti.Lankėmes pas keleta gydytoju, bet niekas nieko nenustatė. Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Ausų liga gydoma vietiškai. Ją paūmina šaltis ir drėgmė. Kokius vaistus skirti, nusprendžiama konsultacijos metu.

2021-03-04 02:47
Laba diena, labai reikia Jūsų patarimo. Man kiekviena diena kaupiasi gleives. Atsikrenščiu iš gerklės. Diena jos būna permatomos,o rytais geltonos ir net tokios kietos rudos. Turiu kosulį ir jau spaudžia krutine ko prieš tai nebūvo. Ausys užkrenta jau kokia savaite laiko ir zvimbia labai. Ar tai gali būti šienligė?

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti ir alerginės slogos paūmėjimas. Jei šienligė jums nustatyta, reikėtų pradėti vartoti skirtus vaistus. Jei slogos prigimtis nėra nustatyta, kreipkitės į otorinolaringologą poliklinikoje.

2021-02-21 18:59
Sveiki,

Auginame 4 metu sunu. Nosyte uzsikemsa iskart po to kai suvalgo ka nors salto (pvz leda). Is nosytes isskyru nebuna tiesiog uzsikemsa. Taip pat nosyte uzsikemsa saltuoju metu laiku. Buvome pas ausu, nosies, gerkles specialista. Apziuros metu jokiu pakitimu nerado. Pasiule tikrinti nosi taikant zonda. Bet labai to nenorim, nes greiciausiai reikes taikyti anestezija. Jokiu vaistu i nosyte nepurskiam, kantriai laukiame pavasario.
Ziema atostogaujame siltuose krastuose. Nosyte kaip mat atsikemsa. Tiesa, nosyte atsikemsa miegant. Gal galetumete patirti kur galetu buti priezastis ir ar reikia musu atveju tikrinto zondu.

Is anksto dekojame!

Pagarbiai,

Kristina

Peržiūrėti atsakymą

Kreipkitės į otorinolaringologą, kada nosis užgula. Tokio amžiaus vaikučiams dažniausia apsunkinto kvėpavimo per nosį priežastis- nosiaryklės tonzilės uždegimas arba alerginė sloga nuo maisto, ne šalčio. Skiriami vaistai yra receptiniai. Jei siūloma apžiūrėti endoskopu, tai atliekama dažniausiai su vietiniais nuskausminančiais vaistais. Procedūra yra neskausminga, tiesiog vaikutį reiktų psichologiškai paruošti apžiūros netikėtumui.

2021-02-16 12:52
Sveiki, kuris laikas jaučiu diskomfortą viename žande. Jaučiasi didesnis vieno žanduo raumuo,jame jaučiasi padidėjęs seilėtekis . Stipriai žiojantis pvz kandant obuolį jaučiasi abiejų pusių raumenų skausmas. Paspaudus žandus iš lauko pusės taip pat jaučiasi abiejų žandų raumenų skausmai.Į ką reikėtų kreiptis?

Peržiūrėti atsakymą

Pradėkite nuo šeimos gydytojo. Priklausomai nuo vietos, gali pasiųsti burnos chirurgo ar otorinolaringologo konsultacijai.

2021-02-14 13:43
2 sav po sinusito operacijos. 6 dienos buvau su tamponais. Po tamponu isemimo dideli kraujo kresuliai isejo tik is vienos puses. Ir ta puse gerai valosi. Kita puse jauciu uzsikisusi. Spaudzia kakta, dantenos paraudo ir skauda, bloga savijauta.

Peržiūrėti atsakymą

Po sinusų operacijos reikalinga nosies priežiūra. Paprastai skiriamas nosies plovimas jūros vandeniu ir riebalinių lašų lašinimas. Maždaug kas savaitę reikalinga otorinolaringologo apžiūra, kol užgyja sinusų angos ir šaši nebeužkemša kanalų. Siūlyčiau kreiptis į otorinolaringologą.

2021-02-14 02:35
Sveiki. Man 33m, nustatyta Liežuvio spenelių hipertrofija. Turiu gan stiprų refliuksą nuo gruodžio, geriu vaistus, deja buvau trumpam nutraukus, bet toliau vėl vartoju... Be galo nervina ir neramina ant liežuvio "dėmė", tie plaukeliai nubalę, išilgėję. Jokio skausmo nėra. Tiesiog bijau,, kad nepablogėtų, na, visko prisinąstau.. Gydytoja sakė, tikėtina, nuo rūgščių. Ar liežuvis grįš į seną normalią būseną, ar jau taip ir liks papuoštas? Kol kas pusantro mėn. Šią diagnozę išgirdau prieš porą sav. Gal padėtis pasikeis suvaldžius refliuxą, rūgštis?
Dėkui.

Peržiūrėti atsakymą

Burnos gleivinės ligas gydo periodontologai.

2021-02-12 15:45
Sveiki, Gerklėje, ryjant jaučiasi lyg nenyrytas kasnis. Buvau pas endokrinologą. Su skydliauke viskas gerai, rado 1 mazgelį 5mm. Ar turečiau kreiptis kur kitur, gal pas LOR ?

Peržiūrėti atsakymą

Dažniausia ryklės liga, turintį tokį simptomą- lėtinis faringitas. Jums reikėtų kreiptis į otorinolaringologą.

2021-02-11 08:51
Laba diena turiu didele problema Mano akis labai puliuoja jau daugiau nei metai padaryti blakstienu erkučiu , chlamidiju, paimtas paselis Viskas neigiama ašaru latakas kas puse metu užsikemša JOKIE antibijotikai nepadeda Gydytoja mano kad tai del iškrypusios nosies pertvaros... bet ar taip gali buti nes man nuo paauglystes iškrypus Man dabar 47 m. Bučiau dekingas uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Ašarų kanalas atsiveria šoninėje nosies sienelėje. Sinusų angų kaulinio komplekso struktūros gali sutrikdyti ašarų kanalo spindį. Oftalmologai gali praplauti ašarų kanalą, kad nustatytų, ar jis uždarytas ar nutekėjimas sutrinka tik uždegimo metu. Esant tokiai situacijai kartu su otorinolaringologais sprendžiama, ar reikia kanalą operuoti. Operuoti gali oftalmologai išoriškai arba otorinolaringologai endoskopiškai nosies viduje. Kreipkitės į tretinio lygio oftalmologus dėl operacijos tikslingumo.

2021-02-10 08:53
Laba diena gal galit pasakyti kas gali būti jog dešinėje pusėje po žandikaulių yra kietas nepalankus guziukas jis nedidėja bet paspaudus skaudus, jis atsirado prieš gerus 4-5 metus ir niekaip ne nyksta, prieš 13 metu buvo atlikta operacija dėl danties pulinio ar gali būti jog išliko po operacijos toks darinukas?

Peržiūrėti atsakymą

Tai gali būti buvusio danties pūlinio rezultatas. Tačiau šioje vietoje yra seilių liaukos. Jų ligų, ypač nepaslankaus darinio atveju, reikėtų neužleisti. Seilių liaukų ligas gydo burnos ir veido-žandikaulių chirurgai. Prašykite šeimos gydytojo siuntimo.