Lina Jurgaitienė

Sritis:Otorinolaringologija (LOR)
Darbovietės: MANO GYDYTOJAS RESPUBLIKINĖ VILNIAUS UNIVERSITETINĖ LIGONINĖ

Papildoma informacija:

Adresas:Vilnius, Šiltnamių g. 29
Telefonai:(8 5) 2361174
El. paštas:

Specializacija:

Apsunkintas kvėpvimas per nosį; nosies polipozė; nosies formos korekcija; ryklės skausmas, užkimimas; ausų užgulimas; knarkimo problemos


Užduoti klausimą

2019 spal. 12 00:20
sveiki. jau menesis laiko kaip skauda ausy. buvau nuejusi pas daktarus man israse intibijotiku 5 dienoms, deja nepdejo . hryzau vel israse kitu antibijotiku nes vis dar labai skaudejo ir ausies uzdegimas isliko. vel geriau antibijotikus 7 dienas. sugeriau visa kursa ir vel tas pats toliau skauda neymanoma kenteti. vel gryzau pas daktarus, gavau sy karta lasu y ausi7 dienom. kaip galeciau sumazinti skausma? ir ka patartumet daryt jei ir vel nepades lasai. aciu uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Ausies skausmą gali sustiprinti ausies sušlapinimas ar šaltis, ypač, jei yra išorinės ausies uždegimas. Patys galite skausmą malšinti paracetamoliu ar ibuprofenu. Tokios atkaklios eigos gydymą reikia koreguoti po kiekvieno apsilankymo. Baigus vaistus, būtinai konsultuokitės pakartotinai. Teiraukitės gydytojo, ko reikia vengti, kad skausmas rečiau kartotųsi.

2019 spal. 11 12:32
Laba diena turiu tokį klausymą man yra toks Jausmas jog kazkas gerklėj stovi ir užeina pradeda oro trukti kas tai galetu būti ? Ir ėmė tyrimus tirti skydliauke ir ar nieko rimto čia nebus? Ačiū labai

Peržiūrėti atsakymą

Tokį jutimą gali sukelti skydliaukės, virškinimo sistemos, kraujo ligos, nerimas ar atrofinis faringitas. Šeimos gydytojas organizuos tyrimų eigą.

2019 spal. 10 21:52
9 metų berniukui kreiva nosies pertvara. Traumų nebuvo. Jausmas, kad užsikimšusi nosis, ypač atsigulus vakare. Operacijos nerekomenduoja be 17 metų. Vaikas "šnerpščia", traukia nosį pastoviai. Diskomfortas didžiulis. Kokios galimybės gydymo?

Peržiūrėti atsakymą

Vaikų nosies pertvaros karkasas formuojasi iki 16-18m. Operuojant nesukaulėjusią pertvarą, ji gali pakartotinai iškrypti.

2019 spal. 8 20:44
Sveiki. Beveik 2 metu sunui jau menuo kaip nepraeina ausu uzdegimas.atsinaujino po pirmo antibiotiku kurso po savaites o antra karta po 7 dienu antibiotiku paskutine diena vel turejo temp. Daktarai nusprende kad ausytes isgijo bet prikibo virusas. Po dvieju dienu ausytes vel skauda. Si karta temperaturos nera. Nesloguoja ir nekosi. Pulinuku is ausytes taip pat nera.Gyvenam uk tad daktarai priestarauja vieni kietiems. Vieni sako kad butina specialisto apziura, kiti sako kad viskas susitvarkys. kokia jusu nuomone ir kaip patartumet gydyti? aciu is anksto uz atsakyma!

Peržiūrėti atsakymą

Bandykite pasirodyti otorinolaringologui. Gal gydytojai liepė saugoti ausį nuo drėgmės?

2019 spal. 2 19:55
Sveiki,norejau suzinoti ar yra nereceptiniu vaistu nuo Brunos gerkles pienliges ar gribelio,esu isvykes galimybes pas daktarus nera

Peržiūrėti atsakymą

Europos sąjungoje vaistai nuo grybelinės burnos infekcijos yra receptiniai. 2 kartus per dieną kruopščiai valykite dantis ir liežuvį. Liežuvį galite patrinti su geriamosios sodos milteliais.

2019 spal. 2 16:59
Laba diena, noriu paklausti jau antra diena sergu puliuojančia angina nes dešnė pise limfmazgiu padidejas skausmingas ir patines. Buvau pas gydytoja bet taip ir nepaaiškino tik pasake lad pulinga gerkle temperatūra 38-39,5 ir sunku numišti temperatūra gal galite jus patarti ka daryti nes kaip ir minējau pats pažiurejau per veidrodi tai gerklei platus ir didelis baltos galbut geltonos spalvos dėme(pulinys).
Ačiū ir gražios dienos.

Peržiūrėti atsakymą

Pūlingi tonzilitai gydomi 10 dienų antibiotikų kursu. Ligai būdinga limfmazgių reakcija ir karščiavimas. Gerkite daug skysčių, Būtinai vartokite skirtus vaistus 10 dienų. Tonzilitus gydo šeimos gydytojai.

2019 rugs. 29 22:19
Šiandien valgiau krevete tešloje ir taip žiūriu kažkoks toks skausmas kai davė i liežuvį prarijau krevete ir db gerkle atrodo sustoję ryju atrodo kad stovi skauda šoną gerklės ir dabar nežinau ka daryti gal patartumete ???

Peržiūrėti atsakymą

Kreipkitės į šeimos gydytoją. Gydytojas įvertins, ar nėra alerginės reakcijos arba įdūrė atšaka.

2019 rugs. 26 21:06
Vakarais gryžus is darbo nusimaudzius, gaminantis valgyti virtuveja pradeda kaisti ausis ir taip kiekviena diena, kas galetu buti

Peržiūrėti atsakymą

Gal buvote nušalę ausis? Atskiro gydymo vegetacinėms kraujagyslių reakcijoms nereikia.

2019 rugs. 11 11:43
Laba diena,Jau daugiau kaip savaitė skauda gerklę,tik dešinėje pusėje.Skauda ryti,valgyti ir stipriai išsižioti.Šeimos gyd. Išrašė antibiotikų ir nuo skrandžio rūgštingumo tablečių.Nėra nei temperatūros nei kitų simptomų. Kartais atsiranda kimimas.Skausmas labai didelis ir varginantis,labai prašau patarimo,nes šeimos gyd. Nenustatė konkrečios problemos.Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Būtinai reikia vartoti skirtus vaistus.Valgykite kuo švelnesnį maistą. Baigus antibiotikų kursą kreipkitės pakartotinai, net jei skausmo būtų nedaug. Dažniausiai kontrolei pasiunčia pas otorinolaringologus.

2019 rugs. 7 22:10
sveiki turiu klausimą kraujas iš nosies bėga kiekvieną dieną jau gerus 6 menesius vos nosi patrynus arba po karštu dušu palindus buvau pas lora uždegino bet kraujas kaip bėgo taip bėga ar kreiptis toliau į lor ar ką daryt ?

Peržiūrėti atsakymą

Reiktų į otorinolaringologą kreiptis pakartotinai. Jokiu būdu nekrapštykite nosies nei pirštais, nei servetėle, nepūskite jos. Reikėtų pas šeimos gydytoją atlikti krešėjimo sistemos tyrimus.