Kotryna Varevičienė

Sritis:Psichiatrija, psichoterapija
Darbovietės: TAURAKALNIO SVEIKATOS NAMAI

Papildoma informacija:

Adresas:Valančiaus g. 7-13, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2128283
El. paštas:

Specializacija:

Konsultuoju esant nuotaikos sutrikimams, nerimui, kt. emociniams sutrikimams, nemigai. Taip pat esant charakterio sąlygotiems sunkumams, tarpasmeninėms, ryšių, šeimos santykių problemoms.Sergant psichosomatinėmis bei psichikos ligomis.
Domėjimosi sritis - nuotaikos sutrikimai, depresija, tarpasmeninių ryšių problemos sergant depresija.


Užduoti klausimą

2016 rugs. 5 13:18
Dar norejau paklaust ar daznas dusavimas gali but del derimo ?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
dažnas dūsavimas gali reikšti, kad jus "prislėgė" problemos, bei vidinę įtampą, kas būna ir prie nerimo.
kreipkitės į specialistą pagalbos, jei dar nesikreipėte. Jums galima padėti.

2016 rugs. 3 16:48
Laba diena,
Turime drauge, kuriai nebezinome, kaip padeti. Jai 44 metai, ugis 1,65 m, tesveria 43 kg ir toliau sistemingai nevalgo. Jai jau 3 men. dinge menesines, sumazejes kraujospudis, kartais tesiekiantis 40/60. Manome, kad jai nervine anoreksija. Buvo isvezta greitosios, nes issekusi nukrito (Lazdiju ligonine). Taciau po paros ja isleido. Ar galima toki zmogu kaip nors priverstinai gydyti, kaip jam padeti?
Aciu uz atsakyma,
Jolita

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
jei situacija pavojinga jos gyvybei ir gręsia dideli pavojai sveikatai - manau, galima ir priverstinai, pakvietus greitąją medicinos pagalbą, psichiatrą. Tokie susirgimai gydomi Valgymų sutrikimų centre, Vilniuje, Vasaros g. 5.

2016 rugs. 2 11:23
Norejau paklaust man degnozota besiformuojantis nerimas. Norejau paklaust ar tai isgidoma kad buciau toks kaip seniau ir ar labai ilgai tai truks ?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena
Ar išgydoma ir ar ilgai truks galėtume spręsti tik konsultacijoje gyvai. Tai priklausys nuo jūsų susirgimo aplinkybių ir jūsų asmeninių sugebėjimų psichologiškai dirbti. Laba diena, tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Atvykite pasikonsultuoti ir gydytis. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809

2016 rugs. 1 06:53
Sveiki, turiu panikos priepolius, jaukankinuosi 6 metai, pirmus 2 metus buvo labai gerai, tada nusprendziau nutraukineti vaistus, deja nesekmingai. Visi pablogejimai sutapo su sirdies operacija, nuo tada panikos priepoliai tik pasunkejo. Ir jau 4 metai +- niekaip negaliu susitvarkyti be raminamuju. (Tiesaturiu sirdies priblemu, sirdies blokada ir turiu implantuota stimuliatoriu, kas labai apsunkina man viska psichologiskai). Zodziu esunevilty, nes kamuoja nuolatiniai permusimai, is ryto is karto atsikelus puolu gerti raminamuosius nes visa kaip nesava... Nakti siaubingai blogai miegu pastatuoju metu. Na zodziu neragerai, be to turiu priblemu su kalio nesilaikymu organizme, vis nukrenta, ir tie simptomai panasus kaip panikos, kas labai glumina. Noreciau tiesiog antros nuomones del vaistuku vartojimo ir aolamai tolimesnio gydymo, nes norisi atstiesti ir pagaliau pradetigyventi normalu pilnaverti gyvenima.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Kad geriau suprasti jūsų problemas ir nustatyti geriausius gydymo būdus, reikėtų pabendrauti su jumis gyvai. Atvykite pasikonsultuoti ir gydytis. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809

2016 rugp. 31 14:06
Sveiki. Norejau paklaust kur man kreiptis, jei įtariu jog turiu dėmesio deficito sutrikimą ir jog jis būtų diagnozuotas. Be diagnozės, man negali išrašyti vaisto, nes privalomas narkotinis receptas. Paprastas receptas netiko

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
diagnozuoti yra liga ar ne ir spręsti ar jums reikia tų vaistų patikėkite psichiatrui poliklinikoje pagal gyvenamą vietą. Arba konsultacinėje poliklinikoje.

2016 rugp. 23 12:54
Jau visa vasarą mane nervina panikos sutrikimas, nebežinau ka daryti.

Peržiūrėti atsakymą

Tikiuosi, kad jau kreipėtės į specialistą. Jei ne - jums padėtų psichoterapeutas - psichiatras.

2016 rugp. 14 20:56
Sveiki. Labai keista čia rašyti, kai man vos 15, o aš sunkiai susitvarkau su savimi.
Bulimija. Net neabejoju, kad esu paveikta šios ligos. Nežinau ką daryti. Esu keletą kartų prisipažinusi mamai, kad pirštai gerklėje jau pusmetį mano kasdienybė. Bet ji tiesiog šventai netiki. Ji negali patikėti, jog aš galiu būti tokia silpna ir paprasčiausiai numoja ranka į mano, pagal ją - blevyzgas.

Man pačiai asmeniškai atsibodo bulimikės kasdienybė. Ryte viskas super. Kontroliuoju save, savo mintis apie maistą. O vakare palūžtu. Visad prisivalgau nematydama tam saiko. Galiausiai pavalgius ateina mintis, kad reikia "kažko skanaus", todėl šaukšteliu kabinu "Nutella" su mintimi, kad vistiek išsivemsiu.

Rašau, nes nebežinau kaip save skatinti elgtis teisingai. Vasara jau į pabaigą, prasidės mokslo metai, galbūt... Viskas pasikeis kai būsiu užimta mokykloje, ten gausiu pietus normuotai ir nematydama jo daugiau, bei žinodama, kad daugiau būt ir negali - susitvarkysiu sutrikimus savo gyvenimo būde. Bent labai to tikiuosi...

Peržiūrėti atsakymą

Tikiuosi, kad kreipėtės į Valgymų Sutrikimų Centrą Vilniuje, Vasaros g. -5. Jei ne, ir persivalgymai vis dar tęsiasi - kreipkitės. Valgyti turėtumėte 5 kartus į dieną, bet normuotai.

2016 rugp. 9 20:40
Miel gydytoja.Ir vel rasau.Nezinau kas man yra.Lyg koks neimas Spaudima matuoju vo ne as desimt min.Ir jeigu kas netaip,pradedu bijot,tiesiog paniskai.Mano gyd sake kad esu jautri.Vartojau bromazepama.Bet jau gal kiek perilgai.Sirdies ehoskopija dare.Viska paaiskino.Sake nieko baisaus.Dvi gyd ta paty pasake.O as vistiek nerimauju.Buvo prirase arketis vaistu 20miligramu.Negalejau vartot.Tada visai nieko nesinorejo.Ka man daryt.Nevisada taip jauciuosi.Bet daznokai.Jei isgirstu kokia bloga zinia.Na pvz kad ten mire del sirdies koks pazystamas.Tai prisigalvoju visko.Man 50 metu.Padekit ,prasau.Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Atvykite pasikonsultuoti ir gydytis gyvai. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809

2016 rugp. 9 13:50
Cia vel as.O kartais viskas gerai.Man ir gyd sake kad maziau pergyvent.Buvo israse vaistu Arketis.Isvis blogai pasidare.Esu jautri. dar prie viso to,ir klimaksas.Kaip su visu tuo susitaikyt

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, peržiūrėkite kur ir koks yra jūsų "Aš". Ar jam 5 ar 50 jis yra tas pats, bet tampa brandesnis, todėl gali priimti gyvenimo pokyčius. Galėtų padėti psichoterapeutas geriau priimti save. Bet tai yra didesnis ir individualus darbas, nei susirašyti internetu. Vartokite žolinius, homeopatinius preparatus, eikite į masažą, akupunktūrą - tai alternatyvūs metodai hormoniniams preparatams.

2016 rugp. 9 12:04
Sveiki.Man 50.Neznau kas darosi.Pvz.Pasimatuoju spaudima,visas lyg ir gerai.Bet prie pulso skaiciaus rodo kad yra aritmija.Nors pulsas normalus.Ehoskopia daryta.Gyd pasake kad nieko baisaus.O as prisigalvoju visko.Ir spaudima matuot pradedu kas pusvalandy.Vartojau bromazepama.Bet jau turiu daryt pertrauka.Nepaaiskinamas jaudulys .Bet nevisada.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, atrodo, kad kai jums 50 nebepasitikite savo kūnu ir kokius signalus jis jums siunčia. Aparatai genda, jie gali rodyti netiksliai. jei šitaip jautriai reaguojate - reikėtų dėl savo reakcijos kreiptis į specialistą: psichoterapeutą -psichiatrą.