Kotryna Varevičienė

Sritis:Psichiatrija, psichoterapija
Darbovietės: TAURAKALNIO SVEIKATOS NAMAI

Papildoma informacija:

Adresas:Valančiaus g. 7-13, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2128283
El. paštas:

Specializacija:

Konsultuoju esant nuotaikos sutrikimams, nerimui, kt. emociniams sutrikimams, nemigai. Taip pat esant charakterio sąlygotiems sunkumams, tarpasmeninėms, ryšių, šeimos santykių problemoms.Sergant psichosomatinėmis bei psichikos ligomis.
Domėjimosi sritis - nuotaikos sutrikimai, depresija, tarpasmeninių ryšių problemos sergant depresija.


Užduoti klausimą

2016 rugs. 29 08:59
Laba diena, nzn kas man yra,atsikeliu ryte tai visa kuna drebulys krecia,net purto,stengiuosi nusiraminti bet jeigu tik nusiraminu tai kaimyna pradeda i siena dauzyti gyvenu baimeje, is namu nebuvau isejes vienas,jau puse metu,man 25. Dirbau fizini darba tarp daug zmoniu,tada ir eme blogeti,daug streso bendrauti nenoriu,nuolat itampa ,sunku kvepuoti,viskas nervina,net menkiausias garsas. Sakau kaimynai dauzo i siena,tai dar labiau nervina,nebesijauciu saugus namie net. O kai dirbau tai turejau viena zmogu su kuriuo galejau pasikalbeti,tai jis man pasake kad as gasdinu zmones, nors as jiems nei zodzio nepasakau. Dar esu turejes priepuoliu po stipresnio alkoholio pacartojimo,tiesiog nutirpdavo veidas,trukdavo oro,visas kunas sustingdavo negaledavau pajudeti, o ranku pirstai tai susikryziuodavo. Susikaupti kaska dayti neimanoma,jei bandau pradeda skaudeti galva,nuolat uzsidares savyje paskendes savo mintyse ar fantazijose net nezinau.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
Jūs aprašėte didelio psichologinio jautrumo, nerimo, santykių su aplinkiniais, bendravimo problemas. Tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Kad geriau suprasti jūsų problemas ir nustatyti geriausius gydymo būdus, reikėtų pabendrauti su jumis gyvai. Atvykite pasikonsultuoti ir gydytis. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į šeimos gydytoją, VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809, arba į artimiausią Psichikos sveikatos centrą.

2016 rugs. 25 21:05
Sveiki daktare,norėjau jūsų paklausti bei patvirtinti arba nusiraminti ir paneigti savo itarimus. Man kaskur nuo 18 metų viskas pasidarė labai nemiela. Visas gyvenimas bei aplinka kurioje buvau darėsi vis pilkesnė, nors paauglystėje buvau begalo laimyngas galima sakyti skraidžiau padebeseis apie mažai ka galvojau ir apie jokias depresijas neturėjau nei supratimo ir apie liudesi negalvojau nei minutės. Po trupucio laiko giliau pasidomėjau kas yra depresija ir praktiškai visi simptomai atitiko, todėl nusprendžiau užsirašyti pas psichologą. Na konkrečiai iš jo neišgirdau diagnozės "depresija" tačiau jis išrašė man antidepresantų. Nuo jų jaučiausi labai nesavas todėl ilgai jų negėriau ir nustojau lankytis pas psichologą nes nuo monogolų man tikrai negerėjo. Taip ir gyvenau tai geriau tai blogiau. Dabar praėjus 3 metam labiau susivokiau savo situacijoje ir man geriau, tačiau gyvenimaa vis dėl to labai daug spalvų neigavo. Vis dar esu labai kompleksuotas bijau kitų nuomonės , visus savo veiksmus pergalvoju šimtą kartų. Jausmus bei išgyvenimus priemu nenatūraliai. Dažnai apie menkiausius dalykus galvoju labai ilgai nors net nebėra apie ka dar daugiau galvoti. Labai dažnai visos dienos atrodo labai skirtingai. Kartais pavyksta su tuo susigyventi ir nekreipti dėmesio tačiau nevisalaiką. Turiu dar ne vieną psichologinę problema bet pagrindines manau išvardinau. Labai ačiū už atsakymă.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
Tikrai esate jautrus žmogus, bet jums galima padėti. Jei specialistas išrašė vaistų, greičiau buvo gydytojas, o ne psichologas. Tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą psichoterapeutą psichiatrą. Kad geriau suprasti jūsų problemas ir nustatyti geriausius gydymo būdus, reikėtų pabendrauti su jumis gyvai. Jei nesikreipėte-atvykite pasikonsultuoti ir gydytis. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į šeimos gydytoją, VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809, arba į artimiausią Psichikos sveikatos centrą.

2016 rugs. 19 23:10
Laba diena, turiu ypač sudetingą situaciją, kuri man neduoda ramybės daug daug metų - bijau apsivemti. Mane dažnai pykina, juntu keistą gumulą gerklėje, pradedu drebėti ir kratytis, kai daug galvoju apie vėmimą, arba mašinoje, kai važiuoju ir bijau apsivemti. Negaliu normaliai išsedėti pamokoje, 3 kartus neišėjusi į tualetą, nes kartais staigiai pajuntu būseną prieš pat vėmimą, bet niekada niekada nevemiu

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
jūs aprašote nerimo simptomus. Tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Kad geriau suprasti jūsų problemas ir nustatyti geriausius gydymo būdus, reikėtų pabendrauti su jumis gyvai. Atvykite pasikonsultuoti ir gydytis. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į šeimos gydytoją, VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809, arba į artimiausią Psichikos sveikatos centrą.

2016 rugs. 18 17:11
Laba diena.Man 38m.Prieš 11m.man diagnozavo šizoafektinį sutrikimą.Jau 5 m.vartoju Solianą.(po ketvirtį vakare).Viskas būtų neblogai,jei ne šalutinis poveikis.Visai nėra mėnesinių,truputį baiminuosi dėl to,nes juk taip išsivalo moters organizmas.Taip pat lytinis šaltumas,atrodo lyg man būtų 65m.Viskas dėl padidėjusio prolaktino kiekio.Esu bandžiusi Kvetiapiną,tačiau jis netinka,nes slopina.Norėjau paklausti,negi nėra kokio vaisto,kuom būtų galima pakeisti Solianą?Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
Tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Jums padėtų vaistai ir psichoterapija. Vaistą geriausiai parinkti ilgesnį laiką stebint žmogų. Kad geriau suprasti jūsų problemas ir nustatyti geriausius gydymo būdus, reikėtų pabendrauti su jumis gyvai. Atvykite pasikonsultuoti ir gydytis. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į šeimos gydytoją, VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809, arba į artimiausią Psichikos sveikatos centrą.

2016 rugs. 18 12:42
Laba diena. Ką daryti, kai žmogui nesinori valgyti, nes dėl streso automatiškai viską išvemia? Ta prasme, stresas išprovokuoja vėmimo refleksą. Ar gali padėti kokie nors relaksacijos pratimai (ir kokie)? Beje, ar tokiais pasakymais negali būti maskuojama bulimija/anoreksija? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
Išsiaiškinti ar psichoemocinė įtampa kelia vėmimą ar jau prasidėję valgymo sutrikimai, galėtų padėti specialistas. Tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Atvykite pasikonsultuoti. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į šeimos gydytoją, arba į artimiausią Psichikos sveikatos centrą.

2016 rugs. 14 13:18
Sveiki, man tuojaus sueis 20 metų ir pastaruoju metu mane kamuoja prasta savijauta, padažnėjas širdies plakimas, nuolatinis nerimas, svaigimas, nerimo (panikos) priepuoliai. Lyg ir nieko tokio nebūtų atsitikę, prepuoliai prasideda be jokios priežasties. Ar tai gali būti depresija ? Ką turėčiau daryti ?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
jūs aprašote nerimo simptomus, kartais nerimas būna ir depresijos sudėtyje, bet turėtų būti nuolat prasta nuotaika, sumažėjusi energija, interesai. Tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Kad geriau suprasti jūsų problemas ir nustatyti geriausius gydymo būdus, reikėtų pabendrauti su jumis gyvai. Atvykite pasikonsultuoti ir gydytis. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į šeimos gydytoją, VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809, arba į artimiausią Psichikos sveikatos centrą.

2016 rugs. 12 13:22
Sveiki. Esu jauna, 24 metų mergina.Visada buvau perdėtai jautri.
Prieš metus laiko prasidėjo tam tikri simptomai, prasidėję nuo kvėpavimo trūkumo. (Kvėpavimas tampa neritmingas, sąmoningas, tarsi neįsikvepia iki galo, sunku grįžti į įprastą ritmą. Kiek pamenu, kažką panašaus esu jutusi vaikystėje, tačiau tai praėjo). Kurį laiką su tuo gyvenau, nes galvojau, kad tik man vienai taip ir niekas manęs nesupras. Vis labiau apie tai galvodavau, kovodavau su savim. Vėliau pradėjo reikštis nauji simptomai - sunkiai nusakomas maudimas, dūrimas, gniaužimas širdies pusėje, kartais ir smarkus širdies plakimas, nesuprantamas baimės jausmas. Ir klausiu aš savęs, o ko aš bijau? Atrodo, lyg ir viskas tvarkoje gyvenime. Šitie simptomai vargina, ir karts nuo karto keičiasi. Kartais oro netrūksta, o jaučiu tik maudimą širdy.
Pasidariau tyrimus - kaip ir įprasta, fiziškai esu sveika. Gydytoja nurodė kreiptis pas specialistus. Kurį laiką dar delsiu, nes pradėjau skaityti, domėtis ir bandau natūralius gydymo būdus: judėjimas, alkoholio vengimas, B vitaminai, augaliniai raminantys lašiukai, arbatos nuo jonažolės iki ramunėlių.. Nepadeda. Nėra taip blogai, kad būtų dingęs apetitas ar kankintų nemiga ar paniška baimė kažkur išeiti, tačiau tas nerimas, tam tikrų situacijų vengimas yra, o pradėjus trūkti oro, tai suprantat - nėra nei energijos, nuotaika tampa prislėgta, atsiranda irzlumas. Jaučiu, kad tai kažkoks užburtas ratas, bet pati nerandu, kaip išeiti. Į ką patartumėte pirmiausia kreiptis: psichologą ar psichiatrą?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
jūs aprašote nerimo simptomus. Tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Jums galėtų padėti gydytojas psichoterapeutas, reikėtų pabendrauti su jumis gyvai. Atvykite pasikonsultuoti ir gydytis. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į šeimos gydytoją, VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809, arba į artimiausią Psichikos sveikatos centrą.

2016 rugs. 12 11:46
Jau ketvirta diena spaudžia galvà. Skausmas atsiranda naktį ir pabudus ryte. Toks jausmas, kad ausys tuo pačiu užgultos. Paskutiniu metu jaučiu įtampà, stresà, nes įstojau į universitetà, išvažiavau toli nuo namú. Bijau, kad nebutú kas nors rimto.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Kad geriau suprasti jūsų problemas ir nustatyti geriausius gydymo būdus, reikėtų pabendrauti su jumis gyvai. Atvykite pasikonsultuoti ir gydytis. Jei domina nemokama pagalba, tai kreipkitės į VmPSC Ribinių būsenų skyrių Vasaros g. 5, Vilniuje tel. 8(5)2120809 arba į Psichikos sveikatos centro specialistą pagal gyvenamą vietą.

2016 rugs. 10 09:27
sveiki, esu jauna 23 metu panele ir jau beveik du menesiai kai prabundu tarp 4-5 kiekviena ryta ir paskui negaliu uzmigti. Niekada neturejau miego problemu, nenanktineju,miegoti nueinu pries 12 nakties,niekada neturejau miego sutrikimo ir visada uzmiegu greitai. Bet tas nubudimas anksti rytais atsirado is niekur nieko. Jausmas toks kad mano kunas dar visas miego busenoj, o smegenys jau nemiega. Vel uzmigti uztrunka pusantros valandos, o kai galiausiai vel nubundu jau buna apie 10 ryto ir jauciuosi neismiegojusi ir nusivylusi, ir taip kiekviena ryta. Labai daug skaiciau internete apie nemiga,ieskojau priezasciu, ir ten radau kad kontraceptines tabletes gali tureti itakos,bet as jas vartoju jau du metai. Pradejau eiti I koledza,bijau kad tai gali padaryti labai dideles itakos mokslams...Nemanau kad as patiriu koki tai stresa ar nerima, nes diena jauciuosi gerai ir nera jokiu blogu minciu. Gal nustoti vartoti kontraceptines? Nes per septyniu dienu pertrauka kai ju nevartojau,pora rytu prabudau laiku kaip normalus zmogus ir ismiegojusi. Ar cia tiesiog kokios psichologines problems.. Nezinau ka daryti. Reikia pagalbos.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tikiuosi, kad jau kreipėtės pagalbos į specialistą. Gydytojas, paskyręs vaistą turėtų atsakyti į jūsų klausimą. Jei vartojate pati, be gydytojo nurodymo, kreipkitės į ginekologą. Teko girdėti, kad gali sukelti nuotaikos sutrikimus. Vaisto informaciniame lapelyje turėtų būti nurodyta, ar vaistas gali sukelti nemigą.

2016 rugs. 8 19:44
Sveiki, nezinau gal truputi ir ne i tema as cia, bet vistiek paklausiu gal atsakysit, pries menesi buvo avarija nukentejau as pati ir mano vaikai, vaikuciui dvieju metu buvo stiprus smegenu sukretimas, buvo prakirsta galvyte, susiuvo, na tokiu sutrikimu kaip ir nesimato, daktarai sako kad viskas gerai, bet kaip mamai man iskilo toks klausimas-antradieni jis buvo darzely ir susipuole kaktom su kitu vaiku, issoko guziukas ant kaktos, ir po to vakare jam sukilo temperatura 38,3, labai noreciau suzinot ar jam cia galejo buti gal is isgascio kad wel susimuse galvyte ta temperatura, nes kita diena mums temperaturos nebeliko, o gerem viena karta nuo temperaturos vaistu daugiau nieko nenaudojom, labai aciu uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
galėjo būti, kad pasikartojus, kad ir menkesnei traumai, buvo primintą apie anuometinius trauminius išgyvenimus, patirtas išgąstis.