Jūratė Dobrovolskienė

Sritis:Dietologija
Darbovietės: DIETOS SISTEMA

Papildoma informacija:

Adresas:Ašmenos g. 1, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2607300
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja dietologė


Užduoti klausimą

2014-05-07 18:26
Sveiki, mes su vyru turime problemą. Jo ūgis apie 1,75 cm., svoris 107,5 kg. Norime numesti svorio. Dėl per ne lyg didelio svorio atsirado problemos su kojomis. Kokius produktus geriau rinktis ryte, per pietus, vakare. Norime svorį numesti lėtai, bet kad vėliau negrįžtu. (Darbe mažai juda, patiria didžiulę įtampa). Ką galite patarti? Ačiū Jums.

Peržiūrėti atsakymą

Mažinant svorį, svarbiausia sunaudoti atatinkamos energinės maistinės vertės raconą, kurią sunaudotumėte fizinio aktyvumo metu. Pagrindinis svorio mažinimo proceso principas- sumažinto riebalų kieio dieta.

2014-04-30 10:27
Laba diena. Man tik 13 metu mano ugis 181 cm bet sveriu 88kg ir isbandziau daug dietu, saziningai uzsirasinejau ka valgiau skaiciau garsiai tevams valgiau is mazu ir dar melynu leksciu sportuoju intensyviai kiekviena diena, atsisakiau cipsu kolos ir kitu gazuotu gerimu bet svoris nustojo kristi buvo kazkur pries pusmeti kazkur tarp 87 -89 ir taip sviruoja. Ka man daryti man tik 13 metu o baisu i veidrodi pasiziureti itraukti pilva tai moku bet kad saves apgaudineti nenoriu

Peržiūrėti atsakymą

Paauglysėje eksperimentuot su dietomis labai pavojinga,Konsultuokitės su gydytoju dietologu arba dietistu.

2014-04-28 14:38
Laba diena, esu 17 metu mergina bet nezinau kas su manimi darosi. Kaip ir visos mano klasiokes nuo siu metu nutariau dietintis. Klasiokes visa sia 'kankyne' baige po triju menesiu o as tesiau. Sausio menesi sveriau 77 ir tai tikrai gerai neatrode prie 1.72cm. Kovo menesi jau sveriau 72, o dabar visai nukrito iki 67 nes mazai valgau, sportuoju iki issekimo, pradejau piknaudziauti vidurius laisvinanciais vaistais. Artimieji ir draugai pastebejo mano dideli suliesejima o as pati sau atrodau stora.Bijau kad tai nebutu anoreksija nes gyvenu Anglijoje tad ir prie daktaru prieiciau tik po gero menesio. Aciu is anksto.

Peržiūrėti atsakymą

Konsultuoti internetu neįmanoma. Būtina konsuluotis su psichiatru.

2014-04-27 12:06
Laba diena. A6 sergu nuo 2 metų riaumatoidiniu artritu. Svoris labai auga nors ir prisilaikau dietos. Ką patariate daryti, kad svoris kristu?

Peržiūrėti atsakymą

Vartoti ribotą maisto produktų asortimentą yra daugiau pavojinga, nei sveika. Norint. kad svoris mažėtų, reikia suvartoti tiek maisto, kad gautą energią sunaudotumėtee fizinio aktyvumo metu ir šiek tiek mažiau. Konkretumo dėlei rekomenduočiau konsultuotis su dietologu.

2014-04-27 12:02
Laba diena. A6 sergu nuo 2 metų riaumatoidiniu artritu. Svoris labai auga nors ir prisilaikau dietos. Ką patariate daryti, kad svoris kristu?

Peržiūrėti atsakymą

Dėl skausmingų sąnarių Jūsų judėjimas ženkliai apribotas. Dėl to suvartojamo maisto kiekis taip pat turi būti atatinkamai mažesnis. Nežinau Jūsų amžiaus, todėl rekomenduoti suvartojamo dienos raciono energinės vertės negaliu nurodyti.

2014-04-20 16:19
Mano svoris prieš neštuma buvo 88 kg maždaug. Dabar dar 39 neštuml savaitė sveriu maždaug 103 kg. Noriu pagimdžius ir žindydama numest svorį iki 70 kg. Daug vaikštau, stengiuosi valgyti sveikai, mano amžius 31 metai. Ar įmanoma taip sulieknėti.

Peržiūrėti atsakymą

Svorį mažinti kūdikio žindimo metu reikia labai atsakingai. Būtina konsultuotis su gydytoju dietologu

2014-04-14 14:42
Laba diena, mano vyras vartoja temodalį, kuris mažina trombocitų kiekį kraujyje. Ar yra maistas, kuris skatintų trombocitų greitesnį atsinaujinimą, atsistatymą?

Peržiūrėti atsakymą

Rekomenduočiau laikytis sveikos subalansuotos mitybos principų.

2014-04-11 14:10
sveiki, vartoju labai stiprius steroidus tai yra vaistai , nuo ju svoris auga beprotiskai nors ir atrodo valgau nedaug stengiuos nepersivalgyti daugiau valgyti zalia maista, prie 9 menesius pagimdziau, gimdyt nuvaziavau 77 kg pagimdziusi sveriau 67 kg o dabar vel 77 kg ir svoris nekrenta, tik auga gal galit patarti ka daryti nes ugis mazas 161 o svoris didelis nebezinau ka daryti? aciu

Peržiūrėti atsakymą

Įsivaizduojanas suvalgomo maisto kiekis kiekvienam asmeniui yra reliatyvus dalykas. Rekomenduočiau sužinoti, kiek įvairių maisto produktų turėtumėte suvartoti konkrečiai Jūs pati. Tikslesnių rekomedacijų gali suteikti tik dietistas ar gydytojas dietologas konsultacijos metu.

2014-04-09 14:48
Laba diena,

Man buvo pašalinta stemplė ir visas skrandis dėl vėžio.dabar tiek dieną, tiek naktį vemiu tulžimi. Kaip susitvarkyti su šia problema. Po operacijos praėjo 3 mėn. dabar taikoma chemoterapija. Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Būtina derinti dietoterapinį ir medikamentinį gydymą. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ligoninėse onkologijos padaliniuose dirba gydytojai dietologai, kurie konsultuoja pacientus.

2014-04-08 18:22
Laba diena. Norėjau jūsų paklausti ką daryti jei esu per daug liesa, tačiau ant pilvo yra daug riebalų? Kaip atsikratyti pilvo bet tuėti normalų kūną? Man 16 m ūgis 160m sveriu 43kg

Peržiūrėti atsakymą

Reikia maitintis pagal sveikos mitybos principus bei daryti fizinius pratimais, stiprinančius pilvo preso raumenis.