Andrė Amšiejienė

Sritis:Akušerija ir ginekologija
Darbovietės: VAISINGUMO KLINIKA (Vilnius)

Papildoma informacija:

Adresas:Laisvės pr. 64A, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2390595
El. paštas:

Specializacija:

Domėjimosi sritys: nėščiųjų ir gimdyvių priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, reprodukcinė medicina, nevaisingumas. Konsultuoja visais akušerijos ir ginekologijos klausimais.


Užduoti klausimą

2016 vas. 26 19:43
Laba diena, norėjau jūsų paklausti,ar įmanoma pastoti lytiškai santykiavus su vyru dvi dienas prieš prasidedant mėnesinėms. ( Jomis susirgau dvi dienos po nesaugaus lytinio akto) Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Jei jums prasidėjo mėnesinės, tai tikimybė, kad esate nėščia yra labai maža.

2016 vas. 25 11:39
Laba diena, gydytoja nustatė kiaušidžių policistitą ir skyrė gydymą Sidrella hormonais. Bet man neramu, kad padarė tik echoskopiją, nedarė jokių kraujo tyrimų. Kiek paskaičiau apie šią ligą, ją gali sukelti kelios priežastys. Gal tokiu atveju ir gydymas turėtų būti atitinkamas. Ar aš klystu? Ačiū už atsakymą. Man 22 metai.

Peržiūrėti atsakymą

Gydymas priklauso nuo to, ar gyvenate lytinį gyvenimą, ar planuojate nėštumą. Kadangi nežinau jūsų planų, tai ir paskirto gydymo pakomentuoti plačiau negaliu.

2016 vas. 25 10:55
Sveiki. Menstruacijos vėluoja dvi dienas, skauda krūtinę, bet skausmas po truputį mažėja. Mano menstruacijos visada buvo nereguliarios, prasidėdavo keliomis dienomis per anksti, tačiau niekada nėra vėlavę. Paskutinės menstruacijos baigėsi 2016-01-31. Nesaugių lytinių santykių turėjau 2016-02-13. Ar gali būti kad laukiuosi?

Peržiūrėti atsakymą

Taip, gali būti, kad esate nėščia.

2016 vas. 24 23:47
Sveiki,noriu paklausti. Darosi labai neramu. sio men. 9d prasidejo menesines.man jos reguliarios truko iki 15d. ciklas daugmaz 27d. po menesiniu 3dienos turejau nesaugu lytini akta,kita diena vartojau escapelle tablete.ir po 5d prasidejo menesines. noriu paklaust ar menesines issauke vaistas ar tai nieko blogo? ir ar yra tikimybe kad jis suveike kadangi susirgau? nes normalios menesines tik kovo pradzioje turetu but.

Peržiūrėti atsakymą

Mėnesinės galėjo prasidėti ankščiau dėl vartotų vaistų.

2016 vas. 23 16:27
Laba diena, mano situacija: 2015-10-18 turėjau lytinių santykių (2015-10-18 buvo antroji mėnesinių diena). 2015-11-13 susirgau mėnesinėmis. 2015-11-25 ir 2015-11-27 d. turėjau lytinių santykių ir šiuo metu laukiuosi. Pirmos echoskopijos metu (2016-01-15) buvo nustatytas 8 savaičių ir 6 d. nėštumas (jei skaičiuoti nuo paskutinių mėnesinių pirmosios dienos, nėštumas tą dieną turėjo būti 9 savaitės, tad beveik sutampa). Ar galiu būti tikra, kad pastojau būtent lapkričio mėnesį, santykiaujant to mėnesio 25 ir 27 d.? Ar gali būti ir taip, jog pastojau spalio mėnesio santykių metu? Teoriškai lyg ir neturėtų taip būti.. nes juk ir echoskopijos metu būtų pamatę didesnį nėštumą, nebent echoskopas gali taip klysti? Juk tuomet turėtų rodyti 3-4 savaitėm didesnį nėštumą? Echoskopas buvo atliktas vaginaliniu būdu. Antras echoskopas buvo atliktas 2016-02-09 ir pagal jį GA 12 savaičių ir 2 d. (pagal mėnesines turėtų būti 12 savaičių ir 4 d.). Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad jūs pastojote lapkričio mėnesį.

2016 vas. 23 11:15
Esu besilaukianti 32 savaitę Ar padės Klotrimazolio tepalas nuo išorinių lytinių organų niežėjimo?

Peržiūrėti atsakymą

Prieš pradedant gydymą reikia atlikti tepinėlį ir nustatyti ar yra grybelinė infekcija.

2016 vas. 22 21:35
Sveiki, turėjau lytinių santykių per PMS. Tai įvyko antrąją ciklo dieną. Akto metu prezervatyvas plyšo. O jau trečiąją ciklo dieną kraujo buvo visai nedaug. Ar yra tikimybė, kad pastojau?

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad tikimybė, kad pastojote yra labai maža.

2016 vas. 22 16:15
Laba diena,
Norėčiau gauti konsultaciją. Rugsėjo mėn. man buvo atlikta histeroskopija, jos metu buvo pašalinti 4 besiformuojantys polipai iki 1 cm diametro. Gimdos gleivinė nevienodo storio (jokiu vaistų neskyrė, gavus histologinius tyrimus buvo užfiksuotas nežymus lėtinis endometritas). Po trijų mėn. pakartotinai apsilankiau pas specialistą, echoskopijos metu ir vėl buvo pastebėti 2 besiformuojantys polipai, tad paskyrė žvakučių, antibiotiku (išgydyti endometritui) bei Duphastoną (10mg) gerti 10 d. po 1tab. nuo 14 ciklo d., po mėn. buvo liepta apsilankyti dar kartą. Pirmas mėnuo praėjo puikiai, organizmas gerai toleravo vaistus, besiformuojančių polipų ginekologė sakė nematanti (sausio 27). Tad išrašė 3 ciklams pakartoti Duphastoną (gerti 10 d. po 1tab. nuo 14 ciklo d.,) o mėnesinių metu gerti dilgėlių arbatą. Nespėjau sulaukti 14 dienos kai pradėjau teplioti, iš pradžių galvojau, kad čia nuo žolelių (buvau peršalusi, tad išgėriau kokius 2 kartus), skaičiau kad tepliojimai gali atsirasti ir dėl žolelių. Teplioju jau 14 dienų, nedaug, bet faktas (kartais jaučiu nestiprų maudimą pilvo apačioje iš dešinės puses). Iki histeroskopijos mėnesinių ciklas buvo reguliarus 29 d., po procedūros dar nesusireguliavo. Neramina tas tepliojimas, gal blogai mane apžiūrėjo? Gal man tebeauga tie polipai? Kaip manote, nuo ko tie tepliojimai? (apžiūrėta buvau sausio 27d.).
Dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Užsitęsęs kraujavimas gali būti dėl polipų. Sunku atsakyti į jūsų klausimas, kai nežinau jūsų amžiaus. Manau, kad jums reikainga pakartotinė ginekologo konsultacija.

2016 vas. 22 08:54
Laba diena,ar yra normalu,kad jau antra menesi,sergu tik po dvi dienas?

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad taip.

2016 vas. 19 21:32
Laba diena,norejua paklausti del pulingo kruties mastito.Viskas prasidejo po pirmo ir vienintelio gimdymo,pabaigus maitinti po puses metu,desine krutis liko didesne su guzeliu.KUMK pasake kad tai praeis,bet kadangi as rizikos grupeje del vezio,tai kas metai tikrinuosi ir po metu pasake kad mastopatija.Praejus metu krutis supuliavo,dare traukimus,vietinius pjuvius paimtus meginius tyre...nustate kad sukilejas streptito bakterija geriau 5 rusiu antibiotikus virs menesio bet nieko geroatsirado antras guzas kuris prakiuro.Siuo metu vel bega.Ka man daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Kreipkites pas specialistus. Jums reikalingas gydymas.