Andrė Amšiejienė

Sritis:Akušerija ir ginekologija
Darbovietės: VAISINGUMO KLINIKA (Vilnius)

Papildoma informacija:

Adresas:Laisvės pr. 64A, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2390595
El. paštas:

Specializacija:

Domėjimosi sritys: nėščiųjų ir gimdyvių priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, reprodukcinė medicina, nevaisingumas. Konsultuoja visais akušerijos ir ginekologijos klausimais.


Užduoti klausimą

2016 kov. 23 02:11
Laba diena. Man yra 21 metai. Esu pasimetusi todėl norėčiau pasiteirauti. Turėjau nesaugius lytinius santykius, neišnaudojome jokiomis kontraceprinemis priemonemis.(apie pusę metų neturėjau jokių lytiniu santykiu) Tačiau iš karto ryte išgėriau skubios kontracepcijos tablete. Menesinemis sirgau mėnesio pirmomis dienomis. Taip pat pasidariau nėštumo testą kuris buvo neigiamas. Ar man verta nerimauti kad galėjau pastoti? Dar neramu tai jog po lytiniu santykių jau 4 diena kaip iš makšties bėga nemalonus geltonas skystis, būna kad tiesiog laša. Šiuo metu esu ne lietuvoje ir neturiu galimybės nueiti pas gydytoją. Man labai neramu. Labai lauksiu atsakymo. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad pastojimo tikimybė yra labai maža. Pakartokite nėštumo testą, jei jums neramu.

2016 kov. 21 00:42
Laba diena ,turiu problema turejau nesaugiu lytiniu santikiu,isgeriau greitaja kontraceptine tablete lenovelle po savaites susirgau negausiai kaip suprantu netikros menesines,pries tai dariausi nestumo testus du buvo neigiami bet vis dar skauda krutine nieko nesuprantu ?

Peržiūrėti atsakymą

Skubios kontracepcijos tabletės gali sutrikdyti hormonų pusiausvyrą, todėl galite jausti krūtinės skausmus.

2016 kov. 20 12:39
Laba diena, man 24 m. pajutau maksties srityje niezejima( buna kad neistveriu nepasikasiusi, stengiuosi to nedaryti), buvo pagausejusios isskyros, bet ju sumazejo kelias dienas pries menesines, maksties isoreja paraude ir paburke. Gal zinot kas tai galetu buti? Gyvenu anglijoje todel pas gyditoje ir neeinu o i lietuva grysiu po keliu menesiu gal ka patartumet?

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad jums yra makšties uždegimas, todėl reikalinga gydytojo apžiūra ir gydymas.

2016 kov. 20 11:30
Laba diena. Prieš metus pradėjau vartoto kontraceptines tabletes Zoely, jokių pašalinių reiškinių nebuvo. Dabar pradėjo riebėti veido oda ir atsiraati skaudūs spuogai kaktoje ir smakre ar gali būti nuo kontraceptinių tablečių?

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad ne.

2016 kov. 18 07:29
Sveiki, turėjau problemų dėl menstruacijų nebuvimo kelis metus. Daktarai išrašydavo gert kontraceptines, kelis mėn iš pradžių jos atsirasdavo ir po to jau vėl jų nebebūdavo. Nuėjau pas specialistus mano šalyje, rado maža cista bet sakė nieko rimto nėra ir kad galiu pastoti. Su vyru norime labai vaikelio. Daktaras išrašė vaistukų ir testų. Po menstruacijų pradedu naudoti tuos testukus, kad sužinočiau kokia diena tam laikotarpį yra mano didžiausia tikimybe pastoti. Sulaukiau sekmadienio (kovo 13), kitą dieną nesveikai pradėjo skaudėti po pilvuku, paspaudus išviso labai duria, vyras net padėdavo atsistoti ar atsisėsti, buvo begalo sunku sedėti ir net gulėti. Ir dabar kiekviena diena pastoviai pilvuko skausmas nedingsta, krūtinės spenelius begalo skauda. Esu žiauriai nervinga, isteriška, tiesiog nuotaika kinta pastoviai. Ir prasidėjo dideli galvos skausmai, atrodo lyg ją kasnors spaustų. Pabandžiau pasidaryti neštumo testą, dar tik praėjus 4 dienom po lytinio akto. Internete prisiskaičiau kad 3/4 diena po apvaisinimo dar tik kiaušiąlastė keliauja gimdos kakleliu i gimdą ir dėl to nenustebau, kad neštumo testas parodė neigiamą atsakymą. Gal galite pasakyt kas galėtų būti, ar čia jau kokia komplikacija yra kad reiktų kreiptis į gydytoja. O gal jau galiu tikėtis kad pastojau? :)

Peržiūrėti atsakymą

Nėštumo testą reikia atlikti tada, kai nesulaukėte mėnesinių arba praėjus dviems savaitėms po galimos ovuliacijos.

2016 kov. 16 22:42
Labas vakaras,

norėjau sužinoti, kokios galimos priežastys turėjo įtakos ciklo sutrikimui. Evra pleistrą naudojau ~9mėn. Šiuo metu jau pusė metų praėjo nuo jų nutraukimo. Pradžioje (po nutraukimo) sirgau kas mėnesį, o dabar jau eina antras ciklas po 65cd. Echoskopiją nuo sausio mėn. darė kas mėn. - miomų, cistų ar kitų darinių nerado. Įdomu tai, jog echoskopijos parodymai (endometriumas, dydžiai, gimdos padėtis) niekuo nesiskiria, lyginant vasario ir kovo (praėjus lygiai 1 mėn). Tačiau mėnstruacijų iki šiol nesulaukiu (tęsiasi 62 ciklo diena). Ginekologė išrašė Ammely hormonines tabletes. Kas galėjo turėti įtakos tokiam gimdos ir kiaušidžių "apmirimui"?? Ansvorio neturiu, sunkiai nesportuoju, pakankamai sveikai maitinuosi. Bazinė temperatūra visą laikotarpį 36,2 laipsnių.

Ačiū už konsultaciją,
Sandra

Peržiūrėti atsakymą

Nežinau koks jūsų amžius, todėl sunku komentuoti. Manau, kad reikia atlikti lytinių hormonų tyrimus.

2016 kov. 16 12:02
Laba diena,turiu uzsistesusia problema lytiniu organu deginimas.Buvau pas ginekologe dare tepinelio tyrima grybelio nera,dare slapimo tyrima del pusles uzdegimo tai irgi viskas gerai.Paskyre 3 lomexin zvakutes,jas sunaudojus niekas nepasikeite.Jau 5 men gyvenu su tokiu diskomfortu.Lytiniu santykiu metu skauda.

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad reikėtų atlikti pasėlį iš makšties.

2016 kov. 15 11:28
Laba diena,

Labai prašau Jūsų atsakymo, nes interneto platybėse prisiskaičiau visko ir dabar laukdama tyrimo atsakymų negaliu ramiai gyventi. Man 26 metai, santikiauti pradėjau 16 m.ir turėjau tik 2 vyrus, su kuriuo draugaudama 10 metų planuoju vestuves. Kaip ir nneturėjau problemų, tik vargindavo nemalonaus kvapo išsskyros, bet pas ginekologę eiti neskubėjau. Neseniai nuėjau pas ginekologę pirmą kartą, žinau, vėlai. Bėda ta, kad apžiūros metu, įvedus skėtiklį pradėjau negausiai kraujuoti, paėmė tepinėlį, citologinio neėme,nes sakė,kad per kraują nesimatys rezultatų. Rado tepinėlyje uždegimą ir paskyrė žvakutes "Ecovag". Jas pavartojusi nuėjau vėl. Ir vėl tas pats, kraujavimas apžiūros metu, sakė,kad panašu į uždegimą, bėje, paėmė citologinį ir tepinėlį. Po tepinėlio rezultatų paskyrė žvakutes "Prolygynax",o citologinio dar tebelaukiu, nors sakė mažai tikimybės, kad bus del kraujo rezultatai. Skaičiau internete, kad kraujavimas, tai gimdos vėžio simptomas ir taip bijau, kad nebūtų jo man. Ar galėjo tas kraujavimas būti dėl kitų priežasčių? Pvz dėl rasto uždegimo ar infekcijos. Ar ir kitoms kartais pakraujuoja apžiūros metu. Nebežinau ką galvoti, padėkit.

Peržiūrėti atsakymą

Gleivinė gali būti lengvai pažeidžiama ir dėl uždegimo, todėl apžiūros metu gali pasirodyti kraujingų išskyrų.

2016 kov. 14 16:29
Laba diena. Susidūriau su didele problema. Nežinau ar į jus kreiptis ar į kitą gydytoja paklausti patarimo. Man 21m turiu vaikiną. Ir mūsų swksualinis gyvenimas tikrai geras niekuom nesiskundžiu. Tačiau kai miegame aš miegodama save tenkinu, o prabudusi nieko neprisimenu. Kas su manim negerai? Dėl to vaikinas jaučiasi pažemintas mano kad jis prastas ir pyksta labai. Pati jaučiuosi blogai nes neprisimenu to ką darau. Prašau, patarkite ką nors?

Peržiūrėti atsakymą

Kreipkites į seksologą.

2016 kov. 14 09:01
Sveiki, na labai nerimauju, todėl norėjau paklaust, ar gali būti, kad esu nėščia- mėnesinės pasirodo laiku, tačiau šį mėnesį jos ne tokios gausios kaip įprastai ir truko trumpiau pora dienų, pilvo kairėje pusėje arčisu gimdos užčiuopiu gumbelį, dešinėj pusėj tokio nėra, kartais jaučiu silpnumą, dariaus ir nėštumo testus, bet jie buvo neigiami.

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad nesate nėščia. Reikalinga ginekologo konsultacija, jei įtariate, kad pilve yra kažkoks darinys.