Andrė Amšiejienė

Sritis:Akušerija ir ginekologija
Darbovietės: VAISINGUMO KLINIKA (Vilnius)

Papildoma informacija:

Adresas:Laisvės pr. 64A, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2390595
El. paštas:

Specializacija:

Domėjimosi sritys: nėščiųjų ir gimdyvių priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, reprodukcinė medicina, nevaisingumas. Konsultuoja visais akušerijos ir ginekologijos klausimais.


Užduoti klausimą

2016 bal. 2 11:38
Ar vyro sekretas yra vaisingas? Mes su vaikinu neturėjom lytinių santykių, tačiau tenkinom vienas kitą rankom ir jis savo varpą trynė man prie maikšties. Ir prieš jam kišant pirštus, jis savo ,,daikčiuką" smaukė ir manau, kad ant rankų galėjo likti sekreto. Tai darėm prieš mano mėnesinių pradžią, tačiau mano mėnesinės labai labai nereguliarios ir tik tikėjausi, kad prasidės. Bet vis dar neprasideda. Skauda pilvo apačią, krūtinę, galvą. Kartais pykina, bet manau tai nuo baimės, kad galėjau pastoti. Jau praėjo savaitė.Norėčiau paklausti ar yra galimybė tapti nėščia, nors jokių santykių nebuvo?

Peržiūrėti atsakymą

Nedidelė galimybė yra, jei sperma pateko į makštį.

2016 kov. 30 12:38
Sveiki. Naudojau kontraceptini maksties zieda apie metus laiko ir pastebejau, kad man uzaugo guzas toje pacioje vietoje kur ir buvo idetas kontraceptinis ziedas. Tiesiog isidejus zieda tas guzas budavo viduryje ziedo. Dabar nustojau naudoti kontraceptini zieda ir jauciu, kad tas guzas remiasi i maksties sienele kaireje puseje. Prasidejo problemos su slapimo pusle. Daznai paskausta ir vel nustoja...vasara gryztu i lietuva ilgesniam laikui tai galvojau palauksiu vasaros ir eisiu pas daktarus, bet jauciu, kad reikes nieko nelaukti ir vaziuoti tirtis. Gal reikia operacijos. Kaip jus manote ? Koks cia guzas galejo uzaugti?

Peržiūrėti atsakymą

Negaliu komentuoti jūsų situacijos be apžiūros. Manau, kad jum reikalinga ginekologo konsultacija.

2016 kov. 29 14:42
Laba diena, pirmą kartą susidūriau su tokia problema: jau 3 dienos kaip vėluoja mėnesinės, nėštumo testai rodo neigiamus atsakymus, lankiausi pas ginekologę ir jį aptiko cistą dešinėje pusėje. Taip pat pastebėjau, kad išskyros pagausėjo jos balkšvos spalvos, pasitaiko ir gelsvos.. Ar cista galėjo paveikti mano mėnesinių ciklą? ar gali dingti mėnesinės dėl cistos? Kokia gali būti mėnesinių nebūvimo priežastis, jei NT neigiami?

Dėkoju už atsakymus.

Peržiūrėti atsakymą

Kiaušidžių cistos gali sutrikdyti kiaušidžių funkciją ir mėnesinių ciklą.

2016 kov. 29 11:58
Laba diena. Esu 26 sav nstume. Visada turejau acne. Padtojus, nebenaudoju retinoliu, vit a, rugstiniu pilingu. Bet esu pasitepusi ispilusi pulinga spuoda geliu, kurio sudetyje yra salicilo rugstis ir kitos rugstis. Ar nepakenkiau vaisiui? Dabar jauciu begalini nerima del gimstancio kudikelio.
Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad ne.

2016 kov. 29 11:20
Laba diena , norėčiau sužinoti jūsų nuomonės. Man yra 44metai, kankina skausmingos ir gausios bei varginančios mėnesinės. Turiu gimdos miomą jau 12 metų , kuri didėja kreipiausi pas savo ginekologą ekoskopijos metu dar rado ir polipus. Išsivysčiūsi chroniška mažakraujystė , mano gydytoja rekomenduoja pašalinti tik polipus , o paskui įvesti ,,Mirenos" spiralę , nors nėra jokios garantijos , kad ji man padės. Ką jūs parekomenduotumėt ar nereikėtu pašalinti kartu ir miomą. Po mėnesinių jaučiuosi labai prastai , kankina sanarių skausmai bei viso organizmo silpnumas.

Peržiūrėti atsakymą

Nežinodama ar gimdos mioma deformuoja gimdos ertmę ar ne, į jūsų klausimą atsakyti negaliu. Jei nepasitikit savo gydytoja, apsilankykite pas kitą specialistą.

2016 kov. 28 19:51
Sveiki,
kreipiuosi į Jus, nes mane vis neramina, šiuo metu man jau 24 metai, buvau pirmą kartą pasitikrinti pas ginekologę. Gydytoja pasakė, jog mano gimda yra retroversio padėtyje (užsilenkusi), tuo metu nedrįsau paklausti ką tai reiškia ir kokios yra pasekmes. Todėl pradėjau skaityti įvairius straipsnius, forumus, kuriuose teigiama, jog turint tokią gimdą yra sunku pastoti. Be galo pergyvenu. Ką galėtumėte pasakyti? Ar įmanoma gimdą atstatyti į vietą?

Peržiūrėti atsakymą

Gimdos padėtis neturi įtakos pastojimui. Nevaisingumo priežastys yra visai kitos.

2016 kov. 28 16:28
Sveiki. Laukiuosi 21 savaite ir labai daznai uzeina skausmai pilvo desines puses apacioje.skausmai buna tokie stiprus kad net negaliu pati atsikelti is lovos. Skausmas dar labiau sustipreja keliant desine koja. Pati gyvenu UK, buvau pas daktarus ir jie man aiskino kad tai yra normalu.slapimo bei kraujo tyrimai geri,vaikutis juda. Ar tikrai cia nieko rimto?

Peržiūrėti atsakymą

Sunku komentuoti be apžiūros. Jei pasitikite savo daktarais, tai puiku. Tačiau jei jums neramu, tai gal reikėtų pasikonsultuoti pas kitą daktarą.

2016 kov. 26 13:20
Laba diena ar galima 19 nestumo savaite vartoti verrutop priemone nuo karpu ar tai saugu?

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad taip.

2016 kov. 24 11:38
ar įmanoma pastoti nuo skysčio kuris išsiskiria vyrui susijaudinus ir patenka ant lytinių organų;lytinio akto šioje situacijoje nebuvo tik vyras nusivalęs skystį rankomis dar lietė makštį.

Peržiūrėti atsakymą

Nedidelė tikimybė yra.

2016 kov. 23 22:45
Sveiki, prieš porą dienų ginekologė nustatė bakterinę vaginozę, tačiau su partneriu lytinis aktas prieš maždaug 2 mėnesius vyko be apsaugos priemonių. Ar reikėtų susirūpinti partneriui ? Ačiū už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Ne