Andrė Amšiejienė

Sritis:Akušerija ir ginekologija
Darbovietės: VAISINGUMO KLINIKA (Vilnius)

Papildoma informacija:

Adresas:Laisvės pr. 64A, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2390595
El. paštas:

Specializacija:

Domėjimosi sritys: nėščiųjų ir gimdyvių priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, reprodukcinė medicina, nevaisingumas. Konsultuoja visais akušerijos ir ginekologijos klausimais.


Užduoti klausimą

2016 bal. 11 11:37
laba diena siandien dariaus pilvo organu echoskopija . ir labai suintrigavo jos pasakymas reiketu apsilankyti pas gynekologa .as jos paklauskiau jus kaska matet o ji nieko neatsake .klausimas butu toks ar ji galejo kaska matyti .

Peržiūrėti atsakymą

Jei rekomendavo ginekologo konsultacija, tai turbūt kilo kažkokių įtarimų dėl galimos ginekologinės patologijos.

2016 bal. 10 19:09
sveiki.jei per 7men po persileidimo nepavyksta pastoti ar jau reiketu man sunerimti

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, nežinau koks jūsų amžius. Sunerimti reikia, jei pastoti nepavyksta vienerius metus gyvenat reguliarų lytinį gyvenimą.

2016 bal. 9 13:03
Laba diena, anksčiau mano mėnesinės būdavo kas 24 dienas, pastaruoju metu jos būna kas 22. Ar tai normalu? Ar verta sunerimti?

Peržiūrėti atsakymą

Nežinau koks jūsų amžius. Jei jums neramu, kreipkites į ginekologą ir atlikite hormoninius tyrimus.

2016 bal. 8 22:27
Laba diena, esu 23m. mokausi, todėl dar neplanuoju vaiku, kol kas vaikinas pasitiki savo jėgomis ir nenaudojame jokiu apsaugos priemoniu, lytinio akto metu pries kulminacija vaikinas pasitraukia ir baigia ne makštyje. Visgi nerimauju ar tai sveika jo organizmui, mano ir ar tai saugu? bei kokią kitą patikimą apsaugos priemonę rekomenduotumėte?

Peržiūrėti atsakymą

Nutrauktas lytinis aktas nėra labai patikima apsaugos nuo nėštumo priemonė. Apsilankykite pas savo ginekologą ir pasitarkite dėl kitų kontracepcijos būdų.

2016 bal. 8 21:46
Sveiki, man 24m. nesenai susilaukėmėme vaikelio, po 3-4metų planuotume antrą, iki antro vaiko ginekologė rekomendavo apsaugos priemonę spiralę, ar spiralė tinkamiausia apsaugos priemonė mano amžiaus merginai, kai mėnesinės neskausmingos, reguliarios ir nieko nesiskundžiu ar po spiralės viskas neišsibalansuos ir ar nepakenks vaisingumui? bei ar tai tikrai veiksminga apsauga?

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad taip, tokia apsaugos priemonė yra tinkama.

2016 bal. 8 16:32
Sveiki,
Vartojau kontraceptines tabletes jau daugiau nei pusę metų, bet atsitiko taip, kad po menstruacijų neturėjau naujos pakuotės. Šiandien lygiai savaitė nuo tos dienos, kai turėjau pradėti naują pakuotę. Dabar jau turiu ir noriu sužinoti, kaip toliau jas vartoti? Ar pradėti iš naujo, sekančių menstruacijų pirmąją dieną? Ar iškart pradėti naują pakuotę ir savaitę naudoti papildomą kontracepcijos priemonę?
Dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Pradėti iš naujo, sekančių menstruacijų pirmąją dieną.

2016 bal. 6 19:07
Sveiki,
Pries savaite suzinojau kad mano vaikino buvusioji turejo papilomos virusa, ir kad turbut jis irgi yra uzsikretes. Ar yra galimybe kad esu uzsikretusi ir as?

Peržiūrėti atsakymą

Taip.

2016 bal. 6 13:21
sveiki. Man 20 metu, antra karta susiduriu su Bartolinitu. Siandien uzciuopiau guzeli, jau darosi sunku sedeti ir deveti aptemptus rubus. Praejusi karta, per pora dienu jis padidejo, uzsidejo balta virsunele ir susprogo, po keliu dienu apsilankiusi pas ginekologe, del guzelio, ji net nesurado uzuomazgu, kad kazkas buta. Siuo metu esu Kinijoje, todel nedegu noru apsilankyti pas gydytojus cia. Kaip manote, kiek galiu laukti to jo "sprogimo", kada jau reiktu butinai apsilankyti pas ginekologus?

Peržiūrėti atsakymą


http://ligos.sveikas.lt/lt/ligos/moteru_ligos/bartolinitas

2016 bal. 5 10:28
sveiki, noriu susilaukti antros atzalos. su pirmu vaikeliu greit pastojau per du tris menesius su vyru gyvendama. o antro leliuo norim ir bandom jau apie 3-4 metus ir vis tenka nusivilti. pas gineolokia lankausi kas metus ji sako viskas gerai ir galiu pastoti bet ir dienas skaiciuoju ir nieko. gal galit a patarti kad susilauktume antros atzalos nes musu pirmai jau eina 7 metukai nenorim mes su vyru kad butu tarp vaikuciu didelis metu skirtumas nors jis jau ir taip nemazas gausis jei tik pavyktu pastoti dau ir apsiskaiciusi esu. tikrai gal galit kuo padeti ar patarti? lauksiu jusu atsakymo...tik pridursiu man tuoj bus 25 o vyrui 30 metu.

Peržiūrėti atsakymą

Jei gyvenate reguliarų lytinį gyvenimą ir nepastojate jau 4 metus, tai reikia atlikti hormoninius tyrimus ir spermos tyrimą.

2016 bal. 4 08:35
Labas rytas,

norėjau paklausti kokia tikybė pastoti, jeigu po nesaugaus lytinio akto praėjus kelioms valandoms susirgau mėnesinėmis? kolkas nenorime "netyčiuko", todėl galvoju ar išgerti escape tabletę.
Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad tikimybės pastoti beveik nėra.