Andrė Amšiejienė

Sritis:Akušerija ir ginekologija
Darbovietės: VAISINGUMO KLINIKA (Vilnius)

Papildoma informacija:

Adresas:Laisvės pr. 64A, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2390595
El. paštas:

Specializacija:

Domėjimosi sritys: nėščiųjų ir gimdyvių priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, reprodukcinė medicina, nevaisingumas. Konsultuoja visais akušerijos ir ginekologijos klausimais.


Užduoti klausimą

2015 lapkr. 8 11:27
esu 32 nestumo savaiteje , pasidarius Toxopplasma gondii IgG teigiamas 650,00, IgM teigiamas 6,860 kas gali atsitikti mano kudikiui labai bijau kokia tikimybe kad jis gims sveikas kokios negales gali buti jam gimus?

Peržiūrėti atsakymą

Reikalinga infektologo konsultacija dėl gydymo. Įgimtos toksoplazmozės klinikiniai simptomai priklauso nuo to, kuriuo nėštumo periodu vaisius buvo užkrėstas. Sunkiausi įgimtos toksoplazmozės klinikiniai simptomai būna tuomet, kai motina užsikrečia ankstyvoje nėštumo stadijoje. Užsikrėtusių naujagimių 80–90 proc. atvejų infekcija esti besimptomė, ligos padariniai gali išryškėti vėliau (vaikystėje ar paauglystėje), tačiau apie 5 proc. užsikrėtusių naujagimių gali turėti sunkių centrinės nervų sistemos pažeidimų.

2015 lapkr. 6 22:54
Laba diena, mano gydytoja ginekologė liepė nusipirkti vitaminų besilaukiančioms su jodu, bet be geležies (nes pas mane jos didelis kiekis 27,4, ir geriant vitaminus organizme atsiranda perteklius.) Todėl patarė nusipirkti preparatą su jodu, nusipirkau šį Kelp 0,15mg jodo. Norėjau paklausti ar galiu juos gerti ? Iš anksto dėkoju už atsakymą.
http://www.vaistai.lt/maisto-papildai/jodo-preparatai/maisto-papildas-kelp-jodas-i%C5%A1-rusv%C5%B3j%C5%B3-j%C5%ABros-dumbli%C5%B3-0-15mg-tablet%C4%97s-n50.html

Peržiūrėti atsakymą

Taip, galite vartoti šį preparatą.

2015 lapkr. 6 15:11
Sveiki. Mano gimda pasisukusi į nugaros pusę. Ar galima man dėtis spiralę? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Taip.

2015 lapkr. 6 06:55
Ar gimdos kaklelio zaizdele sukelia didesne rizika susirgti gimdos kaklelio veziu?

Peržiūrėti atsakymą

Ne.

2015 lapkr. 6 06:01
Sveiki.Nuo ko gimdos kaklely atsiranda zaizdele?Ar gali ji atsirast nuo lytiniu santykiu?

Peržiūrėti atsakymą

Gimdos kaklelio ektopiją gali sąlygoti padidėjęs estrogenų išsiskyrimas, pvz., nėštumo metu, vartojant sudėtines kontraceptines tabletes, pacientei lytiškai bręstant, ar dėl traumos, pvz., plyšus gimdos kakleliui gimdant.

2015 lapkr. 5 23:51
Sveiki, maždaug prieš pusantros savaitės turėjau nesuagų lytinį aktą, tą pačią dieną pasibaigus menstruacijoms. Praėjus 15val po akto, išgėriau skubios kontracepcijos tabletę. Po paros laiko, atlikau ankstyvo nėštumo testą, kuris buvo neigiamas. Praėjus dar kelioms dienoms prasidėjo mėnesinės(turiu paminėti, jog ta diena buvo labai įtemta tiek emociškai tiek fiziškai). Tad vis esu nežinioje, ar galėjau visdelto pastoti ir tabletė nesuveikti, ir kodėl mėnesinės prasidėjo? Tokio pobūdžio tabletę, vartojau pirmą kartą. Ačiū už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Jei abejojate ar suveikė tabletė, tai reikia dar kartą atlikti nėštumo testą. Nėštumo testą reikia atlikti po 10-14 dienų po nesaugių lytinių santykių.

2015 lapkr. 5 21:04
laba diena. turiu hormonine spirale flerree. ar galiu naudoti tamponus menesiniu metu, ar nenutrauksiu spirales siulelio?

Peržiūrėti atsakymą

Rekomenduojama naudoti higieninius įklotus. Jei naudojate tamponus, keiskite juos atsargiai, kad nepatrauktumėte Fleree siūlų.

2015 lapkr. 5 14:10
Sveiki,
Dariausi citologinį tyrimas. Diagznozė - Nėra intraepitelinių pakitimų ir piktybinio naviko.
Bet neramina aprašymas:
Lazdelinė mikroflora, neutrofiliniai leukocitai, gleivės
Pabiros ir grupėmis paviršinės/tarpinės plokščio epitelio ląstelės nuo egzocervikinės gimdos kaklelio srities, keli
klodeliai liaukinių ląstelių nuo transformacijos /endocervikinės srities.
Kas tai galėtų būti?
man 25 metai, turiu pirmą ir vienintelį partnerį.
Tačiau paskutiniu metu lygiai viduryje ciklo pasirodo šiek tiek kraujo ir tamsių išskyrų.

Peržiūrėti atsakymą

Tyrimo atsakymas ir aprašymas yra normalus, nėra ko nerimauti.

2015 lapkr. 5 09:08
Sveiki, atlikus prolaktino testa jis buvo zemiau normos? Ar tai blogai? Del ko tureciau suneminti?

Peržiūrėti atsakymą

Jei nevartojate jokių vaistų, tai sunerimti nereikia.

2015 lapkr. 5 08:44
Sveiki.Kazkur viena karta per metus viduryje ciklo atsiranda rudos isskyros?kas tai galetu buti?ciklo sutrikimas ar kiti kokie negalavimai galimi?

Peržiūrėti atsakymą

Tepančios išskyros viduryje ciklo gali atsirasti ovuliacijos metu. Ginekologo konsultacijos metu galima būtų įvertinti ar yra kitų sutrikimų.