Andrė Amšiejienė

Sritis:Akušerija ir ginekologija
Darbovietės: VAISINGUMO KLINIKA (Vilnius)

Papildoma informacija:

Adresas:Laisvės pr. 64A, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2390595
El. paštas:

Specializacija:

Domėjimosi sritys: nėščiųjų ir gimdyvių priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, reprodukcinė medicina, nevaisingumas. Konsultuoja visais akušerijos ir ginekologijos klausimais.


Užduoti klausimą

2015 lapkr. 23 21:20
Laba diena man 18 nestumo savaite 16 savaite prasidejo labai gausus kraujavimas. Kreipiausi i ginekologus, nuramino kad vaikeliui viskas gerai,bet vistiek nesiliauja tepliot kraujuku. Kas gali buti?

Peržiūrėti atsakymą

Kraujavimas nėštumo metu gali būti dėl įvairių priežasčių. Jum reikalinga ginekologo konsultacija, kurios metu jum ir paaiškins dėl ko jus kraujuojate.

2015 lapkr. 23 16:03
Sveiki, man prasidejo pienlige, sunaudojau viena Lomexin600 kapsule, jauciu siek tiek pagerejima bet ne visiska, ar galima ir ar isgytu jei antra vakara is eiles panaudociau dar viena Lomexin600 kapsule?

2015 lapkr. 21 19:21
Sveiki,
Esu beveik metai po gimdymo. Jau atsistatinėja mėnesinių ciklas. Jos dar labai nereguliarios, tačiau ir po pirmo gimdymo taip buvo. Tačiau mane kamuoja keisti reiškiniai. Jau antrą mėnesį karts nuo karto jaučiu pojūčius kaip būtų gimdos susitraukimai. Tikrai viskas labai panašu, neskausmingi, tačiau juntami ir diskomortiški. Neįsivaizduoju kodėl taip galėtų būti nesant neštumui? Ar reikėtų dėl to kreiptis į ginekologą? Ar tai galėtų būti normalu?
Labai ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Mėnesinių metu ir prieš pat galite jausti į sąrėmius panašius skausmus, tačiau jie jie yra stiprūs ir jus vargina, tai reikalinga ginekologo konsultacija.

2015 lapkr. 21 10:10
Laba diena,
man 50 metų, niekada nesirgau ginekologinėmis ligomis, reguliariai lankausi pas ginekologę. Noriu paklausti, ar tai normalu, jei mėnesinės užsitęsia daugiau nei 7 dienas, vis pateplioja. Daktarė sakė, kad gimda intraversiškoje padėtyje,ar tai turi įtakos? Ačiū už atsakymą.
Pagarbiai,
Dalia

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikalinga ginekologo konsutacija. Užsitesęs kraujavimas nėra normalu.

2015 lapkr. 18 16:00
Sveiki. Mano menesines visada buvo labai reguliarios, kas 28 dienas. Taciau paskutinius du kartus jos issireguliavo, viena karta prasidejo po 34, kita karta po 32. Dabar jau 37 diena, o menesiniu nera. Kodel taip yra? Pastaraji menesi patyriau daug streso, jauciausi istisai pavargusi, nes miegodavau mazai. Ar tai galejo turetu tam itakos?

Peržiūrėti atsakymą

Stresas gali turėti įtakos mėnesinių ciklo sutrikimui. Reikia atlikti nėštumo testą, kad įsitikinti ar nėra nėštumo.

2015 lapkr. 17 21:36
Sveiki. Pries beveik 8 metus turejau isvalyma. Pries 5-6 metus buvo uzpuliavusios abi tubos. Pries savaite norejau atlikti tyrima su melinu skysciu del vaisingumo, bet daktarams pasakius jog turejau uzpuliavusias tubas nebeatliko tyrimo. Nusiuntė atlikti pap testo. Ginekologe rado žaizda gimdos kaklelyje kiek supratau,esu Italijoje. Tyrimo atsakymai bus po 8 dienu. Noriu suzinoti, ar gali daktarai suprasti jog turejau išvalyma? nes daktarams paklausus,viska neigiu. Situacija tokia, kad visad su manimi keliauja uosviene, o ji ir jos seima apie isvalyma nezino. Bijau, kad tyrimų atsakymuose gali buti nurodyta jog turejau isvalyma. Man 25

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad ne.

2015 lapkr. 17 13:40
sveiki, Taip jau gavosi, kad mylėjausi su vaikinu be prezervatyvo ir kitų apsaugų. Ar yra galimybė pastoti, jei po poros dienų pasirodė baltos išskyrus iš makšties?

Peržiūrėti atsakymą

Jei turėjote nesaugius lytinius santykius, tai galimybė pastoti yra.

2015 lapkr. 14 16:34
Sveiki, esu 34 metu moteris, auginanti 2 vaikučius, jų metų skirtumas 13 metų, paskutinis gimdymas prieš 2,5 m..
Norečiau daugiau informacijos apie kiausides endometrioze ( N80.1). Man pries dvi savaites išoperavo 4x5 cm. endometrioidine cista prie kaires kiausides, sutvarke labai daug saaugu zarnyne, daryta laporatomija, nes prieš pusantru metu esu operuota del zarnyno piktybinio naviko.
Ši operacija pasiseke sklandziai, jaučiuosi neblogai, tačiau gydytojas pasake, kad aš turiu liga endometrioze ir ji nepagydoma, galima nestumu kuriam laikui apgyti, bet to bijau nes imuniteto neatgaunu jau kelinti metai ( del buvusios ligos, chemoterapiju, ir galiausiai vel opeacija) ir sake, kad tai tik laikinai galima apgydyti, pastojimu ir gimdymu, visai neisgyjama. Kitas kelias hormonai ir stebejimas. As pamirsau paklausti, o man ir nepasake kokios cia stadijos ta endometrioze, ar pagal aprasyma galima spresti? Ar tikrai ji nepagydoma? Kokia mano ateitis ir koks ligos progresavimas, jei nevartociau hormoniniu preaparatu?
Kokie dariniai atsiranda sergant endometrioze?Ar tai gali kada nors tapti piktybine liga?
Ačiū...

Peržiūrėti atsakymą

Sergant endometrioze gali susidaryti endometrioidinės cistos, gali atsirasti sąaugų pilve. Nevartojant jokių vaistų, gali būti, kad liga atsinaujins ir progresuos.

2015 lapkr. 13 16:26
sveiki,man spalio 2d darė valymą,vaisius buvo negimdybinis.po valymo kraujavau 3 savaites. Tada susirgau lapkričio 4d ir dar vis kraujuoju 10ta dieną.ar taip turi būti?ar tai normalu?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikalinga ginekologo konsultacija.

2015 lapkr. 12 15:49
Laba diena,pradejus lytini akta,pajutau lyg kazkas butu truke ar pasitempe,pabaigus buvo ganetinai daug kraujo ir daba negaliu myletis nes skausmas lyg peiliu pjautu.Siaip neskauda net ir slapinantis ar lieciant.Kas tai galetu buti? Ir kaip gyditis? Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Reikalinga ginekologo konsultacija. Gali būti, kad lytinio akto metu buvo pažeisti lytiniai organai.