Andrė Amšiejienė

Sritis:Akušerija ir ginekologija
Darbovietės: VAISINGUMO KLINIKA (Vilnius)

Papildoma informacija:

Adresas:Laisvės pr. 64A, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2390595
El. paštas:

Specializacija:

Domėjimosi sritys: nėščiųjų ir gimdyvių priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, reprodukcinė medicina, nevaisingumas. Konsultuoja visais akušerijos ir ginekologijos klausimais.


Užduoti klausimą

2015 gruod. 1 15:35
Laba diena. Praėjusias 2 dienas jaučiu pilvo maudimą, putimą, dingęs apetitas. Turėjau daug streso, nuotaikos kaitų.Lytinius santykius paskutinį kartą turėjau prieš 3 savaites, mėnesinėm sirgau prieš savaitę. Ar gali būti įtariamas nėštumas? O gal tai visiškai nesusiję su mano esama savijauta?

Peržiūrėti atsakymą

Jei mėnesinės buvo normalios, tai neturėtų būti nėštumo. Tačiau jei jums kyla įtarimų, tai atlikite nėštumo testą.

2015 gruod. 1 13:45
Sveiki, norėjau paklausti, ar skubios kontracepcijos tabletės, mano atveju Escapelle, gali sukelti nevaisingumą? Per pastarąjį pusmetį teko išgerti tris tabletes... Dėl to esu gerokai išsigandusi. Kaip yra iš tikrųjų? Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Skubi kontracepsija turi būti naudojama tik skubiais atvejais. Pagalvokite apie kitokio apsisaugojimo metodo naudojimą, jei dažnai turite nesaugius lytinius santykius.

2015 lapkr. 30 15:31
Sveiki, ar galite trumpai aprašyti FSH tyrimo rezultatus? Skiltis "Result": 8.66, "Exp Range": 3.5 - 12.5, "Unit": IU/l

Peržiūrėti atsakymą

Tyrimo komentuoti negaliu, nes nežinau jūsų amžiaus. Kreipkites į tyrimą paskyrusį gydytoją.

2015 lapkr. 27 09:30
Labas rytas, man veluoja menesines jau 18 dienu, nestumo testai (4)rodo neigemas.Ar tureciau sunerimti ir kreiptis i medikus?.Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Negaliu atsakyti į klausimą, nes nežinau nei jūsų amžiaus, nei to ar mėnesinių ciklas būdavo reguliarius.

2015 lapkr. 26 01:22
Jau ne pirmą kartą pasikartoja baltos, bekvapios, varškės išskiros. Pas daktarą niekada nesilankiau, nes po kurio laiko praeidavo. Tačiau dabar vėl pasikartojo tokios išskiros, todėl pradėjau nerimauti. Varškės pavidalo išskiros pagausėjo ir tapo nevisai baltos, o su raudonom demelėm. Kas tai galėtu būti? Ir kaip galima tokias išskiras išgydyti?

Peržiūrėti atsakymą

Reikalinga ginekologo konsultacija ir tepinėlis iš makšties. Gali būti grybelinė makšties infekcija.

2015 lapkr. 25 20:16
Sveiki,
esu nėščia 16 savaitę. mane prižiūrinti ginekologė akušerė 5 nėštumo savaitę paėmė makšties tepinėlį. tik 12 nėštumo savaitę per kitą vizitą pasakė, kad tepinėlis rodo makšties uždegimą, nekonkretizavo kokį, paskyrė polyginax. vaistų nevartojau, nes jokių nusiskundimų neturėjau, be to, galvojau, kad per tokį laiką uždegimas galėjo ir pats praeiti. ar reikėtų paimti dar vieną tepinėlį, kad būtų aišku, ar viskas gerai? kokios rizikos negydomo makšties uždegimo? ar saugu nėščiai moteriai imti makšties tepinėlį, nėra jokių rizikų? Labai ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Tepinėlį imti saugu. Manau, kad reikėtų atlikti pakartotinį makšties tepinėlį ir spresti dėl gydymo reikalingumo.

2015 lapkr. 25 20:09
Sveiki, man 50 m.Prieš 14mėnessoų man buvo paskutinės mėnesinės, tačiau neseniai vyko kraujavimas, darė biopsiją, atsakymas -menstruacinis endometriumas. Kas tai gali būti, ar reiškia , kad menopauzė neįvyko, nors jos požymius jaučiu .

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad menopauzė įvyko, nes mėnesinių nebuvo ilgiau nei metus laiko.

2015 lapkr. 25 19:57
Sveiki, menesinem sirgau nuo lapkricio 16-21dienos po 2 dienu emiau vel negausiai kraujuoti maudzia pilva jausmas tarsi vel prasidetu menesines is naujo. kas tai galetu buti? Ar verta sunerimti ? kadangi su vyru bandom susilaukt vaikelio nesisaugom . Man 25m

Peržiūrėti atsakymą

Jum reikalinga ginekologo konsultacija.

2015 lapkr. 24 14:57
Sveiki. Beveik prieš metus man išoperavo mucininė kiaušidės cistodenomą, Operacijos metu buvo pastebėta, kad nėra dešinio kiaušintakio ir plačiojo gimdos raiščio, o kairė kiaušidė rudimentinė, tačiau kiaušintakis kairėje pusėje tobulas. Planuoju nėštumą, tačiau labai neramu, ar dėl gimdos raiščio nebuvimo galėčiau išnešioti kūdikį? Man 26m. Dėkoju.

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad dėl plačiojo raiščio nebuvimo neturėtų kilti problemų nėštumo metu.

2015 lapkr. 24 11:17
Sveiki, aš laukiuosiu, nėštumas dar tik 6 sav., bet rado trihomonoze ir liepė plauti kalio permanganato tirpalu. Noriu paklaust ar būsimam vaikeliui labai kenkia?

Peržiūrėti atsakymą

Ši makšties infekcija siejama su priešlaikinio gimdymo, priešlaikinio vaisiaus vandenų nutekėjimo ir mažo svorio naujagimio gimimo didesne rizika.