Andrė Amšiejienė

Sritis:Akušerija ir ginekologija
Darbovietės: VAISINGUMO KLINIKA (Vilnius)

Papildoma informacija:

Adresas:Laisvės pr. 64A, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2390595
El. paštas:

Specializacija:

Domėjimosi sritys: nėščiųjų ir gimdyvių priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, reprodukcinė medicina, nevaisingumas. Konsultuoja visais akušerijos ir ginekologijos klausimais.


Užduoti klausimą

2015 gruod. 15 01:18
Ant didžiųjų lytinių lūpų, kirkšnies srityje atsirado tamsios rudos spalvos dėmės, pakitusios, klampios gelsvos išskyros, lytinių organų paraudimas, jų smulkus deginimo pojūtis, viena mažoji lytinė lūpa didesnė už kitą. Man 19 metų. Kas tai galėtų būti? Ir kaip tai būtų galima išgydyti?

Peržiūrėti atsakymą

Pagausėjusios išskyros, lytinių organų paraudimas ir deginimo pojūtis gali būti uždegimo požymiai, apsilankykite pas ginekologą.

2015 gruod. 14 14:17
Laba diena.Gyvenu Airijoje. Vakar ivyko savaiminis persileidimas buvo 5 -6 nestumo savaite. Nakti praleidau ligonineje, siandiena dare skana is vidaus ir pasake kad nestumas yra, bet vaisiaus nemato, paeme kraujo tyrima del hcg ir prg dar reikes uz poros dienu vel ta pati tyrima darytis, ir po savaites scana is vidaus. As nesuprantu jei ivyko persileidimas, kaip jie sako, nes kraujavau ir kresuliai ejo ir atvykus i priimamaji jie patys dar kresulius trauke is vidaus. Kodel jie nedaro pilno valymo jeigu viduje dar liko? Ko jie tikisi? Jie isleido mane namo.

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad jums yra taikoma laukimo taktika, kai laukiama, kad gimda pati išsivalytų, todėl nebuvo atliktas gimdos ertmės išgramdymas.

2015 gruod. 14 09:14
Sveiki, su vyru mėginame pradėti vaikelį, kol kas du bandymai buvo nesėkmingi. Anksčiau mano ciklas visada būdavo 28-29 dienos, tačiau dabar, kai pradėjome mėginimus, abu kartus mėnesinės gan stipriai vėlavo ir ciklas išsitempė iki 40 d. Prieš pradedant lankiausi pas ginekologę, atliko visus reikiamus tyrimus, viskas buvo gerai. Didelio streso nepatiriu, kažkokių esminių pokyčių aplinkoje taip pat nebuvo. Ar reikėtų sunerimti, ar tokie vėlavimai yra normalu? Ačiū!

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad mėnesinių ciklo sutrikimus jūsų atveju galėjo įtakoti stresas pradėjus nėštumo planavimą. Atsipalaiduokite ir mėgaukites procesu.

2015 gruod. 9 12:52
sveiki, esu 21 m. mergina.Esu negimdziusi , taciau pries 2 metus turejau isvalyma bet jis nebuvo klinikinis. Vakar man buvo rasta desineje kiausideje 51mmX42mm cista. Gydytojais savo mieste nebegaliu pasitiketi ,nes sako vienaip o raso kitaip jog be pakitimu ( taip nutiko pries metus laiko sake jog kaip ir yra cista taciau nedidele parase jog be pakitimu )o dabar ji didele ir jau operuojama. ginekologe israse vakar zvakuciu taciau ju liepe dabar nepirkti, o siandien israse tableciu Nobenzym 90tab, po 3tabx3 kart d. isdave pasidaryti tyrima del kiausidziu vezio isitikinti ar ji pavojinga ar ne . Ar jau reikalinga operacija ar galima vaistais nes sake kad jau siaip reiketu operuoti. Maldauju, as esu nevilti -sakykit ar tai pavojinga mano ateities nestumams? , nes as labai noriu pastoti taciau labai bijau netekti kiausides. Ar yra galimybe jog daugiau niekada negalesiu pastoti . Prasau atsakykite man tai labai svarbu.

Peržiūrėti atsakymą

Jei cista didėja ir nepranyksta, tai ji turi būti pašalinta chirurginiu būdu. Jei nepasitikite gydytojais savo mieste, tai pasikonsultuokite su ginekologais Vilniuje ar kitame mieste.

2015 gruod. 8 19:08
Sveiki,
Vartoju KT, maždaug prieš pusmetį suplanavau kelionę į akvaparką ir dabar matau, kad būtent tomis dienomis turėčiau kraujuoti. Ar įmanoma atidėti kraujavimą po 21 dienos tablečių ciklo nedarant 7 dienų pertraukos ir iš karto pradedant vartoti kitą pakuotę? Jei ne, ar yra kitas būdas?
Ačiū, už Jūsų laiką.

Peržiūrėti atsakymą

Taip, galite nedaryti pertraukos ir iš karto vartoti naują pakuotę.

2015 gruod. 7 19:03
Sveiki. Ar gali ovuliacija vykti pries pat menesines? Ir jei taip, tai ar taip galima pastoti?

Peržiūrėti atsakymą

Kartais ovuliacija gali įvykti ir ne mėnesinių ciklo viduryje. Pastoti galima, jei ovuliacijos metu turėjote lytinius santykius ir nenaudojote apsaugos nuo nėštumo priemonių.

2015 gruod. 7 17:31
Sveiki. praradau nekaltybę 23d. spalio, (mėnesinės jau buvo šį mėnesį tik savaite ankščiau), tad lapkritį man naujos mėnesinės truko 4 dienas, nors visada būna arba 4 arba 5 dienas, ir va dabar man dienos šio mėnesio jau baigiasi, taip pat 4 diena eina. visada prasideda arba 26-28 ciklo dienomis. Taip pat vaikinas man niekada nebuvo nuleidęs, ir jokių simptomų nėštumo nejaučiu ir nejutau. Ar nekaltybė gali įtakoti mėnesinių trukmę? ar tiesa kad netaisyklinga mityba ar hormonai tokių mėnesinių trukmę sudaro?

Peržiūrėti atsakymą

Nekaltybė neįtakoja mėnesinių trukmės. Dėl hormonų disbalanso gali sutrikti mėnesinių ciklas, tačiau jūsų atveju manau, kad jokių sutrikimų nėra.

2015 gruod. 5 13:42
Laba diena. Norėjau paklausti, iš karto po mėnesinių turėjau nesaugių lytinių santykių po to 12 ciklo dieną taip pat turėjome su vyru santykių, ar galėjau pastoti. Šiaip pas mane mėnesinės nera reguliarios. Ir iš po nesaugių santykių pradėjo skaudėti pilvo apačia ir nugarą, bet nestipriai..taigi ar tai galėtu būti nėštumas?
Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Pastoti galėjote, jei turėjote nesaugių lytinių santykių. Nemanau, kad skausmai iš karto po lytinių santykių yra susiję su nėštumu.

2015 gruod. 4 23:06
Sveiki. Ar po daugybiniu stuburo, dubens luziu po dideles traumos gali issivystyti endometrioze, atsirasti cistos kiausidese, krutyse? Man tai jaau nustate,bet noreciau zinoti,ar visa tai turejo itakos ginekologinei patologijai. Pries trauma nieko nerasdavo, sake gimdyt ir gimdyt,po jos pradejo listi nemalonumai. Ar endometrioze reiskia nevaisinguma ir ar yra svelniu gydymo budu pagydyti ja bei cistas?Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Ar traumos metu buvo pažeisti tik kaulai ar ir vidiniai organai? Man sunku atsakyti į jūsų klausimus, nes nežinau kokie pažeidimai buvo traumos metu. Sergant endometrioze gali būti sunkiau pastoti.

2015 gruod. 1 21:02
Sveiki.
Man 16m. Vaikinui taip pat. Spalio 31 - lapkričio 1 d. Naktį turėjau pirmąjį kartą. Kraujo nebuvo, bet skausmas neapsakomai žiaurus. Siaubingai skaudėjo, lyg būtų plešiama, drąskoma, duriama su adata. Bandėme po to tai daryti ir ryte. Skaudėjo. Dar vėliau lapkričio 4d. Irgi skaudėjo. Na galvojome, gal nespėjo normaliai užgyti. Pabendėme 16d. Vis vien labai skaudėjo. Po to karto lytiškai nesantykiavome, nes jaučiu kad vėl skaudės, nemalonus jausmas. Bijau bandyti vėl nes labai skauda. Ir dabar jei kažkaip smarkiau nugriunu ant sofos toje vietoje atrodo kad čiut čiut man kas su adatėle durtu.
Prašau pasakykit kodėl taip skauda? Jau praėjo mėnesis po pirmo karto, bet vis dar skauda. Ar tai normalu? Ką man daryti? Ir kiek tas skausmas tęsis.?
Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Pirmieji lytiniai santykiai gali būti skausmingi, nes jų metu pažeidžiama mergystės plėvė. Tačiau skausmas neturėtų tęstis taip ilgai. Manau, kad jum reikėtų apsilankyti pas ginekologą.