Andrė Amšiejienė

Sritis:Akušerija ir ginekologija
Darbovietės: VAISINGUMO KLINIKA (Vilnius)

Papildoma informacija:

Adresas:Laisvės pr. 64A, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2390595
El. paštas:

Specializacija:

Domėjimosi sritys: nėščiųjų ir gimdyvių priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, reprodukcinė medicina, nevaisingumas. Konsultuoja visais akušerijos ir ginekologijos klausimais.


Užduoti klausimą

2016 saus. 16 23:17
ar galiu but nescia jei testai neigiami padariau jų 13 menesines nedingo tačiau pykina lyt. s. buvo lapkričio 20d. po to karto sirgau menesinem 2kartus ir dar iš kruties bega paspaudus skystis

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad jūs nesate nėščia.

2016 saus. 13 13:49
Sveiki,turiu toke beda laukuosi jau 15 savaite.Pries 10 metu turejau vidiniu venu tromba,dabar susimusiau koja ir tas pasikartojo,man i pilva du kartus i diena leidzia vaistus CLEHANE60 mg skistina krauja,tai mano antras niestumas nors man jau 40,noriu zinoti tiesa ar tie vaistai nekenke niestumui .Didelis aciu is anksto.Belgija

Peržiūrėti atsakymą

Jei jūsų gydytojai paskyrė jums tokius vaistus, tai vadinasi tikėtina nauda yra didesnė nei tikėtina rizika vartojant šiuos vaistus nėštumo metu.

2016 saus. 11 15:05
Sveiki, bandome susilaukti vaikelio, bet jau kaip 5menesi nesigauna, ar reikėtu susirūpinti? Internete perskaičiau, kad prieš 3 mėnesius galima gerti "Elevit" vitaminus planuojant pastoti, ar be gydytojo konsultacijos jie nepakenks?Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Vitaminus gerti galite, jie tikrai nepakenks. Jei esate jauna ir jūsų mėnesinių ciklas reguliarus, tai pas vaisingumo specialistus reikia kreiptis jei pastoti nepavyksta per vienerius metus.

2016 saus. 10 15:22
Laba diena. Šiuo metu vartoju antibiotikus Amoksiklav. Sakykite, kiek turėtų praeiti mažiausiai laiko po baigimo vartoti (kad išsivalytų organizmas), kad galėčiau planuoti nėštumą irbtam neturėtų jokios įtakos?

Peržiūrėti atsakymą

Nėštumą galite planuoti jau kitą mėnesinių ciklą.

2016 saus. 10 14:34
Sveiki, su vaikinu mylėjausi be apsaugos, tačiau dar ta patį vakara sulaukiau mėnesiniu. Ar tai užtikrina, kad nesu nėščia? Tačiau dabar, praėjus porai dienu, atsirado nuolatinis poreikis šlapintis, tačiau šlapinimasis būna skaudus. Ar tai gali būti šlapimo taku infekcija? Ačiū už atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Jei mėnesinės buvo normalios, tai tuomet tikimybė, kad pastojo yra labai maža. Dažnas ir skausmingas šlapinimasis gali būti šlapimo takų infekcijos požymis, reikia atlikti šlapimo tyrimą.

2016 saus. 9 01:01
Sveiki,turiu tokia problemele,prie iejimo i maksti ir prie klitoriaus vis atsiranda odos itrukimai.Pasitepu Bepanteno tepaliuku uzgyja,bet paskui ir vel atsiranda.Ir taip jau tesiasi apie puse metu.Higienos laikausi ,partnerio nekaitalioju.Prasau patarkite kas tai galetu buti ir kaip gyditis.Aciu jums labai.

Peržiūrėti atsakymą

Gali būti odos išsausėjimas toje vietoje. Patepkite odą drėkinančiu tepalu.

2016 saus. 6 14:30
Laba diena, prieš kūčias ėmiau dažnokai šlapintisi, atsirado skausmas lyg i makšties srityje. Pirmiausia galvojau, kad šlapimo takų uždegimas, tyrimas nieko baisaus neparodė, sakė lyg ir šlapimo takų koks uždegimas, prirašė vaistų Nolicin, po kelių dienų maniau kad jau geriau praėjo visai, tačiau vėl staiga užėjo iš niekur nieko. Ėjau tada pas ginekologą, maniau koks uždegimas, bet nei paraudimo, nei bendro tyrimo metu uždegimo neaptikta. Pavartoju visgi profilaktiškai praplovimui skysčio Tantum Rosa. Atrodė viskas jau gerai, bet po poros dienų vėl tas skausmas, diskomfortas. Nesuprantu, kas čia gali būti, kur dar kreiptis, ką daryti

Peržiūrėti atsakymą

Kreipkites pas urologą.

2016 saus. 5 23:12
Sveiki, taigi norėčiau pasiteirauti, buvau neseniai pas ginekologę ir aptiko pienligę, išrašė ,,tantum rosa" miltelių ir "macmiror complex" žvakutes, turiu pastovu partnerį ir norėčiau pasidomėti, ar nereiktų išgerti kokių tablečių ar kaip kitaip, nes skaičiau, jei vienas iš partnerių suserga ir gydosi nuo pienligės, tai kita irgi reikia, nes tada gydymas bus blogas. Tad norėčiau pasikonstultuoti, ar reiktų išgerti ir partneriui, kokių nors vaistukų? ačiū už atsakymą :)

Peržiūrėti atsakymą

Jei pienlige susirgote pirmą kartą ir vyrui nėra jokių grybelio požymių, tai jo gydyti nereikia.

2016 saus. 5 15:16
Laba diena. Geriu kontraceptines tabletes Lindynette20 jau 4 mėnesį. Dabar man yra 7 dienų pertrauka, tačiau aš apsirgau, teko gerti vaistų nuo peršalimo Daleron Cold 3, bet tos pertraukos metu viduriavau. Ar tai nepakenks tablečių veiksmingumui? Ar po šios savaitės man reikės dar papildomų apsisaugojimo priemonių?

Peržiūrėti atsakymą

Veiksmingumui nepakenks. Vartokite kontraceptines tabletes pagal schemą ir papildomų apsaugos priemonių nereikės.

2016 saus. 5 02:00
Sveiki. Nelabai ką žinau apie kontracepciją, todėl norėčiau, kad papasakotumėte man šiek tiek plačiau. Kokios yra apsisaugojimo priemonės:kontraceptinės tabletės,kokie dar būdai,jų pliusai,minusai,apsauga? (Žinoma, nekalbant apie prezervatyvus). Žinau,kad gydytojas gali išrašyti kontraceptines tabletes, kurias galima gerti po kiekvieno lytinio akto, tačiau ar tai nėra kenksminga organizmui, nesukelia šalutinio poveikio: svorio augimo, didesnio plaukuotumo, ar nesukelia didesnės rizikos tapti nevaisingai?Taip pat turiu kitą klausimą: kokie yra alergijos prezervatyvams simptomai? Lytinių santykių metu jaičiu deginimo jausmą viduje, nors sudrėgstu labai gerai, o ir slysta gerai. Pasiskaičiau, jog  vienas pagrindinių simptomų yra būtent deginimo jausmas lyt.organuose,galbūt tai yra alergijos prezervatyvams priežastis ir būtent tai man trukdo justi bent kažkokius malonius jausmus lyt.santykių metu su mylimu žmogumi?

Peržiūrėti atsakymą

Čia galite plačiau paskaityti apie kontracepciją.
http://seimos.sveikas.lt/lt/nestumas/kas_yra_kontracepcija/

Ekstrinė kontracepcija turi būti naudojama tik ekstriniais atvejais, o ne kaip nuolatinė apsisaugojimo nuo nėštumo priemonė.