Andrė Amšiejienė

Sritis:Akušerija ir ginekologija
Darbovietės: VAISINGUMO KLINIKA (Vilnius)

Papildoma informacija:

Adresas:Laisvės pr. 64A, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2390595
El. paštas:

Specializacija:

Domėjimosi sritys: nėščiųjų ir gimdyvių priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, reprodukcinė medicina, nevaisingumas. Konsultuoja visais akušerijos ir ginekologijos klausimais.


Užduoti klausimą

2016 vas. 11 09:39
Sveiki. Sausio 7 diena persileidau. Ir iškart susirgau mėnesinėmis. Sirgau 6 dienas. Visa laika gėriau folio rūgštį. Lankiausi pas ginekologe sakė,kad viskas gerai. O dabar užeina kartais lengvi spazmai pilvo. Pačios krūtinės neskauda tik spenelius. Atsirado tirštų gelsvų išsskyrų. Viskas kitaip nei laukiausi dėl to neramu kas galėtų būti.

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad viskas gerai. Jei nerimaujate, dar kartą apsilankykite pas ginekologą.

2016 vas. 10 09:40
Laba diena. Menesines prasidejo dviem savaitem anksciau. Pradejo teplioti vasario 1, normaliai pradejau kraujuoti apie 4. Iki siandien menesines nesibaigia,bet kraujuojama jau ne taip stipriai.. Kas tai galetu buti? Ar galiu nusipirkti kokiu vaistu?

Peržiūrėti atsakymą

Reikalinga ginekologo konsultacija. Be apžiūros gydymo paskirti negalima.

2016 vas. 9 12:04
Laba diena, norėjau jūsų paklausti,ar įmanoma pastoti lytiškai pasantykiavus su vyru iškart po menesinių pirmą dieną? Ciklas trunka kas 29d. 30d. Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Tikimybė pastoti yra labai maža.

2016 vas. 7 12:16
Ar visada pasirodžiusios mėnesinės reiškia, kad per mėnesinių ciklą buvo subrendęs sveikas kiaušinėlis, kuris galėjo būti apvaisintas? Bandome pastoti, bet vis nesėkmingai.
Išskyros visuomet tokios pat, baltos (nekinta, nepasirodo kiaušinio baltymo tirštumo)...

Peržiūrėti atsakymą

Ne, mėnesinių buvimas nereiškia, kad buvo subrendusi pilnavertė kiaušialąstė.

2016 vas. 6 12:03
Laba diena, norėjau paklausti dėl per dažnai pasikartojančių menstruacijų. Skaičiau, kad jos laikomos per dažnomis, jei pasikartoja dažniau, nei kas 24 dienas, tačiau man jos prasideda praejus vos 14 dienu po mėnesinių pabaigos, ir trunka ilgiau, nei įprastai. Taip nutiko jau tris kartus. Kokias problemas tai gali iššaukti?

Peržiūrėti atsakymą

Mėnesinių ciklo trukmė skaičiuojama nuo pirmos mėnesinių dienos iki kitų mėnesinių pirmos dienos.

2016 vas. 5 11:34
Laba diena, turiu problemu su klubinem venom, daryta KT angiografija. Nuotraukose motosi, kad mano makstis stipriai nusukta i desine puse. Kaire klubu puse labai skausminga. Planuoju pastoti. Tirta del kiausidziu, viskas normalu. Ar tai gali itakoti pastojima ir gimdyma? Ar normalu, kad makstis nusisukus? Kodel taip skauda kaire puse. Esu gimdziusi, nestumas ir gimdymas normalus.Dekinga uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Nemanau, kad tai gali įtakoti pastojimą ir gimdymą. Angiografijos metu vertinama kraujagyslių būklė. Jei įtariate makšties patologiją, tai jums reikalinga ginekologo konsultacija. Klubus gali skaudėti dėl sąnarių ar kraujagyslių patologijos.

2016 vas. 4 17:51
Sveiki. Laukiuosi 21sav. Ir pastebėjau jog gimda susitraukia jau savaitę kiekvieną dieną po kelis kartus pilvas tampa kietas lyg akmuo ir vėl atleidžia. Skausmų nejaučiu. Ar tai normalu. Magnį. Geležį geriu.

Peržiūrėti atsakymą

Jei susitraukimų yra mažiau nei 10 per dieną, tai greičiausiai tai nieko blogo. Tačiau, jei susitraukimai stiprūs ir jus neramina, tai reikalinga ginekologo apžiūra.

2016 vas. 3 15:49
Sveiki, dariausi citopatologinį gimdos kaklelio tepinėlį ir atsakymas buvo ASC-US. mano daktarė siunčia biopsijai, bet bijau, nes planuoju vaikelį o gal jau ir esu nėščia. mano klausimas būtų, ar daro biopsiją nėščioms ir ar po biopsijos galima toliau planuoti vaikelį ar būtina pertrauka? iš anksto dėkoju. Elena

Peržiūrėti atsakymą

Gimdos kaklelio biopsija neturi įtakos nėštumo planavimui. Tačiau jei nesate nėščia, tai reikėtų iš pradžių atlikti tyrimus ir gydymą, jei jis bus reikalingas, o tada planuoti nėštumą.

2016 vas. 2 16:27
laba diena, noreciau paklausti kaip sumazinti isskiras? ju begalo daug ir jos vandeningos, buvau pas ginekologe pora kartu ir tik israso zvakuciu ir viskas...

Peržiūrėti atsakymą

Reikia atlikti makšties tepinėlį ir pagal jo atsakymą paskirti gydymą.

2016 vas. 2 09:58
Sveiki.Prieš metus esu įsidėjusi spirale Mirena.Viskas buvo puikiai sumažėjusios mėnesines ir panašiai.Dabar prieš porą mėnesių menesines buvo, paskui vieną menėsį jų iš vis nebuvo ir taip kas antrą mėnesi.Ar taip gali būti turint Mireną?

Peržiūrėti atsakymą

Taip, kai kurioms moterim, turinčioms Mireną, mėnesinių gali nebūti, arba būti retai ir negausios.