Andrė Amšiejienė

Sritis:Akušerija ir ginekologija
Darbovietės: VAISINGUMO KLINIKA (Vilnius)

Papildoma informacija:

Adresas:Laisvės pr. 64A, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2390595
El. paštas:

Specializacija:

Domėjimosi sritys: nėščiųjų ir gimdyvių priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, reprodukcinė medicina, nevaisingumas. Konsultuoja visais akušerijos ir ginekologijos klausimais.


Užduoti klausimą

2016 vas. 17 23:38
Sveiki. Vyro spermos tyrimo isvada oligoastenoteratospermija. Atlikome seklydziu biopsija,kuri parode kad spermatogeneze nepakitusi.noreciau paklausti kokie turetu buti tolimesni veiksmsi.

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad reikalingas pakartotinis spermos tyrimas po kelių mėnesių ir urologo konsultacija.

2016 vas. 17 21:57
Labas vakaras,

prieš 6mėn nustojau naudoti kontraceptinį pleistrą. Prieš tai trys ciklai buvo reguliarūs kiekvieną mėnesį, vėliau ciklas truko nuo lapkričio mėn iki sausio 15d, kuri yra pirmoji šio ciklo diena. Prieš mėnesines (sausio 13d) tikrino echoskopu, viskas buvo tvarkoje (smulkūs folikulai abejose kiaušidėse ir esantis dominuojantis folikulas (28mm) dešinėje kiaušidėje, endometras 5mm). Po patikrinimo susirgau praėjus 3 dienom. Ar gi šis dominuojantis folikulas galėjo pranykti mėnesinių metu? Šiandien yra 34 ciklo diena. Prieš kelias dienas (02.15) vėl tikrino echoskopu, nes įtariau nėštumą (skaudėjo pilvo apačią, tempė gimdą, šiek tiek pykino), nėštumo nematė, endometras 3,2 mm, o įžiūrėjo smulkius folikulus abejose kiaušidėse ir jokio dominuojančio folikulo ar bent jau geltonkūnio, nors 10 ciklo dieną turėjau panašiai tris dienas trunkančius ovuliacinius skausmus (maudžiantį pilvą, buvo išsipūtęs). Nėra jokio teorinio paaiškinimo, kodėl įvykus ovuliacijai nesusidarė geltonkūnis, ar jis galėjo būti tokio mažo dydžio, kaip ir kiti folikulai? Su vyru bandome pastoti, ovuliacijas stengiuosi sekti. Tik šiuo atveju ovuliacija labai įdomi... :)

Ačiū už bet kokią informaciją ar nuorodą.

Peržiūrėti atsakymą

Folikulai susidaro ir išnyksta kiekvieno ciklo metu. Ovuliaciją geriausiai parodo 7 dienas iki mėnesinių atliktas progesterono kiekio nustatymas.
http://www.spa.lt/7_ciklas.phtml

2016 vas. 17 16:46
Laba diena. Antra menesi vartoju kontraceptines tabletes lindynette. Likus 3tabletem iki menesio pakuotes pabaigos pasirode rudos kraujo isskyros, skauda krutine,savijauta kaip pries menesines. Ar cia normalu? Ir ar reikia papildomos apsisaugojimo priemoniu jei dbr tureciau lytunius santykius ? Aciu uz konsulacija.

Peržiūrėti atsakymą

Jei tabletes vartojate tikrai teisingai, tai papildoma apsauga nėra reikalinga.

2016 vas. 17 02:27
Sveiki. Turiu beda, menesiniu metu isigyjau nauju higieniniu paketu, po kuriu manau man prasidejo bakterine vaginoze. Makstyje juntamas patinimas, deginimas ir lengvas niezulys. Siuo metu esu ne Lietuvoje, todel galimybes nueiti pas daktara neturiu, galiu isigyti tik siuos du preparatus: "Vivag" maksties tabletes arba "Multi-Gyn Actigel" maksties geli? Kuris yra efektyvesnis? Beje, jau beveik 3 metai kaip naudoju kontraceptini NuvaRing zieda ar sie vaistai nepakenks makstyje esanciam ziedui? Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad šių preparatų efektyvumas yra panašus. NuvaRing kontraceptinis poveikis neturėtų sumažėti vartojant šiuos preparatus.

2016 vas. 16 17:07
Laba diena,
Su vyru nesisaigoję pasimylėjome mano 5 ciklo diena, mėnesinėmis sergu jau septintą ciklo dieną(ciklas 28 dienos). Ar įmanoma buvo pastoti? Labai jau šį kartą užsitesė menstruacijos. Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad tikimybė pastoti yra labai maža.

2016 vas. 16 12:22
Laba diena, noriu paklausti, man pradejo skaudeti krutis, niekada neskaudedavo, dabar netycia paspaudus ar uzciuopiant skauda, kartais net aikteliu, ka tai gali reiksti?

Peržiūrėti atsakymą

Norint atsakyti į šį klausimą svarbu žinoti kurioje mėnesinių dalyje jums skauda, ar esate gimdžiusi, ar ilgai tęsiasi skausmas. Jei skausmai užsitesė, tai reikalinga gydytojo konsultacija.

2016 vas. 15 10:23
Sveiki, ar normalu jog menesiniu 1-2 dienas iš makšties pastoviai kraujo lyg krešuliukai išeina , jie gleiveti ir gana tamsios spalvos, tai normalu jog jų yra ar reiktų kažkur kreiptis? Taip pat menesines labai skausmingos nuo 11metų.

Peržiūrėti atsakymą

Sunku atsakyti į klausimą nežinant nei jūsų amžiaus, nei šeimos planavimo planų. Manau, kad jūsų mėnesinės yra normalios.

2016 vas. 14 19:05
Laba diena gerb.daktare
Ar moteris gali pastoti po gimdos miomos embolizacijos,ir po kiek laiko po proceduros galima planuoti nestuma?
Dekui uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Priklauso nuo to kokia ir kokio dydžio mioma buvo. Į šiuos klausimus jums gali atsakyti jūsų gydantis ginekologas.

2016 vas. 14 14:00
sveiki pries beveik 4men turejau lyt santykius testai visi neigiami labai daug ju jau padaryta menesines nedingo taciau kraujavimas sutrumpejo ginekologe nieko nemate ar galeciau visgi buti nescia yra pykinimas pilvo skausmai viduriavimas.is kruties bega skystis gydytoja sake nepienas o kaazkas su hormonais israse kontraceptikus

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad jūs nesate nėščia.

2016 vas. 12 19:27
Sveiki, vartoju keletą metų Kontraceptines tabletes ( Diane 35) nesenai praleidau dvi tabletes, po kelių dienų pradėjo labai negausiai teplioti rudomis išskyromis, ir taip keleta jau dienų. Ar turėčiau sunerimti? Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Jei praleidote dvi tabletes iš eilės, tai gali būti sumažėjusi apsauga nuo nėštumo, reikalinga papildoma apsauga.