Andrė Amšiejienė

Sritis:Akušerija ir ginekologija
Darbovietės: VAISINGUMO KLINIKA (Vilnius)

Papildoma informacija:

Adresas:Laisvės pr. 64A, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2390595
El. paštas:

Specializacija:

Domėjimosi sritys: nėščiųjų ir gimdyvių priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, reprodukcinė medicina, nevaisingumas. Konsultuoja visais akušerijos ir ginekologijos klausimais.


Užduoti klausimą

2016 liep. 27 14:20
Laba diena, esu nescia 13 savaiciu. Dvi dienas buvo pasirode negausiu sviesiai rudu isskyru ir maude pilvo apacia. Ar tai gali buti susija kad kaip tik tomis dienomis man budavo menesines? Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Jei tokie skundai tęsiasi, tai reikalinga ginekologo konsultacija.

2016 liep. 20 20:33
Labas vakaras, norėčiau pasiteirauti. Dingo menstruacijos( apie 100 dienų), jaučiu itin nemalonu pilvo tempimą, neapsakoma putimą. Pilvas taip stipriai išsipūtęs, kad atrodo jog kelintą mėnesį laukčiausi. Esu lieknutė, tad pilvo putimas labai apsunkina. Labai padidėjęs apetitas, sutrikęs tuštinimasis, paskauda dešinėje pilvo apačioje, svoris šiek tiek pakrito. Kas tai galėtų būti, nes savijauta tik blogėja dienomis.
P.S dar neturėjau lytinių santykių.

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad turite pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoju ir ginekologu.

2016 liep. 20 10:31
Laba diena. Norėjau pasiteirauti,kiek dienų gali veluoti mėnesinės ? Man jau trečia diena jos veluoja, nejaučiu net ju simptomu.

Peržiūrėti atsakymą

Atlikite nėštumo testą.

2016 liep. 17 23:48
labas vakaras, turiu klausimeli. esu 9 men po gimdymo ir jau 4 men nesibaigiantis kraujavimas is maksties.kas tai galetu buti? man 29 metai antras gimdymas.

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad jums būtina jūsų ginekologo konsultacija.

2016 liep. 15 17:14
Laba diena,

Noreciau pasiteirauti tokio dalyko: jei hormonu tyrimai geri, ar reiketu atlikti kiausintakiu praeinamumo tyrima HyCoSy?

Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Jei negalite pastoti, tuomet taip.

2016 liep. 14 22:36
Sveiki,siuo metu gydausi nuo pienliges, naudoju zvakutes ,ir rezultatas jau matyt,savijauta gera.Ir labai idomu ar po sio gydymo jai uzbaigsiu ar galeciau lankyti baseino mankstas?nesukels bel pakartotinai,ar nesualergizuos baseine?

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad po gydymo galite lankyti baseiną.

2016 liep. 14 16:02
Sveiki, noreciau jusu patarimo del vieno klausimo. Mazdaug savaite pries menesines atsirado diskomfortas slapinantis, perstejimas tuomet itariau bedele su slapimo takais, taciau veliau atsirado stiprus pilvo ir strenu skausmas, tepliojimas, menesines veluoja jau viena diena. Gal zinote kas tai galetu buti? Dekoju

Peržiūrėti atsakymą

Gali būti šlapimo takų uždegimas.

2016 liep. 12 12:37
Laba diena, šiuo metu esu 31+4 savaitės nėščia. Labai dažnai suskausta pilvo apačią (panašiai kaip per menstruacijas), pilvas pasidaro kietas, aiškiai galiu jausti gimdos ribas, kartasi pabundu naktį nuo strėnų maudimo ir pilvo apačios skausmo, vaisiau judesiu labai dažnai nejaučiu ( galbūt todėl, kad placenta yra priekyje). Taigi, norėjau pasiteirauti ar reikėtų sunerimti ? (p.s. ką daryti tokiu atveju jei tai pranašauja priešlaikinį gimdymą ir daktarės poliklinikoje skubos tvarka nepriima, nes visi atostogauja ? ar vykti i neščiųjų priimamąjį ? labai ačiū :)

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad jums reikalinga ginekologo konsultacija.

2016 liep. 11 19:32
laba diena noriu paklausti kas atsitiko kad po menesiniu praejus 2 dienom susirgau vel ir jau 8 diena kraujuoju ir nesiruosia sustot kas galetu buti?

Peržiūrėti atsakymą

Nežinau jūsų amžiaus, todėl sunku atsakyti į šį klausimą. Manau, kad jums reikalinga ginekologo konsultacija ir apžiūra

2016 liep. 7 20:32
Laba diena,
Prieš mėnesį laiko įsidėjau hormoninę minispiralę "Fleree". Kuomet atėjo pora, tris dienas vėlavusios mėnesinės, nuėjau pas ginekologą apžiūrai ultragarsu, viskas tvarkoje. Esu labai jauna ir manyje vistiek tvyro baimė neplanuotai pastoti, nors turiu didžiausią įmanomą kontracepcijos apsaugą. Tačiau taip ir kyla ranka pirktis tuos testus, iš baimės ir prisigalvojimų... ar turėčiau nerimauti? Dėkui už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Manau, kad nerimauti neverta.