Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2021-07-10 07:44
Sveiki,po antro skiepo skaudejo durimo vieta,negalejau pirma diena pakelti rankos,antroje dienoje pastebejau skausminga guza pazastyje,ar reiketu sunerimti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tokios reakcijos po skiepų galimos.

2021-07-06 22:00
Sveiki,vyrui 53 metai buna širdies permušimai,puse metu geria heminius vaistus,ar galima del permusimu padeti homopatija?Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, permušimai yra tik požymis kokio tai vidaus organo negalavimo, į kurį reaguoja širdies elektrinė sistema. Tai nėra savaiminis, atskiras susirgimas. Jo priežasčių gali būti labai daug ir įvairių- nuo skrandžio uždegimo iki stuburo osteochondrozės. Tad norint padėti reikalinga išsami konsultacija.

2021-07-01 08:39
Laba diena, sergu lėtiniu sinusitu, blogai nesijaučiu, tik šiek tiek rytais nosis būna užsikimšusi, ką patartumėte vartoti, kad suskystinti gleives ir praplėsti sinusų kanalus. Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu jūsų sinusitas pasireiškia tik trumpalaikių nosies užsikimšimu rytais, tuomet kokio tai ypatingo gydymo nereikia. Priežasčių gali būti keletą, tačiau dažniausiai- alerginė reakcija. Pastebėkite, kaip jūsų nosies būklė reaguoja į naudojamą maistą.

2021-06-28 11:31
Laba diena.
Sergu infekcine moniuniklioze. Pirma karta nustate gruodzio men. Neseniai buvau sabtariskese pas infektologe. Padare visus tyrimus sake liga pasitrauke. Bet limfmazgiu daug ir daugeja. Skauda juos

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, neuždavėte klausimo.
Jeigu persirgus mononukleozę lieka didelį, skausmingi limfmazgiai, reikia kreiptis į hematologą
ir patikrinti kraujo būklę. Jeigu viskas gerai, naudokit homeopatinį kompleksinį preparatą "Lymphomyosot" po 1tabl 3xd bent porą mėnesių.

2021-06-27 11:54
Laba diena. Turiu bambos isvarza ir laukiu operacijos. Niekas neskauda, ar galiu vazinetis dviraciu?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, be abejo, galite.

2021-06-18 21:52
Sveiki. Norėčiau paklausti ar reikėtu sunerimti jei dešinej puseje smilkinyje jaučiu iššokusia arterija, kitoje pusėje nėra. Kur reikėtu kreiptis?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jeigu tai yra tik išvaizdos klausimas- problemos neturėtu būti. Tačiau jeigu kartu yra ir kiti negalavimai- galvos skausmas, padidintas kraujospūdis, regos sutrikimai ar kt, reikėtu kreiptis į šeimos gydytoją.

2021-06-13 22:25
sveiki turiu ramybes neduodanti klausima?? pastoviai dingsta gelezis? sulasina kursa praeina 4 men ir vel nera,feritinas 2,gelezis 5,HMG 117

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, pirmiausiai reikia išaiškinti tokios mažakraujystės priežastį. Moterims tai dažniausiai ginekologinės problemos. Tačiau gali būti ir bėdos virškinimo trakte ar kraujodaroje. Tad būtini išsamūs tyrimai, o ne tiesiog geležies lašinimas.

2021-06-09 13:58
Sveiki. Susisuriau su problema... paskaicius interneta pas mane popilomos virusas.. bet tai kad jis pas mane prie analines skilutes... man yra 20 metu.. gal yra vaistu? Kremo? Kaip imanoma ji gydyti

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, papilomos virusas negydomas tepalais. Kaip ir bet kokio kito virusinio susirgimo atveju- svarbu gerinti imuninės sistemos būklę, nes virusas gyvuoja visame organizme. Išoriškai, jeigu turite kondilomų- jos šalinamos lazeriu.

2021-06-08 20:33
Sveiki,
Turiu problemų su skydliauke, TTH yra beveik 2 tūkstančiai (norma iki 60) ar dirbate su tokiomis problemomis?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, homeopatinis gydymas galimas bet kokių patologijų atvejais. Esant aukštam TTH, jūsų atveju, pradžiai svarbu išsiaiškinti, ar problema glūdi skydliaukėje ar hipofizėje? Po endokrinologinio ištyrimo galite kreiptis homeopato konsultacijai.

2021-06-01 21:50
Sveiki. Maldauju padėkite man. Mano bendrame šlapime rado baltymų 2+ ir reikia darytis vpae echoskopija tyrimo. Ar man jau viskas pabaiga ? Ar neteksiu inkstų ?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tikrai nepanikuokite, tai tikrai ne pabaiga. Tiesiog reikia išsiaiškinti, kas sukelia pakitimus šlapime, reikės kelis kartus kartoti ir pati šlapimo tyrimą, atlikti echoskopija ir ko gero konsultuotis su urėologu. Visada yra įvairiu sprendimu kiekvieno organo (taipogi ir inksto) veiklos pagerinimui. Tiesiog ramybės ir kantrybės.