Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2019 vas. 2 13:34
Turiu daug nusiskundimu. Po gimdymo pradejo 2.5 metu. Jauciuosi stress,panikos priepuoliai, negaliu susikoncentrupti. Daznai kosciu sausai atrodo Kad negaliu issikoseti. Be to jauciuosi sunkuma prie nosies ( Kai laukiausi turejau sinusita ir dar viena karta po gimdymo,gydziau naturaliai). Be to pastaruoju metu nuolatine pykina, jauciuosi sunkuma pilve ir kairej bei desineje puseje po soboauliais. Ties bamba visada iaitempe. Be to tureiu problemu su kryzkaulip,nugaros ir klubo skaumu. Buvau Pas homeopate issitirti folio metodu, jis Parise Kad patiriu per daug streso. Bet AR Gali tiek daug visokio skausmai ir negalacimu buti tik streso pasekme o ne kokiu rimtu ligu?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, stresas gali sukelti labai daug įvairiu pojūčių- skausmą, pykinimą, svaigimą, pūtimą ir kt. Ar jūsų atveju tai tik stresas, pasakyti negaliu. Jeigu atlikote bendrus sveikatos tyrimus ir viskas tvarkoj, rekomenduočiau kreiptis į psichologą.

2019 saus. 30 07:19
Sveiki mama ir sūnus serga NF. Mergytei spa 54...yra buvus pas hematologus dėl kepenų ir inkstų ligų. Nieko blogo nerado. Bet neramina tai, kad vaikui užeina silpnumai suglemba ir temperatūra iki 38 su virš, kartais vemia. Tai trunka 1para retais atvejais paras. Kur dar galėčiau kreiptis.? Nes kai taip atsitinka visada esam guldo I į ligoninę vietine ir pompuoja tada antibiotikus.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu norite rinktis natūralius sprendimus įvairiu ūminiu susirgimu atvejais, galit keiptis į gydytoją- homeopatą. Dažniausiai "peršalimo" ligas įveikiamos be antibiotiku.

2019 saus. 24 18:08
Sveiki, norėčiau paklausti ar atlikus kraujo tyrimo testa būtu geriausias sprendimas norint sužinoti būklę sveikatos, lyties organu ir t.t.? Ar tai jau reikia atskirai tirtis?
Dėkoju.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, vien tik kraujo tyrimas atsakymą apie sveikatos būklę nesuteikia. Visada reikia kreiptis į specialistą, kad paskirtu reikiamus tyrimus- kraujo, ultragarsinius, rentgeno ar kitus.

2019 saus. 10 15:27
Laba diena norejau paklausti kaip gydyti letiny pankretita:skausmas plinta I krutine ir I nugara :gyvenu anglijoje pagalvok jau laukiu is daktaru 6menesius gal lietuvoja patartimete specelista tikrai aciu

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, sergant lėtiniu pankreatitu ypatingai svarbi dieta. Jos nesilaikant, pasekmes gali būti labai sunkios. Griežtai draudžiami bet kokie alkoholiniai gėrimai, gazuoti gėrimai, riebaluose kepti (pvz. čipsai), rūkyti, marinuoti produktai, greitas maistas, ribojami saldumynai.
Kokius tai preparatus, net augalinius, galima paskirti tik atlikus kraujo tyrimus dėl kepenų, kasos fermentu ir po pilvo organų echoskopijos.
Jeigu nesulaukiat pagalbos UK, būtinai kreipkitės pas gydytoją Lietuvoje.

2018 gruod. 16 18:58
Sveiki, mano mergaitei kuri yra10- ies metu nustate artrita, patines vienas kelias.Siulo gerti pries uzdegiminius vaistus 6 sav ir rebilitacija.Ar yra kokiu hemopatiniu vaistuku kurie padetu gydyti sia liga? Noretumem gerti pries uzdegiminius ir plius dar hemopatinius ar taip galetumem?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, vaistų derinimas galimas. Tačiau, norint konkrečiai ką nors rekomenduoti, tikrai reikalinga konsultacija. Artritas- pakankamai rimtas susirgimas.

2018 lapkr. 12 20:12
Gerb. gydytoja norėčiau Jūsų paklausti. Esu pedagogė, vadovauju ikimokyklinei įstaigai. Tas gyvenimo tempas...Man 55. Pora mėnesiųsutriko miegas. Atrodo miegu, labai daug sapnuoju, vartausi. Ir kiekvieną rytą keliuosi labai pavargusi. Gal galite patarti kaip iśsivaduoti iš tų sapnų. Labai nenorių migdomųjų cheminių. Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, nerimastingas miegas gali turėti keleta priežasčių. Dažniausiai- stresas dienos metu, kofeiną turinčių gėrimų naudojimas (žalios bei juodos arbatos taipogi), gausus arba sunkus maistas nakčiai. Jeigu jūsų gyvenime daug streso, galima mokytis įvairias streso valdymo metodikas, pvz. meditacija, kurį dabartiniame amžiuje ypatingai rekomenduojama, netgi vaikams. Nebenaudokite dienos metu jokius kofeiną turinčius gėrimus, vakarienė turėtu būti bent 3 val iki miego ir labai lengva- pvz. daržovių sriuba.

2018 spal. 22 12:00
Laba diena, norėjau paklausti, ar yra kokių nors homeopatinių vaistų nuo gausių mėnesinių? Gydytojai neranda priežasčių, siūlo hormoninę spiralę, bet jos nenoriu. Visos problemos prasidėjo po antro gimdymo. Esu mėginusi vaistažoles, bet ne ką tepagelbėjo.

Ačiū
Eglė

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, bet kurio atveju reikia išsiaiškinti gausaus kraujavimo priežastis, tik tuomet galima rekomenduoti konkretu gydymą. Patarčiau atvykti individualiai konsultacijai.

2018 spal. 2 16:18
Sveiki.kuo stiprint imuniteta zindomam kudikiui Po SPD.aortos koraktacijos.su sirdies stimuliatoriumi.Po ydu operacijos aciu.neskiepyti.dergam minimalei

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, geriausiais imunostimuliatorius yra sveikos, sveikai besimaitinančios mamos pienas. Geresnio ir nerasit :)

2018 rugs. 15 11:57
Sveiki. Reikalinga jūsų konsultacija. Vaikinui 5-8x dienoje kraujuojama iš nosies (dienomis vis gausiau). Krenta kūno masė, dažnai svaigsta galva, taip pat juntamas jos skausmas. Kankina nemiga, bei silpnėjanti bendra savijauta. Ką galėtų visi šie simptomai prognozuoti? Į kokius ligos specialistus patikimiausia kreiptis? Ačiū už atsakymus!

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, pirmiausiai paarčiau kreiptis į šeimos gydytoją, atlikti bendrus tyrimus, apžiūrą. Ką nors pasakyti tiklsiai be apžiūros, apklausos tikrai negalėčiau.

2018 rugp. 9 04:46
laba diena , sergame Pulinga angina ar normalu geriant antibijotikus oxpamox kad temperatura pakyla naktimis iki 38,6-38,8 ketvirta para ?;)

Peržiūrėti atsakymą

Taip. taip gali būti, tačiau reikėtu pasirodyti gydytojui.