Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2013-03-16 09:36
Sveiki, man dažnai sunku iškvėpti reikia papildomo iškvėpimo , buvo manoma kad nuo nervų gėriau žolelių nuo streso bet nieko nepadėjo

Peržiūrėti atsakymą

Tokie kvėpavimo sutrikimai dažniausiai būna nervinės kilmės. Geriausias būdas su jais kovoti – šalinti nervinę įtampą sukėlusias priežastis, laikytis reguliaraus dienos režimo, pakankamai išsimiegoti ir kasdien aktyviai pajudėti, pasportuoti, papildomai naudoti magnį bei B grupės vitaminų papildus.

2013-03-15 16:22
Šeimos gydytoja man nustatė juostinę pūslelinę ir pasiuntė pas neurologą pasikonsultuoti. Neurologas išrašė receptą vaistui Lidoposterin 50mg/g.( tepalą Lidokainą).
Nusipirkę vaistą perskaitėme informacinį lapelį, kur parašyta, kad tas tepalas skirtas „Išangės skausmo ir niežulio malšinimui,esant himorojiniams mazgams...“.
Kažkaip suabejojome ar šiuo tepalu galima tepti pūslelinės žaizdeles ar apie jas. Vaistininkė man atsakė kad ir ji abejojanti.
Gal patartumėte – naudoti man šį tepalą pūslelinei gydyti, ar ne.
Ačiū. Irena.

Peržiūrėti atsakymą

„Lidokainas“ nėra specifinis vaistas pūslelinei, tačiau malšina niežulį bei mažina skausmą, t. y. slopina ligos simptomus. Paprastai pūslelinei skiriami specifiniai priešvirusiniai preparatai, pvz., „Acikloviras“ derinant su simptominėmis priemonėmis.

2013-03-14 22:53
Laba diena
Buvau pas gastroenterologa, man diagnozavo dvylikapirstes zarnos uzdegima ir rado Pylori bakterija.
Gydytojas paaiskino, kad man reikes gert antibijotikus, o as labai netoleruoju antibijotiku.
Norejau Jusu paklausti, ar yra koks nors naturalus preparatas siai problemai isspresti, internete daug ieskojau informacijos apie tai ir radau papilda "Mastika (Pistacia Lentiscus medžio sakai)".
Kokia Jusu nuomone apie si papilda? Ar verta ji vartoti? (o gal yra koks kitas veiksmingesnis papildas?) Ar visdelto man reikia gerti antibijotiku kursa, nes kitaip sios problemos neisspresiu.
Siuo metu esu isvykes is Lietuvos, todel noreciau Jusu greito atsakymo, kad zinociau koki sprendima man priimti.
Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Jeigu jūs netoleruojate antibiotikų, turėjote apie tai informuoti jus konsultavusį gydytoją, kad jis galėtų pagal jūsų nusiskundimus ir esamą būseną parinkti kitus medikamentus.
Dabar duoti tikslų atsakymą labai sunku.
Jeigu jūsų savijauta nėra labai bloga, nereikalaujanti skubios pagalbos, galite bandyti naudoti ir papildą „Mastika“, kartais jis veikia visai gerai.

2013-03-14 09:44
Labas rytas,
Prieš kelias dienas vyras darėsi fibrogastroskopiją (nežinau ar tiksliai taip parašiau, bet liaudiškai, tai rijo žarną), nes porą kartų per savaitę kildavo rūgštis. Rado keletą erozinių židinukų, skrandžio išvaržą. Kaip gydytojas sakė yra visos sąlygos kilti rūgtšingumui, mat iš ankstesnio tyrimo buvo sakę, kad nepilnai užsidaro vožtuvėlis.
Jis pats pastebėjo,kad jam rūgštis kyla nuo ankštinių produktų, miežinių kruopų, baltagūžio kopūsto, šviežiai spaustų obuolių sulčių. Stengiuos patiekalų iš to nedaryti, o kaip tik kuo daugiau gaminti salotų iš pekino, aisbergo, spaudžiu morkų sultis kartais įmaišydama mangą, verdu ryžių, grikių (kartais neskrudintų), avižų, greito paruošimo keturių grūdų košes, į salotas vietoj aliejaus pjaustau avokadą, mirkinu saulėgrąžas, migdolų riešutus, pieno vartojame retai, į sriubas dedamės grietinės, kitų pieno produktų į savaitę (kaip pvz. jogurtas, varškė) gaunasi porą kartų. Tačiau kokius tris kartus per savaitę mėgsta duoną su česnaku ir namuose parūkintais lašinukais, tokiu pat dažnumu troškinu naminę mėsą (kalakutieną, kiaulieną) prie jos pateikiu troškintas virtas daržves, o iš jų dar darau ir tyrsriubes. Iš vaisių valgo bananus, melionus, avokadus, mangus. Iš miltinių - duoną, namie keptus sausainius ar kokį pyragą. Stengiamės baltymų nemaišyti su angliavandeniais. Pomidorų padažo ir majonezo nevartojame. Maistas daugiausiai verdamas paprstai ar garuose, o kepame retai.
Dirba vadovaujantį darbą, tad streso nemažai.
Porai savaičių vyrui gydytojas priskyrė gerti PANTOPRAZOLE ACTAVIS 40 mg.
Per kiek laiko preliminariai atsiranda erozijos? Manau, kad paskirti vaistai tik apmalšins simptomus, bet niešgydys, kaip aš galėčiau padėti savo vyrui? Ar maistu, ar homeopatiniais vaistais, žolelių arbatom ar kokiais nuovirais (teko skaityti, kad linų sėmenų nuoviras gerai)? Homeopatinėje vaistinėje rekomendavo KLUX ir GASTRICUMEEL. Nusipirko abu, bet kol kas dar negėrė.
Ačiū iš anksto už atsakymus, kurių lauksiu su nekantrumu.

Peržiūrėti atsakymą

Erozijos gali atsirasti labai greitai, per dieną, esant, pvz., dideliam stresui.
Jeigu norite padėti vyrui, ieškokite atsipalaidavimo būdų, sudarykite sąlygas pailsėti, t. y. visiškai pakeisti veiklą. Pvz., žmogui, kuris dieną sėdi ir kalbasi su kitais žmonėmis, poilsis bus bėgiojimas, vaikštinėjimas miške, plaukimas, joga ar kiti aktyvūs užsiėmimai nebendraujant.
Maistą būtina derinti nuolat.
Skrandžio rūgštingumą slopinti nėra nei gerai, nei logiška, nes skrandyje rūgščių privalo būti. Tik turi normaliai dirbti vožtuvai. Jų veiklą palaiko stabili nervinės sistemos būklė, tinkama mityba, geras stuburas, tam tikri pratimai.
Galite naudoti ir sėmenų nuovirą, ir įsigytus homeopatinius vaistus.

2013-03-12 13:59
ar yra depresijei gydyti homeopatiniu vaistuku,jeigu yra tai kokie jie.

Peržiūrėti atsakymą

Homeopatinių vaistų, skirtų gydyti depresiją, yra daug. Jie parenkami individualiai pagal paciento skundus, depresiją sukėlusias priežastis.

2013-03-06 19:44
Labas vakaras, nrėjau jūsų pasiteirauti dėl vienų vaistų. Man yra nustatyta Somatizacijos Sutrikimai. yra paskirti antidepresantai Amitriptylinum ICN Polia. Ar juos galima pritaikyti ne cheini , o homopatinį gydymą. Kad poveikis būtų panašus.

Peržiūrėti atsakymą

Homeopatiniai vaistai nėra paskiriami pagal diagnozę. Juos parenka gydytojas pagal konkrečius paciento skundus. Cheminių preparatų analogo homeopatijoje nėra. Visi homeopatiniai vaistai skirti ne kažką slopinti, o tam, kad organizmas gytų iš vidaus.

2013-03-06 08:21
laba diena labai jautrus berniukas 7 metai jam nustatytas silpnas protinis atsilikimas jis paruosiamoje grupeje nuo rugsejo 1 klase dar kalba prasta ar galima duoti segativ pc kiek laiko gerti ir kaip aciū labai už atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

„Sedatif PC“ galima vartoti po 1 tabletę 2x per dieną – sučiulpti arba ištirpinti nedideliame kiekyje vandens ir duoti išgerti. Galima vartoti ilgai, jeigu tam yra poreikis.
Jūsų atveju galbūt labiau tiktu "Sedalia".

2013-03-05 16:31
Sveiki, vaikas serga letinem ligom, pries du metus operuota sirdele, imunitetas labai prastas, daznai sergami kvepavimo taku ligom(bronchitas, plauciu uzdegimas, virsutiniu kvepavimo taku uzdegimas), ka patartumet del skiepu ar tai efektyvi priemone. Kuri skiepa geriau pasirinkti pneumo 23, prevenar 13,synflorix. Vaikui 2,5 metukai. Aciu uz atsakyma.

2013-03-01 11:45
Sveiki, norejau paklausti del dukros.Jai greit 16 metu. Buvo tik vienos menesines pries 5 menesius. Gal patartumete, kokiu zoleliu arbateliu galetu gerti, kad suaktyvetu ir normalizuotusi ciklas. Pagarbiai mama

Peržiūrėti atsakymą

Galite pabandyti kompleksinį homeopatinį preparatą „Hormeel“ – po 10 lašų 2xd.

2013-02-28 15:44
Gerbiama gydytoja!Man labai issausejo slapimo taku ir maksties gleivine.Menopauze prasidejo pries 8 metus.Patarkite kokius naturalius tepaliukus ir preparatus naudoti esant mano negalavimams.Dekoju!

Peržiūrėti atsakymą

Klimakteriniame laikotarpyje makšties sausumą sukelia estrogenų, skysčių ir vitaminų trūkumas. Stenkitės jį sumažinti kasdien vartodama daug sėklų (linų, saulėgrąžų, sezamo, kanapių ir kt.) bei ankštinių daržovių (pupų, pupelių, lęšių, avinžirnių). Papildomai labai tiks ilgalaikis vitaminų A ir E vartojimas. Kasdien būtina išgerti gryno vandens ne mažiau kaip 20 ml vienam kg jūsų svorio.