Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2021-08-24 21:18
Labas vakaras, norėčiau paklausti. Su vyru planuojame kūdikį ir pastebėjau implantacini krauja, tačiau po savaitės susirgau mm bet buvo visai kitokios tik pora dienų. Dabar vis jaučiu nežymų skausmą vienam ar kitam šone, taip pat šlapinuos dažniau ir viduriu pūtimas atsiradęs, net pavalgius pietus pilvas lyg ima gurkti kaip prieš viduriavimą, taciau tustinuosi ne visai vandeniu bet skystokai ir keletą kartų per dieną. Pasidariau HCG tyrimą, tai atsakymas <1.10 kas galėtų būti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, nieko blogo įtarti negalėčiau. Kreipkitęs į savo gydanti ginekologą.

2021-08-19 23:36
Sveiki, prieš porą metų hemoglobinas buvo 90, feritinas, 3.2. Geriau feritaba apie pusę metų , kažkiek pakilo. Tuomet pastojau, po nėštumo paprasiau kad padarytų bendra kraują, tai gydytoja sakė būtinai reikia gerti geležį. Pageriau keletą mėn sako jau gana geras kraujas. Dabar jau metai praėjo po nėštumo pradėjau jausti galvos vaikiną, duria širdį, laiptais lipti sunku ir seip trūksta oro, pati pasidariau feritina jis 4,4 hemoglobinas119. Ar man vėl gerti feritaba po tris kaps.kaip kaskada išrase, ar reikia kaska daryti kitaip? Taip pat bendram tyrime eritrocitai be trombocitų koeficientas neatitinka normos.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, galite naudoti Ferretab. Tačiau patarčiau labiau atkreipti dėmesį į mitybą- naudoti daugiau ir reguliariai geležį bei C vitaminą turinčius produktus.

2021-08-19 20:34
Sveiki. Siuo metu esu uzsieni,ir nera galimybes grysti i lietuva,siuo metu iskiles didelis gumbas, ant moteriskos vietos,lupos,kitaip bartolines liaukos uzdegimas. Jau 7kartas kai ji turiu, budavo operacijos. Bet dabar nera galimybes, kokiu veiksmu imtis,kad jis pratruktu? Kaip isvengti 10 balei sistemoj skausmo desimtuka? Kaip panaikinti be operacijos? Labai skubu, nes zinau,koks skausmas

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, deja, reikalinga operacija.

2021-08-13 09:50
Sveiki, buvau pas gyditoja ir jis man nustate,kad egzema man 36metai. Is pradziu atsirado ant ranku plaštaku,pazastu sonu tai gyditojas israse man vaistu taip pat tepaliuka tepti tas izbertas vietas. Man praejo nuo ranku dingo spuogiukai ir iškarto dabar atsirado ant uzpakalio,pilvo,nugaros man jau sita problema apie menesis laiko nakti atsikeliu kasytis nes tas vietas ižbertas niežti. Gal galite pasakyti ka blogai darau arba kur man dar galima kreiptis? Ar reikia issitirti kam as elergiskas ?
Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, pasakyti ką blogai darote, negaliu- tam reikalinga išsami konsultacija. Galit kreiptis į alergologą arba dermatologą ir atlikti alergenų tyrimus .

2021-08-09 17:22
Laba diena. Po covid skiepo dariau pravaziavima su motociklu. Nemazai ir sunkiai ji stumdziau. Po skiepo sekancias 2 dienas buvo labai blogai. Tada trecia diena besiprausdamas apciuopiau netoli seklides minksta guzeli. Jau savaite laiko ta vieta tepiu lioton tepalu ir geriu aspirina. Guzelis gerokai apmazejo. Bet daugiau pavaiksciojus i ta vieta ar salia pradeda durti gnybti. Kas tai galetu buti? Aciu labai

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, be apžiūros pasakyti sunku. Gal tai buvo nedidele kraujosruva, kuria gavote po perdem didelio krūvio.

2021-08-04 12:32
Sveiki, mūsų 7metų neįgaliai mergaitei karts nuo karto krinta deguonies prisotinimas, iki 85 pagal pulsoksimetrą ir tuo metu pulsas pakyla iki 148. Yra stebimi skydliaukės sutrikimai. Tik gimus, jai buvo nustatyta hipoksija. Pas kokį gydytoją reiktų kreiptis konsultacijai dėl šio sutrikimo?
Dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, pirmiausiai- kreipkitės į šeimos gydytoją. Jis įvertinęs situaciją nukreips jus pas reikiamą specialistą- kardiologą, hematologą ar endokrinologą.

2021-08-03 03:44
Sveiki.
Esu šiuo metu anglijoje. Kuris laikas jaučiu didelį skausmą dešinėje pusėje šlapinantis ko niekada nesu patyrusi, taip pat maudžiantis pilvo skausmas, kartais pykina ir nežymus galvos skausmas.
Šiame puslapyje atlikau sveikatos testą ir daugiausiai procentų parodė "negimdinis nėštumas". Prieš savaitę laiko dariausi nėštumo testą, bet rodė neigiamą atsakymą. Taip pogi prieš 2 metus buvau apsilankiusi pas ginekologę, kuri man pasakė, kad mano kiaušidžių veikla yra sutrikusi. Ar yra tokia tikimybė, kad galiu pastoti ir susilaukti kūdikio?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, kokia jūsų tikimybe pastoti, iš duotos informacijos pasakyti negaliu.
Šiuo metu jums svarbu išsiaiškinti skausmo priežastį. Atlikite bent šlapimo tyrimą.

2021-08-03 00:15
Kaip reiktu atsikratyti kaspinuočio, ir kaip sužinoti ar jį turi? Nes valgau sveikai, bet svoris neauga ir kiek buna tiek ir buna...

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikėtu atlikti koprograma (išmatų tyrimą) ir hemoskenavimą (gyvo kraujo lašo tyrimą) norint patikslinti parazitų buvimą.

2021-07-27 17:12
Laba diena.Jau 15 met.maždaug sergu herpesu.Buna ant lytinių organų,sedmenų.Ir į men.kankina buna net kas savaitę?Nebežinau kuo gydytis.Padėkite.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, herpes virusas aktyviai bujoja tik esant silpnai imuninei sistemai. Jeigu jis kankina taip dažnai, reikėtu išsiaiškinti visus imunitetą žalojančius veiksnius ir juos šalinti. Nežinant jūsų visos sveikatos istorijos bei gyvenimo būdo- konkrečiai patarti neįmanoma.
Kartu galbūt reikėtu naudoti natūralius imunostimuliatorius ir galimai- specifinius priešherpetinius vaistus.

2021-07-27 16:56
Laba diena, prieš metus buvo vit.D trukumas žemiau normos . 10 mėn. naudojau vit. D kapsulėmis. Pakilo iki max. Praėjus metams vėl pasidariau tyrimą, situacija ta pati , nukrito iki 61,5, kai minimumas 75. Ką patartumėte naudoti? Ar jūs šią savaitę dirbate, ar galėčiau patekti pas jus. Ačiū .

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, D vitamino pasisavinimas priklauso nuo daugelių veiksnių. Lietuvoje juo dažniausiai trūksta dėl klimatinių sąlygų ir mitybos įpročių.
Jeigu norite atvykti konsultacijai, kreipkitės darbo dienomis tel. 868292261.