Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2021-10-06 23:57
Sveiki, Gerb. Gydytoja.

Norėčiau pasiteirauti dėl progresuojančio sąnarių skausmo (ypatingai alkūnių srityje) jaunam žmogui (26m.), skausmai prasidėjo prieš gerus metus...

Gal rekomenduoti galėtumėte kaip galima būtų išgydyti rankas? Kokius profilaktinius pratimus atlikti. Pergyvenu dėl savo sužadėtinio... Taip, darbas jo sėdimas, darbas iš namų, nuolatinis sėdėjimas prie kompiuterio, prieš metus dar dalyvavo bėgimo maratone ir sportavo salėje, dabar jau pasilenkti jam sunku, vos juda.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu naujas žmogus nuolat kenčia skausmus ir "vos juda", jam būtinas detalus ištyrimas, diagnozės nustatymas. Tik po to galima rekomenduoti kokį tai gydymą.

2021-10-05 18:26
Sveiki, sergu igimta ir augimo miastenija, zinau kad man negalima vartoti magnio. Taciau gal yra tam tikras kiekis kiek jo galiu suvartoti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, manau, kad galite naudoti maisto produktus, kurie turtingi magniu- sėklas, riešutus, jūros dumblius. Būtinai palaikykite gerąją žarnyno mikroflorą probiotikais, ribokite saldumynus bei kavą.

2021-10-02 16:43
Sveiki noriu jūsu paklausti nes nebežinau net ka ir bedaryti.. Auginu 4 metu dukrytę ir paskutiniu metu vos patirusi menkiausia sresą pradeda vemti (pavizdžiui palikimas darželije ar paprašymas suvalgyti pietus) išprovokuoja vėmimo priepuolius... Patikrinus liežuvi matau kad jis apsinešęs baltomis apnašomis o žandukai išberti lyg ir pranešdami apie virškinimo problemas ar alergijas.. Tiesa turbūt svarbu pamineti kad mes turime nuo kudikystės besitesianti viduriu užkietėjima.. Kurilaviruoju su maisto subalancavimu bei gluten atsisakymu bei gerosiomis bakterijomis žarnynui.. Ar galite pasakyti ar turėčiau sunerimti dėl siu žarnyno broblemu ir vėmimo..Kreipėmes i gyditojus bet atsakymas buvo nieko rimto.. Bet šie vėmimai mane privertė ne juokais sunerimti.. Gal turite ižvalga kas tai gali buti? Pats vaikas gan guvus tik atsisako maisto ir retkarčiais skundžiasi pilvo skausmais?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, manau, kad verta rūpintis vaiku. Kieti viduriai ir vėmimas nėra normalus reiškinys. Manau, kad greičiausiai būtina koreguoti mitybą ir galbūt reikalingi priešparazitiniai preparatai. Optimalu būtu atvykti gyvai konsultacijai.

2021-09-25 16:12
Sveiki,buvau nėščia kažkur 6 savaites, mano paskutiniu mėnesiniu mėnesiniu pirma diena buvo Rugpjūčio 18d, pasidarius testa jis man parodė teigiama,nespėjus užsiregistruoti pas ginekologe,vakar tai yra Rugsėjo 24d man prasidėjo kraujavimas su krešuliais,pradžioj teplioti pradėjo,paskui gausiau,maudė pilvo apačia,panasiai kaip per mėnesines,gal kiek smarkiau bet skausmas buvo dar pakenčiamas, kraujavimas buvo idomus,taip po viena karta taip gausiai,paskui apstojo paskui vėl taip gausiai,o vėliau nuėjus į tuoleta pajutau ir pamačiau kad kokio abrikoso dydžio krešulys išėjo,ar tai gali būti persileidimas? Šiandien ryte buvo panasiai,o va vėliau taip po truputi kraujuoja,jaučiuosi gan neblogai,pilvo apačios jau nebe skauda ,gal kiek kartais taip pamaldžiai bet čia jau panasiai kaip per mėnesines,tai ar man verta registruotis pas gydytoja dabar ar palaukti kol nustosiu kraujuoti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, gali būti ankstyvas persileidimas. Gamta tiesiog susitvarko natūraliai. Jeigu jaučiates gerai, nėra ilgalaikio tepimo, skausmu ar kitu nemaloniu pojūčiu, gyvenkite ramiai toliau. Tik rūpinkitęs savo sveikatą, sveiku gyvenimo būdu, jeigu planuojate neštumą.

2021-09-15 10:48
Kaip išvengti miežio ligos?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, akies miežis atsiranda nusilpus imunitetui, tad svarbu jį palaikyti sveiku gyvenimo būdų.
Papildomai naudojami B grupės ir D, C vitaminai, probiotikai.

2021-09-08 23:00
Ar galima homeopatiniais vaistais sumazinti cholesteroli? Bendras 10,4. MTL4,15. DTL1,65.Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, vien tik kokiais tai vaistais tikrai ne. Būtina ir mitybos korekcija. O jeigu jau yra buvę kokie nors kraujotakos sutrikimai, kurie nurodytu į insulto/infarkto riziką, gali būti jog jau reikia ir statinus.

2021-08-29 13:43
Laba diena. Gyvename anglijoje. Jokios pagalbos is cia esanciu gyd negauname.. tad klausiu Jusu patarimo. Mergaitei 7 men. Per koju sulenkumus beria labai mazais smulkiais spuogiuikais. Taip pat ir ant kalko. Ar gali buti tai prakaitine? Patepus hormoniniais tepalais praeina. Nepatepus kelias dienas vel atsiranda. Ir ant veido, ranku turi raudonas demes.. aciu!

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tokios vietos tipiškos alerginiam bėrimui. Stenkitęs vengti ryškiausius alergenus- įvairius spalvotus saldumynus, šokoladą, kakavą, gazuotus gėrimus, greitą maistą.

2021-08-28 17:55
Ar veiktų skiepas nuo žvp juo jau sergant? Gal kažkiek apmažintų šio viruso plitimą organizme?

Peržiūrėti atsakymą

Ne, jau sergant skiepytis netikslinga.

2021-08-28 17:51
Sveiki, ar galima būtu homeopatinių vaistų pagalba išsigydyti žmogaus papilomos virusą? Ačiū už atsakymą !

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, virusus sunaikinti gali tik pačio žmogaus imuninė sistemą, tad pagrindinė sąlyga- gerinti jos būklę.
Tam tikslui tinkami ir homeopatiniai preparatai.

2021-08-27 21:40
Sveiki,

Man nuolat pučia pilvą, kad ir kaip besimaitinu. Daug ko nevalgau nuo ko pučia, maitinuosi subalansuotai, valgau daug ląstelienos, bandžiau eksperimentuoti su maistu, kad atrasti priežastis, tai atsisakiau pieno produktų, ankštinių, miltinių, pridėtinio cukraus ir vistiek vakarais prasideda baisus ir gausus pūtimas su nepakeliamu kvapu iki ryto. Jau mėnuo geriu geras bakterijas, gausiai, bet nejaučiu pagerėjimo. Vis ieškau priežasčių, bijau, kad nesusilaukčiau rimtų bėdų.
Sakykit, kokius tyrimus vertėtų atlikti, kad išsiaiškinti priežastis? Ačiū.
P.S. Esu žindanti mama, mažyliui problemos su pilvo pūtimu nėra, tai čia vadinasi manyje kažkas blogai?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, reikėtu atlikti disbakteriozės tyrimą ir naudoti tikslinius probiotikus.
Kartais būtinas priešparazitinis ar priešgrybelinis kursas.