Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2021-11-12 17:23
Jei yra plaučių uždegimas, kokį procentą deguonies parodys aparatas

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, labai skirtingai, priklausomai nuo būklės. Plaučių uždegimas nenustatomas remiantis pulsoksimetro duomenimis.

2021-11-05 07:45
Sveiki,kaip plaučiu pulyni išgyditi namuose,be daktaru pagalbos? Ar arbatos pades?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, neaišku, ką turite omenyje su pavadinimu "plaučių pūlinys"? Ar tai abscesas, tuberkulioze, onkologija, bronchektazes? Bet kurį iš šiu diagnozių yra pakankamai grėsminga ir reikalaujanti ilgalaikio gydymo ir tikrai ne nuotolinio, be tyrimu ir be konsultacijos. Tad rimtai rekomenduoju kreiptis pagalbos ne į google, o į medikus.

2021-11-04 18:27
Sveiki, man 34 metai, nuo tam tikru vaistu vartojimo yra sumazejes leukocitu kiekis apie 10 metu, mityba is esmes nepadeda ju zenkliai padidinti,kad butu normos ribose. Paskutini karta vaistus, del kuriu sumazejo leukocitu kiekis, vartojau pries 3 metus. Ar yra kos nors spec. gydymas padedantis atstatyti leukocitu kieki? His nera kritines bukles, kaip sergantiems veziu, bet ir be normos bukles.
Dekoju uz Jusu atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, nepaprastai platus klausimas. Norint tiksliai atsakyti, labai svarbi leukopenijos priežastis (kuo sirgta, kokie preparatai naudoti?) ir esamu tyrimų rezultatai? Ne tik bendriniai kraujo bet ir daugybe kitu rodikliu, pvz.kepenų fermentų, vitaminų, virusu žymenų irtt.
Baziniai preparatai, svarbūs bet kurio atveju būtu- probiotikai, vitaminai A, C, D, E; kartumynai (imbieras, ciberžolė, pelynas ir kt), omega3, resveratrolis, cinkas, selenas ir kiti mineralai (deficitus patarčiau nustatyti plaukų tyrimo pagalba).

2021-11-02 20:08
Laba diena, Gerb. Gydytoja.
Man 43 m. norėjau pasiteirauti dėl karpų ir papilomų, apgamų. Karpų turėjau jau nuo mažų dienų, nedaug, bet po vieną kitą visada turėdavau. Dabar pasipylė apgamai ir iškilūs apgamėliai panašūs į papilomas. Norėčiau išsiaiškinti priežastis ir gauti gydymą. Ar galėtumėte ką patarti

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, norint išsiaiškinti priežastis, reikalinga išsami konsultacija ir keletas diagnostiniu tyrimu. Ką nors patarti galima tik turint visus rezultatus.

2021-10-27 13:34
Manau susirgau vulvitu, ar galima kaip nors namu salygomis pagerinti situacija iki kol mane priims pas gydytoja

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, galit gerti medetkų arbata bei naudoti Vagisan ovulės

2021-10-24 09:23
Sveiki, turiu plaučiu uždegima , bet tik prasidedanti, daktare išraše gerti antibiotikus. Gal galite patarti ko reikia saugotis turint plaučiu uždegima ? Gal negalima maudytis, nes kazkaip kenkia. Aciu uz informacija.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, viskas priklauso nuo jūsų būklės. Jeigu karsčiojate- laikykitės lovos režimo. Jeigu ne- galima rami namų veiklą, tačiau vengti sunkios fizinės veikos, perkaitimo, sušalimo, ypač- skersvėjo. Todėl ir nepatartina kelias dienas maudytis. Praustis po dušu galite, kuomet bent pora dienų temperatūra visiškai normali.

2021-10-15 07:38
Laba diena skaiciau apie vadinama triperi. Pas mane taip pat pasirodo baltas tistas skystis bet daugiau jokiu simtomu nepastebiu ka galeciau daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, kreiptis į urologą.

2021-10-11 18:00
Sveiki, mano sunus serga lėtinių bronchitu dabar kai ruduo jis negiara jaučiasi skauda krutyne, nugara, tai kartojasi kasdien, koseja nesmarkiai bet skauda krutyne ir nugara, gal galit patarti kaip gyditi ar palengvinti bronchito lyga?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, norint tiksliau parinkti gydymą, reikia daugiau informacijos apie ligos priežastį ir esamus požymius. klausimas, ar žmogus rūko ar ne, ar atlikta rentgenogramą ir kiti tyrimai?
Be abejo, galima naudoti įvairias priemonės imunitetui stiprinti- vitaminą C didesnem dozėm, vit.D, citroseptą, ežiolės preparatus, arbatas kosuliui lengvinti- saldymedį, gysluotį, islandinė kerpeną ir kt.

2021-10-08 22:39
Laba vakara. Norėjau paklausti ar galimas pastojimas turint kušingo liga?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tai priklauso nuo šio sutrikimo priežasties. Ar tai tik sindromas (pvz kokios tai ligos gydymo pasekme) ar savarankiška liga? Ir be abejo, nuo jos ryškumo, stiprumo, gaunamo gydymo. Pasitarkite su jus gydančiu ir jūsų situacija pilnai žinančių gydytoju.

2021-10-07 16:10
Sveiki,
Prieš metus padidėjo viso kūno limfmazgiai. Rado infekcine mononukleoze, dabar jau kraujas rodo, kad visuso nera bet limfmazgiai nemažėja ir kartais skauda.
Buvau pas Hematologa, bet tik peržvelge kraujo tyrimu rezultatus kuriu buvo daug ir sakė nieko blogo nemato.
Pas infektologe taip pat lankiausi taip pat sakė stiprinti organizma.
Dat tonziliu akmenys labi padidėja.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, o koks jūsų klausimas?