Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2019 rugs. 1 18:49
Sveiki. Jau praėjo trys metai, kai organizmas neįsisavina kalio. Kol vartoju kalio chlorido tabletes (1 tabletė per dieną, 750 mg), tol kalio koncentraciją pavyksta pakelti truputį auksčiau žemiausios ribos, bet, kai nustoju jas vartoti, vėl kalio norma greitai nukrenta. Ypač sunku pasidarė kalio normą pakelti, kai prieš metus antibiotikais gydžiausi Helicobakter pylori skrandžio bakteriją ir po antibiotikų vartojimo dar beveik pusę metų gydytoja pakeisdama skyrė gerti omeprozolį, rabeprazolį, ranitidiną, bismuto oksido, nes nepraėjo skrandžio skausmai. Iki šiol dar jaučiu skrandžio skausmą. Pastebėjau, kad po šių vaistų vartojimo dar sunkiau pasisavinamas kalis. Vos pavyksta jį pakelti iki 3,7. Kai nustoju vartoti kalio chloridą, jo norma greitai krinta žemyn. Ar galėtumėte patarti, kokius vaistus reikėtų vartoti, kad organizmas pradėtų savintis kalį ir kokius papildomus tyrimus reikėtų atlikti, norint rasti kalio nepasisavinimo priežastį? Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kalio kiekis labai lengvai svyruojantis ir staigiai krenta kiekvieno streso metu. Saugiausia jo kiekį palaikyti tiesiog kaliu turtingu maistu- daržovių sultimis, džiovintais abrikosais, razinomis ir kt. Pvz. šviežių kopūstu ir/ar bulvių sultys tiktu ir kaip kalio šaltinis ir kaip skrandį gydanti priemonė.
Dėl priežasties išsiaiškinimo rekomenduočiau kreiptis į natūralios medicinos specialistus.

2019 rugp. 31 22:10
Sveiki. Vaikui 3,5 metu. Del daznu vidiniu alogu ir ausu uzdegimu 3 metu isoperaco adenoidus. Ligos nepasitrauke, per tuos puse metu labai isdidejo tonziles, praktiskai net liecia gomurio liezuveli., per paskutinius du menesius jau du kartus airgo pūlinga angina. Po ligos praejus dviem savaitem vel sukarsciavo ir ant tonziliu matosi baltos juostelės, apnasos. Ar yra koks įmanomas budas isspresti tonzilių problema ir kazkiek sumazint ligas? I darzeli negalim eit nes daugiausiai savaite ten, trys savaitės namie... Gal padetu bufo (rupūžės) zirniukai? Ar jie neturi salutinio poveikio?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jūsu vaikui padėtu homeopatinis gydymas. Bufo yra tik vienas iš galimu, bet ne būtinai naudojamu, preparatu. Kiekvienu atveju preparatai parenkami individualiai. Šalutinio poveikio homeopatiniai vaistai neturi.

2019 rugp. 16 17:16
Sveiki. Kraujo tyrimai rodo, kad limfocitų 40%,bet leukocitų normoje. Ar gali taip būti nuo erozinio gastrito? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, erozinis gastritas paprastai nesukelia kraujo tyrimo pakitimus.

2019 rugp. 14 18:29
Laba diena,
Jau kelintą kartą pasrebiu savo išmatose baltų taškelių. Bijau, kad tai gali būti askaridozė arba koks kitas parazitas, bet daugiau nėra jokių simptomų. Gal galit padėti išsiaiškinti, nes tai labai neramina?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tai gali būti ir pvz.kandidozės simptomas ar tiesiog kokio nors virškinimo sutrikimo požymis.
Kreipkitęs į šeimos gydytoją, atlikite koprogramą.

2019 rugp. 7 09:34
Sveiki,
Mano mamą jau mėnesį kamuoja nei iš šio nei iš to pakylanti temperatūra apie 38 laipsnius. Iš pradžių nukrisdavo ilgesniam laikui, dabar jau laikosi beveik kazdien, net vaistais sunku numušti. Šiąnakt buvo 39. Antrą kartą išvažiavo į ligoninę.
Padarius kraujo tyrimus randa virusinę infekciją, tačiau nieko kito neranda, darė visų organų echoskopiją, begales kraujo tyrimų, nuo erkinio encifalito, laimo ligos.. Išrašė antibiotokų ir dar kažkokių vaistų nuo virusinės infekcijos. As jau nežinau ką daryti, gydytojai neranda ligos, o man baisu jog taip net nežinant nuo ko gydo greitai galima ir nugydyti. Gal galėtumėte patarti ką toliau daryti, gal kokių minčių kas galėtų būti, nuo ko dar tirtis, kur dar kreiptis?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu jūsų mama tirta stacionare, manau, kad svarbiausi ir būtiniausi tyrimai atlikti. Virusinės kilmės infekcijos tikrai būna nemalonios ir sunkiai gydomos. Alternatyvi medicina siūlo įvairius imunitetą palaikančius ir gerinančius preparatus, natūralius "antibiotikus", tad galit tartis su šios srities specialistais.

2019 rugp. 5 21:20
Sveiki, kokia jūsų asmeninė nuomonė dėl skiepų nuo meningokoko 8m. vaikui būtinybės?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, dėl skiepų būtinybės apsisprendžia ir atsakomybė prisiima tik tėvai.

2019 liep. 24 11:08
Laba diena,2016 metai darytas desnes ciurnos mrt. Diagnoze-M.peroneus brevis sausgysleje zemiau lateralinio maleolo matomi apie 1,7cm isilginio plysimo pozymiai.Kitu sausgysliu pakitimu nematyti. Buvo suleisti trombocitai.Bet dabar vel blogeja.Ar buna,kad pati sausgysle sugyja?Ar padetu leidziamas Traumelis jei prp nedave pilno efekto?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, visuomet iškyla klausimas- kokia sausgyslės pakenkimo priežastis?
Jeigu trauma- "Traumeel" ar kitas panašus preparatas gali padėti geriau negu PRP.
Jeigu tai pasekme kokio tai sisteminio susirgimo- efekto Traumeel-is neduos.

2019 birž. 28 23:51
Sveiki. Prieš kelias dienas mano liezuvyje atsirado itrukymas per vidurį. Kas tai galėtų būti?persti,nera malonu. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, įtrūkimą gali sukelti įvairūs sutrikimai- netinkamas maistas (labai karštas arba aštrus), alergizuojantys produktai (jeigu turite alergiją), grybeliniai susirgimai, virškinimo trakto disbakteriozę (pvz.po antibiotikų naudojimo) ar kiti veiksniai.

2019 birž. 10 23:36
Sveiki. Pradėjau laikytis protarpinio badavimo ir pastebėjau, kad sutriko virškinimas. Viduriai pradėjo kietėti. Tuštinantis pasirodo kraujo ir taip gana nemažai. Tačiau jokių pilvo skausmų nejaučiu. Ar tai gali būti nuo per stipraus stenėjimo ? Ar tai hemarojus?? Ar tai nuo pasikeitusios mitybos? Kas tai gali būti? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kiek supratau, jus vargina vidurių užkietėjimas. Dėl to gali būti hemorojus ar įplėša, kurie kraujuoja po tuštinimosi. Tačiau toks simptomas gali būti ir dėl kitu, rimtesniu žarnyno negalavimu, tad tikrai rekomenduočiau išsitirti- nuvykti proktologo apžiūrai.
Iki tol pasistenkit gerti daugiau skysčių ir naudoti daug ląstelienos turinčių produktų, kad palengvėtu tuštinimasis.

2019 birž. 7 18:40
Kaip galėčiau natūraliomis priemonėmis išsigydyti skrandžio negalavimus?Jaučiu paaštrėjusį skausmà,kai nepavalgau.Atrodo,kad visas žarnynas yra susijęs su šiuo negalavimu.Turbut bus opaligē.Patarkite kuo gydyti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kadangi visiškai neaiški diagnoze- gydymą paskirti neįmanoma. Tikrai patarčiau atlikti visus būtinus virškinimo sistemos tyrimus ir tik tada kreiptis konsultacijai.