Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2017-05-17 09:31
Sveiki, norėčiau daugiau sužinoti apie ormus mineralus, kokia nauda žmogaus organizmui? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, neesu šių produktų specialiste. Peržiūrejus jų aprašymus, matom, jog mineralai gaunami iš jūros druskos, Himalajų druskos ar yra vulkaninės kilmės. O gydomąjį poveikį duoda kartu derinami vaistinai augalai, kaip ir kituose maisto papilduose.

2017-05-15 18:17
Sveiki. Jau kokia trečia diena (ne iš eilės) man nukrenta kraujo spaudimas. Būna 90/60, 101/60, 99/66. Esu pradėjusi sportuoti, geriu žuvų taukus, magnį ir pan. Gal žinote, kokia gali būti problema?
Kuo galėčiau tai pagydyti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, labai svarbu- ar jus kraujo spaudimo svyravimus jaučiate? Jeigu ne, neverta nerimauti, nes tai gali būti normos variantas.
Jeigu taip ir tai sukelia jums fizinį nepatogumą, reikia atlikti eile tyrimų galimai priežasčiai nustatyti- kraujo, endokrininės sistemos, ginekologinius ir kt, remiantis jūsų apžiūrą ir apklausą.

2017-05-06 11:18
Prašau, pakomentuokite kofeino vartojimą geriant homeopatinius vaistus.Ar jis visiškai draudžiamas ar galimos saikinkos jo dozės?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu negalite atsisakyti kavos visiškai, naudokite ją kuo toliau (laiko atžvilgių) nuo homeopatinių vaistu. Sakykim - vaistai naudojami ryte 8 val, o kava geriama 10 val.

2017-05-04 22:06
Sveiki! Prieš penkerius metus persirgau hepatitu A. Niekuo nesigydžiau, persirgau užsienyje, grįžus infekcinėje ligoninėje ištyrus, pasakė, jog persirgta ir paleido. Nuo to laiko turiu geltonus akių baltymus. Neseniai tyriausi vėl. Kepenų fermentai normos ribose, echoskopija puiki, nors dešinįjį šoną po šonkauliais nuolat veržia. Taip pat seniai per kitą echoskopiją tarė gydytoja, jog tulžies pūslė užsilenkusi. Gal patartumėte, ką daryti dėl nuolatos sopančio šono? Geriu tulžį varančias arbatas. Ir keisčiausias, bet labai aktualus klausimas - kažin, ar įmanoma kažką padaryti, kad akių obuoliai vėl būtų balti? Net žmonės bendraudami komentuoja ko gi tos akys pageltusios... Dėkui!

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, nuolat pageltę akių baltymai po persirgto hepatito A neturėtu likti. Patarčiau išsitriti ir dėl hepatitu B bei C ir patikrinti bilirubino kiekį kraujuje. Turint tyrimų atsakymus galima spręsti dėl gydymo.

2017-05-03 08:46
Laba diena,
Mano mergaitei 8 metai, panašiai nuo 2 metukų vis kankina pilvuko skausmai. Atlikome daug tyrimų, nieko rimto daktarai neranda viską nurašo psichologijai. Mergaitė jautri ir prisirišusi prie manęs, pilvuko skausmai prasidėjo maždaug gimus sesutei, yra daug sutapimų, bet jau 8 metukai, kažkiek sumažėjo, bet vis nepraeina. Man įdomi Jūsų nuomonė ar taip galėtų būti psichologiškai? Pilvuko skausmai spazminiai ir užeina rytais bei vakarais (po valgio). Didelis dėkui už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, tai gali būti ir psichologinio pagrindo sukelti pilvo skausmai. Tačiau patarčiau pastebėti, ar nėra reakcijos į kokius tai maisto produktus- pvz.miltinius, pieno produktus, saldumynus?

2017-04-30 01:21
Sveiki,
Vaikui 3,5 metu, turim problemu su padidejusiais adenoidas jau mazdaug 2 metus, jokiu ausu uzdegimu ir kitu su adenoidais susijusiu ligu apart daznos ir beiskartojancios slogos neturejes. Atlikus timpanometrija pries metus AD 198 c tipo, AS b tipo (nejudrus bugnelis). Adenoidai 2-3 lygio. Gavom 2 men vartoti nasonexa, jis adenoidu bukle zymiai pagerino ir juos sutrauke, AD 99 a tipo, AS 144 c tipo. Adenoidai 2 lygio. Dabar pastejau kad vaikas blogiau girdi su vien ausim, pradejau jo klausineti ir pats pasake, kad taip su ta girdziu gerai, su ta blogai. Gydytojas apie operacija bent jau praeitais metais nekalbejo, as taip pat apie ja galvociau krastutiniu atveju, bet nesinori kad turetu bedu su klausa. Siemet dar niekur konsultacijai nesilankem. Noretume isbandyti homeopatini gydyma, ir imanoma pasiekti teigiamu rezultatu musu situacijoje?
Dekui uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, jūsų atveju homeopatinis gydymas ne tik galimas, bet ir rekomenduojamas.

2017-04-28 18:04
patarkite kaip mazinti blogaji cholesteroli

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, dažniausia padidėjusio cholesterolio priežastis- tai netaisyklinga mityba. 90% atveju pakanka pakeisti mitybos įpročius ir tyrimai pagerėja. Retkarčiais galimi tam tikri sutrikimai/susirgimai, galintys sukelti cholesterolio padidėjimą, pav. skydliaukės ligas. Tuomet reikėtu pagrindinį dėmesį kreipti jų gydymui.

2017-04-20 09:20
Laba diena,
kas galetu buti veiksminga is produktu, palaikyti ramius tulzies pusles akmenis, jie tik maudzia nestipria,i tad norisi atideti operacija. Ir dar ka reiskia kartokas rugstokas skonis burnoje? Dekoju

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, galite naudoti Rowacholį kursais po 2-3 mėnesius.
Kartokas skonis nurodo į tulžies refliuksą/ nutekėjimą į skrandį.

2017-04-13 21:50
Sveiki, įdrėskė katinas, ranka patino, skauda. Ar jau kreiptis į gydytoją, ar galima kuo patepti? Skaičiau, kad bartoneliozė praeina savaime, bet...

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, bet kurio ūmaus susirgimo ar traumos atveju būtina kreiptis į gydytoją,o ne ieškoti pagalbos internete.

2017-04-12 17:39
Labas vakaras
Kraujo tyrymai geri. Niekas nieko neranda kaip visada.
Miniau dviratį pas daktarą ir po kelių min. nebeturėjau jėgų. Pasidarė sunku minti. Kojose ir rankose sunkumas kažkoks pasidarė. Galva irgi atrodo,kad vatis "pridėta". Ar tai normalu,daktare?
Kas tai galėtu būti?
Skaičiau,kad vienam vyriškiui irgi tokie panašus symptomai buvo,tai jis susirado gerą neurologę ir ta jam nustatė vitamino b6 trūkumą. Gali taip but.
Dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,taip gali būti dėl įvairių priežasčių- tiek latentinio virusinio susirgimo, tiek vitaminų ar mineralų trūkumo, tiek dėl lėtinio streso. Norint atsakyti, reikalinga išsami konsultacija.