Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2022-02-25 21:14
Sveiki.Ka naudoti esant padidejusiam blogam cholesteroliui?Vaistu statinu nenoriu.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, esant padidintam cholesteroliui pirmiausiai koreguojama mityba- rekomenduojama vengti saldumynus, miltinius gaminius, alkoholį. Papildomai naudojami preparatai kepenų veiklai gerinti, pvz.margainis bei natūralūs papildai cholesterolio kiekiui mažinti- lecitinas, chitozanas, omega 3.

2022-02-19 06:11
Gydytojas nustate Bronchektaze ir paskyre naudoti Symbicort 160/4,5 inhaliatoriu. Gal yra kazkiu naturaliu budu issigydyti kuriuos jus galetumete pasiulyti? Dekinga

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, bronchektazės gali sukelti įvairius nusiskundimus, kadangi jų kiekis ir laipsnis gali būti įvairius. Tad ir gydymas priklauso nuo individualios simptomatikos. Symbikortas šalins bronchu spazmus, tačiau tai hormoninis preparatas ir ilgą laiką naudojant gali sukelti šalutinius poveikius. Visuomet galima parinkti kokius tai papildomus augalinius preparatus būklei lengvinti, tačiau tik po individualios konsultacijos.

2022-02-11 10:46
Sveiki, mano vaikui 4m prasidėjo dienos metu priepuoliai, išgriuna kai netenka pusiausvyros, sustingsta, akys krypsta į viršų. Gulėjome ligoninėje nustatė žiedine epilepsija. Priepuoliai trunka 1-3minutes. Per dieną būna nuo 1 iki 5 priepuolių, dienos metu užeina pykčio priepuoliai ( mėto viską kas papuola, mušasi, verkia). Ar tai gali būti epilepsija? Kaip ją gydyti? Neurologas skyrė convulex sirupą.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, epilepsijos diagnoze patvirtina encefalograma. Manau, kad ją jums stacionare ir atliko. Deja, dažnai sunku nustatyti epilepsijos priežastį- pvz.gimdymo trauma, uždegimą, parazitu invazija ar kt. Jeigu tai pavyktu, gydymas galėtu būti specifinis (šalinantis priežastį), ne tik simptominis(šalinantis priepuolius). Norint ieškoti galima priežastį, reikalinga eile tyrimu, apžiūru- pvz. papildomi kraujo tyrimai, osteopatinė korekcija ir kt.

2022-01-06 20:12
Sveiki. Psichiatras diegnozavo nerimo sutrikimą. Išrašė antidepresantų, aš jų nevartojau. Puse metų savomis jėgomis su tuo tvarkausi. Gal galite rekomenduoti hoeopatinius preparatus problemai gydyti. Man 32metai.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kadangi nerimo priežasčių bei išraiškų būna įvairių, tad ir sprendimai nevienodi. Reikalinga individuali konsultacija.

2022-01-06 09:25
Kaip gydyti neramiu kojų sindromą.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, bet koks sindromas yra tik požymis kokio tai proceso, vykstančio organizme. Norint atsakyti tiksliai ir išsamiai, reikalinga akivaizdinė konsultacija. Dažniausiai svarbu palaikyti organizme pakankama vitaminų ir mineralų kiekį, gerinti miego kokybę, raminti nervų sistemą. Kiekvienu atveju sprendimai individualūs.

2021-12-31 16:28
Sveiki mano dukryte kosti labai smarkei buvom anglijoj pas daktarus liepe gerti paricitamoli gal galetume kaip nors kitaip padeti dar

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, paracetamolis skirtas karščiavimui mažinti, o ne kosuliui gydyti. Kosuliui lengvinti duokit bent čiobreliu, saldymedžio arbatas, vaistinėse yra ambroksolio sirupas.

2021-12-24 15:08
Labai patino abu akių vokai ir niežti, yra paraudę, ką sausį dar daugiau sudirgsta ir niežti. Mątymas geras, tik partinė gerokai. Gal žinot kur galiu rasti iricar kremą, kažkada padėjo. Dėkui už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, analogiškos sudėties tepalą gamina Parapharm vaistine Kaune, Savanorių 58.

2021-12-23 21:49
Ką reikėtų vartoti esant dažnam širdies plaukimui?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, primiausiai reikia išsiaiškinti dažno plakimo priežastį.
Kadangi priežasčiu gali būti daug- paskyrimai, gydymas gali labai skirtis.

2021-12-19 21:14
Sveiki Gyditoja. Šiandien pastebėjau kad išpūsdama sloga kartu su krauju. Galva skauda. Kosulys sausas. Kas galetu būti kad isnypšiu snarglius du krauju? Ačiū už atcakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tai gana dažna būsena sloguojant. Matyt, namuose sausas oras ir ko gero, organizmui trūksta C vitamino. Dėl to trūkinėja smulkiosios kraujagyslės pūčiant nosį.

2021-12-19 20:27
Laba diena, atsirado traškėjimas kairioje žando pusėje. Ar tai gali būti tik patempimas, ar gali baigtis ir išnirimu?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, žandikaulio sąnario traškėjimas dažniausiai nurodo į artrozinius pakitimus, o ne į įšnirimą ar patempimą. Tačiau, norint tiksliai atsakyti, reikalinga apžiūra.