Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2020 geg. 11 13:39
Sveiki, klausimas būtu toks. Gal yra galimybė pakeisti šiuos vaistus į homeopatinius. Sertroline 50 mg. Taip pat miego vaistukus Quetapine 25mg. Šiuo metu gyvenu aktyvų gyvenimo būdą. Studijuoju, dirbu, mokinuosi naują kalbą. Iš anksto dekoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, deja, iš karto atsakyti į klausimą neįmanoma. Viskas priklauso nuo to, kokia buvo būklė, dėl kurios jums paskyrę šiuos vaistus, kaip seniai jos naudojat, kokia būkle yra dabar ir kokie yra jus stebinčio specialisto planai dėl vaistų dozių mažinimo.

2020 geg. 1 20:18
Pas mano drauge ant kojos 2metai, apatyneja dalyje susiformavo mėlynė. Negyja, dar labiau skaudėti pradėjo. Bandysiu siųsti nuotrauka jai pavyks

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, bet kurio atveju, jūsų drauge turi apsilankyti akivaizdinei konsultacijai ir papildomiems tyrimams. Šiuo metu nieko pakomentuoti neįmanoma, per mažai informacijos.

2020 bal. 24 22:23
sveiki.
Turiu skydliaukės sutrikmą, hipotirozė. Tth 22, niekada nesityriau prieš tai, jokių vaistų nevartojau. Ar imanoma apseiti be hormonų? Ar yra galimybė sutvarkius skydliauke, nebegerti vaistų, tik hoeopatinius? Ka patartumėt? Bijau, kad skydliaukė aptings ir teks visą gyvenimą vartoti.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, taip, galima tvarkyti skydliaukės problemas natūraliais preparatais. Vaistu parinkimui reikalinga individuali konsultacija.

2020 bal. 24 21:29
Sveiki, ar homeopatija gydo veido rožinę? Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Taip, galim parinkti jums tinkamą gydymą.

2020 bal. 19 13:40
Laba diena(žinau kad nesispeciliazuojate kūdykiu srytija bet ieškau informacijos visur)
Norėjau pasidomėti gal žinote kas gali buti kudikiui (mano daktaras sako kad alergija bet jokiu tyrimu nedaro karantino metu) o maista apribojau visiskai ir tai tesiasivirs 2menesiu (kai prasidejo vaikui buvo 2men dabar jau 4men) atsisakiau tai vieno tai kito produkto dabar likau ant virtos kiaulienos bulviu kepto obuolio ir 2dziovintu datuliu per diena2savaites niekas negerejo. dabar pakeičiau 3 diena bulves į bulivine balanda ir zalias(rumuniskas ir isberg) salotas
na ir vistiek niekas nesikeicia
( jau 5d geriu gerasias bakterijas as gefilus o vaikas jau virs menesio geria linex gerasias bakterijas.
Vaikas kas karta kakoja su gleivem ir vandeningai 1diena 2kart kita iki 4kartu, karta sviesiau kita karta zalsvai. Į savaite 2-3kartus pasirodo kraujo(2kartus gan gausiai buvo kraujo)
seip vaikas neatrodo kad jaustus blogai
temperaturos nera, pilvuka papucia retai.
Jauciuosi nevilti nes jau ir pati jauciuosi labai silpnai.
Gal kazkur susiduret su tokia situacija (prasysiu daktaro kad padarytu kaip nors paselio tyrima ir lopo turima taip pat mastau gal tai pralaidus zarnynas).
Kai gime vaikui buvo gelta (ir laikes iki 2men po to tyrimo nebepadare del karantino gal ir ji kazka lemia ir mazakraujyste ant ribos)

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, su vaikų, kūdikių alergijom susiduriu ir dirbu kasdien jau 30 metu. Tačiau duot konkrečias rekomendacijas ir paskirti gydymą įmanoma tik po išsamios konsultacijos. Jūsų pateiktos informacijos labai nepakanka. Karantino metu konsultuoju nuotoliniu būdų, tad jeigu norėsite, skambinkit mobiliu tel. 8 682 92261.

2020 bal. 16 22:22
Sveiki, turiu sunkų beveik nevaikštantį ligonį 87 m., kuriam šalia kitų ligų (plaučių vėžys, inkstų nepakankamumas, širdis po 3 infarktų) paūmėjo pūslinė odos liga. Daugybinės pūslės ant blauzdų, rankų, nugaros, kurios pilnos skysčio didėja ir trūksta, lieka kraujuojančios žaizdos. Dermatologų konsultacijos dėl karantino gauti neįmanoma, kreipėmės ir į Klinikas, ir į 2 ligoninę, visur skyriai uždaryti, šeimos gydytojas į namus neina, likom be jokios pagalbos. Pūsles tepam deksametazonu, geria prednizoloną. Prašau patarkit, gal galima sustabdyti pūslių kilimą homeopatiniais ar vaistažoliniais preparatais, ar nors kuriam laikui palengvinti ligonio būklę, kol bus prieinama dermatologų pagalba.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, panašu, kad turite aktyvu autoimuninį procesą. Deja, homeopatiniai preparatai neparenkami pagal diagnozę, o tik individualiai. Galiu jums rekomenduoti naudoti stipresnius antioksidantus, kaip pvz. "The organic pharmacy" firmos "Superantioxidant" po kapsule 2xd.
Žaizdom- specialūs tvarsčiai su koloidiniu sidabru būna vaistinėse.

2020 bal. 14 14:24
Sveiki,

Prieš pusantro mėnesio buvo rasta bakterija šlapimo pasėlio tyr. Taip pat paprastas šlapimo tyrimas parodė uždegimą. Sugėriau dviejų rūšių antibijotikus,kurie buvo nurodyti pasėlio tyrime. Bet tik nustojus juos gert iš po nakties vėl jaučiamas maudimas kairiam šone. Diena viskas tvarkoje. Kartotas paprastas šlapimo tyrimas yra visiškai norma. Kaip galėčiau sau padėt natūraliomis priemonėmis? Dėkoju!

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, po antibiotikų kurso būtinai naudokite gerąsias bakterijas bent mėnesį. Jų pasirinkimas vaistinėse didelis.
Šlapimų takams palaikyti gerkite arbatas- puikiai tinka meškauogių ar bruknių lapai, tačiau galima naudoti ir gatavus mišinius, pvz gera sudėtis- "Acorus diuretico". Arbatas gerti po 1 stikl 2xd.
Po tokio rimto uždegimo būtu gerai arbatas naudoti kelis mėnesius, keičiant jas kas 3savaitės.

2020 bal. 8 00:35
Sveiki, turiu draugą kuriam neseniai buvo nustatytas asmenybės sutrikimas. Jis gyvena užsienyje, jis pats suprantra kad jis užsidarė savyje nenoriai bendrauja du aplinkinias tik su kaikuriais žmonėmis iš draugų rato. Jis turi ir kitų ligų kaip žvynelinė ir manau šiuo metu serga didelės formos depresija. Prašau kažkokių nors patarimų kaip jam galima būtų padėti optimiškiau žiūrėti į viską. Ne tik save žeminti. Jis labai supratingas žmogus visą gyevinmą užsiėmė visokia sporto veikla, buvo darbštus žmogus linksmas, su visiais palaikė gerus santykius ir noriai bendravo ir diskutavo visokiom temom. Per pastaruosius du mėnesius labai užsidarė savyje ir kaip nuėjo pas daktarus ir jam pasakė kad jam asmenybės sutrikimas labai rimtai pradėjo žiūrėt į šitą sutrikimą. Kalba kaip viskas jam nusibodo ir pavargo nuo visko ir fiziškai ir psichologiškai, kaip jam sunku, kaip visą gyvenimą apsimetinėjo tuo ko nėra. Tiesiog norėčiau kažkokių patarimų kaip jį palenkt į gerąją pusę kad žiūrėtų į viską optimistiškiau. Padėkit išsaugot man gerą draugą. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, puiku, kad jūsų draugas turi jus- žmogų, kuris pasiryžęs padėti. Jau tai yra vienas iš pagalbinių veiksnių.
Tačiau -pagal aprašymą jūsų draugo situacija yra pakankamai rimta ir rekomenduočiau kreiptis pagalbos į specialistus- psichologus. Tai būtu geriausias sprendimas.
Tokios problemos visada sukelia gyvenimo prasmės trūkumas. Ją rasti tenka kiekvienam sau asmeniškai, čia patarti praktiškai neįmanoma. Vienam prasmė- vadovauti šaliai, kitam- daryti biznį, trečiam- melstis vienuolyne, ketvirtam- auginti daržovės.
Visi keliai geri, jeigu juose žmogus mato prasmę. Galit tiesiog su draugu apie tai padiskutuoti.

2020 bal. 3 19:04
Sveiki koki parekomenduotumet vitamina C naudot,ir stevijos saldikliu misinys ar jis skaitos sveikas priduktas.Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, sveikiausias ir saugiausias yra natūralus, augalinis C vitaminas, ne askorbo rūgštis.
Naudokite Acerola, Acai, Camucamu ar kt uogų miltelius.
Stevija- augalas, sveikas saldiklis, ypač, turintiems viršsvorį, diabetą. Tačiau perkant reikia atkreipt dėmesį, ar tai tikrai stevija, ar kaip jus minėjot- mišinys, kurio didžiausią dalį gali sudaryt sintetiniai saldikliai.

2020 kov. 24 15:11
Sveiki. Sūnui (3,9 m) ant kojos atsirado dėmė, raudona, neniešti, neskauda. Kai buvo kūdikis ilgai kankino pienligė sauskelnių srityje, išsigydėm su chlotrimazolum tepalu. Darytas išmatų pasėlis, gausiai išaugo candida. Atliktas candidos tyrimas iš veninio kraujo neigiamas. Kaip kovoti su candida ir kokią įtaką ji gali turėti vaikui, tam kaip jis jaučiasi? Sūnui sulėtėjusi raida, jis dažniausiai piktas, liūdnas, labai aktyvus, sunkiai sukaupia dėmesį, turi autizmo bruožų. (Tuštinasi reguliariai, gera konsistencija, iš mitybos beveik esame išėmę gliuteną, pieno produktus, ribojame cukrų)

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, žarnyno mikroflora turi didžiule įtaka sveikatai, augimui ir vystymuisi, ypač vaikystėje. Jį sutrinka, jeigu vaikas gimsta per sekcija, anksti gauna antibiotikus, negauna motinos pieną. Deja, atstatyti ją tikrai nelengvas darbas. Rekomenduojama ilga laiką naudoti įvairius probiotikus. Geriausiai- remiantis disbakteriozės tyrimu. Kartu duodami prebiotikai, t.y. gerųjų bakterijų maistas- rauginos daržovės, gysluočių luobelės, malti sėmėnys ir kt. Bendram vystymuisi ir mikrofloros atstatymui rekomenduojama skirti individualius homeopatinius preparatus, tačiau jų parinkimui reikalinga išsami konsultacija.