Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2017-11-02 09:21
sveiki, kreipiuosi del nagu, kurie yra luzinejantys, banguoti, ploni. Mityba mano yra ivairi, geriu daug vandens, sportuoju. Bandziau naudoti nagams skirta laka, kuris turejo sustiprinti naga, bet deja nepadejo.
Buciau be galo dekinga, jeigu atsakytumete. Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, galimai jums trūksta kokių tai mikrolelementų. Konkrečiai kokių, galima nustatyti atliekant mikroelementų tyrimą pagal plauką.
Dar galima papildyti mitybą šaltieną, želatiną turinčiais gaminiais.

2017-10-26 18:16
laba diena,auginu sunu kuriam siuo metu 6 men,problema tokia kad labai atpylineja ir pastoviai skauda pilvuka,valgydamas rieciasi kartais inkscia yra labai irzlus sunku uzmigti ir pailseti pakankamai.kakutis taip pat negrazus nors tyrimai rodo kad viskas gerai.kakoja labai skystai kelis kartus per diena su gleivem.yra ytarimas del ad laikiausi dietos bet niekas nesikeite.noriu paklausti ymanoma kazkaip isspresti sia problema?kaip jam padeti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, norint patarti reikia labai tiksliai žinoti jūsų neštumo, gimdymo ir maitinimo istoriją, jūsų ir vaiko valgiaraštį.

2017-10-20 20:30
Sveiki, man 55 m., jau 14 metų geriu vaistus nuo kraujospūdžio (locren), be to, per pastaruosius metus labai padidėjo ir šiaip visad aukštas buvęs cholesterolis (būdavo 6-7, dabar - 9,25 bendras, 7,4 blogasis). Iki šiol statinų negėriau ir norėčiau jų išvengti. Ar yra būdų kitomis, natūraliomis, priemonėmis ženkliai sumažinti cholesterolio kiekį?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, tai įmanoma - reikia griežtai koreguoti mitybą. Papildomai galima naudoti omegą 3, preparatus Regactiv (arba Aterolip), organizmą vąlančias vaistažolės

2017-10-17 12:56
Sveiki, vaikui 1,2 metai. Turi atopinį dermatitą ir alergiją maistui. Maisto produktai sukeliantys alergiją yra nustatyti ir pašalinti iš raciono. Taip pat vaiką vargina sloga, kuri kartojasi, daktarai sako kad tai alerginė sloga. Įtariu alergiją dulkių erkutėms, nors kiek teko darytis alergijos tyrimus, jie nieko nerodo. Zyrteco lašiukai gerai tol kol vartojami, juos nutraukus sloga vėl kartojasi. Ką jus patartumėte mums daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, reikėtu atvykti konsultacijai. Neakivaizdžiai neįmanoma aptarti visus vaiko sveikatą liečiančius klausimus.

2017-09-30 10:25
Sveiki, herpes pusleline atsirado ant lupos dar vasara, kaip ir pagijo bet liko randas kad ir kaip bandau jo nepanaikinu jau antras menuo , ka daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, patarčiau kreiptis į grožio specialistus.

2017-09-28 21:35
Kokios dar zoles dera su jonazole? Turiu omeny migdancias? Ar dera melatonino papildai?kokia jonazoles papildu saugi vartojimo trukme?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, geriau žolės (migdančias) nemaišyti, nes po 1,5-2 mėn jonažolės naudojimo reikia daryti nors mėnesio pertrauka. Tuomet galėsite naudoti kitus augalus arba melatonina.

2017-09-13 07:47
Su kokiais preparatais derinama jonazole? Ar tinka valerijono ir pasifloros papildai nakciai? Jonazoles papildus vartoju ryte. Taciau miegui kartais nepakanka.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jonažole geriau nederinti su daugeli cheminiu preparatu, tačiau su kitais augalais dažniausiai "draugauja". Nakčiai naudoti pasiflorą ir/ar valerijona kartu su jonažole galite.

2017-09-08 18:17
Ka daryti jei vartoju jonazoles preparata ir reikia gerti vaistus nuo skausmo ( skaiciau kad gali neveikti)? Ar visu vaistu poveiki jonazole mazina ar jie neveiks visai? Gal gerti didesne doze? Skausmo iskesti neimanoma...

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, geriausiai išsiaiškinti skausmo priežastį ir ją šalinti, o nuskausminamuosius naudoti kuo trumpiau.

2017-09-04 09:03
Vartoju jonazole laif 600 nuo depresijos. Gydytoja skyre dufaston issaukti menesinems. Ar jonazole galima vartoti kartu? Nutraukti butu negerai taciau ar nesumazes vaistu efektyvumas?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, jonažolė gali sumažinti vaisto efektyvumą. Geriau vienu metu nenaudoti.

2017-08-30 18:29
Laba. Turejau stipru sukretima gyvenime. Po jo seke stiprus nerimas kelis menesius. Dingo menesines. Jos veluoja savaite. Tyre echo.Ovuliacija vyko yra geltinkunis ir gleivine bet neiskraujuoja. Ar verta provokuoti dufastonu? Ar laukti kol atsistatys psichine busena. Siuo metu gydausi jonazoles preparatais. Man 34 metai.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu jums šiuo metu nėra aktualus vaisingumas, tikrai galite palaukti ir padirbėti su nervų sistemą. Menesinės turėtu atsistatyti savaime.