Aiva Vaivarienė

Sritis: | Homeopatija |
Darbovietės: | NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS |
Papildoma informacija:
Adresas: | Savanorių pr. 284, Kaunas |
Telefonai: | (8 37) 710602 |
El. paštas: |
Specializacija:
Gydytoja homeopatė
Užduoti klausimą
2018-05-09 15:35
Laba diena norėjau paklausti kokios reikia homeopatijos kas tinkamiausia gydant depresija,paranojdine šizofrenija,vėžį,tinka geriausiai imunitetui,protinei veiklai,kas geriausiai iš organizmo pasalina,toksinus,parazitus ,šlakus,bakterijas?ačiū už atsakyma,lauksiu savo elektroniniu paštu.viso gero.
Laba diena, homeopatinis gydymas nepaskiriamas remiantis diagnoze, ligų pavadinimais. Tai individuali medicina, kuri parenkama remiantis kiekvieno paciento konkrečiais nusiskundimais, simptomais,gyvenimo istoriją.
2018-04-27 19:53
Sveiki,
Gal žinote ar yra kas lietuvoje labai gerai būtų susipažinęs kas yra chroniško nuovargio sindromas ir galėtų prisidėti prie gydymo ?
Laba diena, manau, kad daugelis šeimos gydytoju.
2018-04-19 03:13
sveiki. mazdaug pries 8menesius turejau akmenlige. Buvo atlikta operacija kurios metu pasalino akmenis, kelis menesius jauciausi puikiai, bet pamazu skausmas gryzo ir jis vis stipreja. Skausmas lyg ir tose paciose vietose kaip ir su akmenlige turejau, bet pajutau , kad prisidejo skausmas ties kirksnimis. Gyvenu Anglijoje, kreipiausi pas daktarus liepe laikytis dietos ir paskyre kita vizita tik po menesio atlikti tyrimus. Gal galite pasakyti koke yra tikimybe kad atsinaujino man akmenlige? Kaip daznai pasikartoja ji ir po kiek laiko ji gali atsinaujinti?
Aciu uz atsakyma!
Laba diena, iš jūsų laiškelio neaišku, kokio organo akmenligę turėjote- inkstų ar tulžies pūslės? Bet kurio atveju, jeigu neprisilaikote sveikos mitybos taisyklių, akmenligė gali kartotis, ir ne kartą. Norint tai išvengti, reikia radiklaiai keisti gyvenimo būdą.
2018-04-16 12:28
Sveiki. Mes lankomes pas gydytoja A. Vaivariene dėl sūnaus problemų dėl alergijų. Turime vizita 2ieju mėnesių bėgyje . Norėtumėme paklausti patarimo. Vaikas 2metų sunkiai susirgo virusine liga kuri perėjo į komplikacijas, teko naudoti pirmąjį kartą antibiotikus. Dviejų rušių antibiotikus, vienus namie, o kitus leido ligoninėje, kadangi pirmieji nepadėjo. Kaip išsivalyti organizmą ,ka vartoti po antibiotikų, kad greičiau atstatyti organizmą ir imunine sistemą? Vaikas labai nevalgus šiuo metu, bet skysčius geria ir dėl alergijų turime gan siauroką maisto asortimentą. Kaip mums pasielgti? Ačiū!
Laba diena, jeigu esate mūsų pacientai, patogiausiai būtu krieptis tiesiogiai tel. 8 68292261 darbo valandomis. Visada ilgesniam naudojimui rekomenduojami probiotikai, pvz. Biokult.
2018-03-29 19:09
Sveiki,
man 40m. turiu "degančios burnos sindromą", atsirado tiesiog iš niekur, pamaniau, kad nusiplikiau arbata, bet tas deginimas jau antri metai. Tyrimai atlikti įvairus ir jie geri. (Skydliaukė, viršk sistema, dantys, infektologo,candidos nėra, b12 normoj, psichiatro) elektoencefalograma parode smegenų impulsus pakitusius, tai neurologė išrašė Pregabalin, traktuodama mano būseną kaip epilepsiją, nors jokių traukulių man nėra. Gal esate susidūrusi su tokia situacija ir turi ką patarti.
Ačiū
Sveiki, tai turėjau pora pacientu su šia diagnozė. Kiekvienu atveju gydymas individualus. Reikėtu atvykti konsultacijai tiesiogiai.
2018-02-19 21:55
Laba diena,
1. Apie 5 metus turiu nosies polypus. Pastoviai naudoju hormoninius purškiamus vaistus, tačiau paskutiniu laiku beveik nebejaučiu kvapo ir skonio. Ar galima homeopatiniais vaistais išgydyti nosies polypus, išvengiant operacijos? Bijau visai prarasti uoslę.
2.Bendras holestirolio kiekis 11 mool/l, blogojo - 7.5 mmol/l. Gydytoja išrašė statinų. Ar esant tokiems skaičiams galima gydytis hemeopatiniais vaistais ir reguliuojant mitybą, ar pirmiausia reikėtų kurį laiką panaudoti statinus.
Laba diena, deja, hormoninių vaistų šalutinis poveikis gali sunaikinti jūsų uoslę, sukelti nosies gleivinės atrofiją bei skątinti polipų augimą. Tad juos nutraukti bei pakeisti natūraliais preparatais būtu tiesiog būtina.
Aukštas cholesterolio lygis VISADA pirmiausiai koreguojamas mitybą, o medikamentai skįriami tik kaip papildomą priemonę esant reikalui. Jūsų atvejų (jeigu jau naudojate statinus)- reikia labai rimtai susiimti ir peržiūrėti maisto racioną.
2018-02-18 18:15
Sveiki. Man 34 metai. Man diagnozuotas šizotipinis sutrikimas. Pastoviai vartoju vaistus. Kai nustoju vartoti vaistus, pradedu girgėti balsus, matyti vaizdus, ištinka psichozė. Tai yra labai baisu. Vartoju neuroleptikus, bet nuo jų priaugau apie 20 kg. Ką Jūs patartumėte man daryti? Nenoriu vartoti vaistų, bet be jų negaliu.
Laba diena, deja, homepatiniais preparatais pilnai pakeisti psichotropinius medikamentus negalima. Galima tik natūralių priemonių pagalbą mažinti vaistų šalutinį poveikį.
2018-02-13 11:34
Laba diena. Mano pagrindinė problema, su kuria sunkiai sekasi susitvarkyti - miegas. Stengiuosi atsigulti apie 22.30 val. Einant miegoti miego poreikio nejaučiu. Badžiau gulimo laiką ir ankstinti ir vėlinti. Jeigu pasiseka iš karto užmigti, tai po 1-2 valandų atsibundu ir porą ar daugiau valandų neužmiegu. Apie 4 - 5 valandą vėl užmiegu ir miegu giliai iki 8 - 8.30 val. Iš vakaro miegas būna periferinis. Atsikėlęs dieną nuovargio ir miego trūkumo nejaučiu. Kai atsubundu, kad "neužsikabinčiau" kokių minčių, skaitau knygą, pavaikštau po kambarius. Vargina tas tuščias laikas naktį. Pastaruoju metu pradėjau ir iš vakaro neužmigti. Nors esu pensininkas, nedirbu, galiu ryte ilgiau miegoti, bet toks miegas su pertraukomis ir vėlyvas kėlimasis erzina.
Yra paaukštintas kraujo spaudimas, vartoju vaistus. Stuburo 4-5 slanksteliai sudilę, kartais suremia nugaros skausmai. Pastoviai rytais darau mankštą.Kavos per dieną išgeriu 2 puodukus. Būčiau labai dėkingas už gailmus patarimus.
Laba diena, tiesiog su metais miego poreikis natūraliai mažėja. Kūdikiai miega daug, senjorai- mažai. Tai normalu. Reikia pasvarstyti, ką naudingo, įdomaus galite nuveikti laisvu laiku? Nereikia dėl to kankintis ir per prievarta migdytis.
Pagalba galėtu būti- pakankamas fizinis aktyvumas kasdien- ilgi vaikščiojimai gryname ore; griežtas atsisakymas kavos bei žalios/juodos arbatos (vietoj jų naudokite, sakykim- melisa); svorio normalizavimas; vengimas visų blogų emocijų (pvz.televizijos, ypač- kriminalinės ir pan.naujienas), ieškojimas geru/teigimu emociju. Papildomai galite naudoti kalcį, magnį, cinką su D vitaminų.
2018-02-11 21:43
Mūsų mamai nustatė sepsį ir jai 77 metai. Ar įmanomas pagerėjimas?
Laba diena, deja, kompiūterio programa jūsų klausimą parodė labai pavėluotai. Jus jau, ko gero, žinote ligos išeitį.
Man atsakyti į šį klausimą, nežinant visos pacientės būklės, tyrimų, neatlikus apžiūros, būtu tiesiog neįmanoma.
2018-02-06 17:57
Sveiki. Jau ilga laika kankinuosi keistu jausmu pilve. Kai pavalgau, tai toks jausmas, kad nepavalgius bunu, lyg tuo metu skauda apatine pilvo dali, jauciasi lyg buciau nesoti visada. Po pavalgymo visada po mazdaug 20 min issitustinu, bet neviduriuoju, tada vel sukyla apetitas. Svoris visada toks pat. Pamaudzia desini sona daznai. Itariu, kad turiu parazitu. Ar pagal pozymius yai galetu buti?
Laba diena, nusiskundimai nėra rimti, tikėtina, kad viskas su jumis tvarkoj. Be abejo, galite kreiptis į savo šeimos gydytoją detalesniems tyrimams.
Partnerių naujienos
2021-03-09 13:52

Įmonė UAB „Mano daktaras“, valdanti internetinių registracijų pas gydytojus portalą Daugiau...
2021-03-09 13:43

Registracijos pas gydytojus platforma manodaktaras.lt pristato mobiliąją programėlę, kuri Daugiau...