Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2018-10-22 12:00
Laba diena, norėjau paklausti, ar yra kokių nors homeopatinių vaistų nuo gausių mėnesinių? Gydytojai neranda priežasčių, siūlo hormoninę spiralę, bet jos nenoriu. Visos problemos prasidėjo po antro gimdymo. Esu mėginusi vaistažoles, bet ne ką tepagelbėjo.

Ačiū
Eglė

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, bet kurio atveju reikia išsiaiškinti gausaus kraujavimo priežastis, tik tuomet galima rekomenduoti konkretu gydymą. Patarčiau atvykti individualiai konsultacijai.

2018-10-02 16:18
Sveiki.kuo stiprint imuniteta zindomam kudikiui Po SPD.aortos koraktacijos.su sirdies stimuliatoriumi.Po ydu operacijos aciu.neskiepyti.dergam minimalei

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, geriausiais imunostimuliatorius yra sveikos, sveikai besimaitinančios mamos pienas. Geresnio ir nerasit :)

2018-09-15 11:57
Sveiki. Reikalinga jūsų konsultacija. Vaikinui 5-8x dienoje kraujuojama iš nosies (dienomis vis gausiau). Krenta kūno masė, dažnai svaigsta galva, taip pat juntamas jos skausmas. Kankina nemiga, bei silpnėjanti bendra savijauta. Ką galėtų visi šie simptomai prognozuoti? Į kokius ligos specialistus patikimiausia kreiptis? Ačiū už atsakymus!

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, pirmiausiai paarčiau kreiptis į šeimos gydytoją, atlikti bendrus tyrimus, apžiūrą. Ką nors pasakyti tiklsiai be apžiūros, apklausos tikrai negalėčiau.

2018-08-09 04:46
laba diena , sergame Pulinga angina ar normalu geriant antibijotikus oxpamox kad temperatura pakyla naktimis iki 38,6-38,8 ketvirta para ?;)

Peržiūrėti atsakymą

Taip. taip gali būti, tačiau reikėtu pasirodyti gydytojui.

2018-07-27 21:21
Sveiki, praktikavausi dainuoti ir bandžiau siekti aukštą natą. Po to, pajutau kažkokį ''gumulą'' savo gerklėje, kuris nelabai skauda, bet nemalonu su juo kalbėti. Padėkite!

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu nemalonūs pojūčiai nepraeina per kelias dienas, kreipkitęs į LOR gydytoją apžiūrai.

2018-07-11 10:32
Laba diena, prieš kelerius metus buvo diagnozuota monetinė egzema. Išrašyti keli tepaliukai, kurie tam kartui lyg ir padėjo, bet vėliau egzemos plotas ant plaštakų ir alkūnių tik didėja, labai niežti, netgi oda pakito. Kuo ir kaip gydytis? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, norint parinkti gydymą reikia atvykti individualiai konsultacijai.

2018-06-19 09:46
Laba diena. Pastoviai sergu lietiniu faringitu. Vienodai tiek žiemą, tiek vasarą esant šaltam ir šiltam orui. Norėčiau paklausti ar šiai ligai gydyti yra kokių natūralių vaistų be čiulpiamų ar purškiamų vaistų parduodamų vaistinėse. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, svarbu išsiaiškinti jūsų farngito priežastis. Tai gali būti tiek virusinė, tiek bakterinė infekcija, refliuksas ar rūkymo pasekme. Kiekvienu atveju gydymas skirtingas.

2018-05-25 23:26
Laba diena, man vakar uzejo kosulys ir galvos skausmas, o siandien kosiju labai daug ir skauda plaucius giliai ikvepiant ir kositint, skauda peciu raumenis, krecia saltis ir jauciu silpnuma. Esu Anglijoje ir neturiu galimybes nueiti pas gydytoja, baisu delsti laika nes jauciu kaip sparciai dideja skausmas krutineja po kiekvieno atsikosejimo. Gal galetume ka nors patarti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tikrai reikėtu kreiptis į gydytoją. Iš natūralių preparatų, randamu vaistinėse, galit naudoti Cordyceps 3xd, PaudArco 3xd, islandinės kerpenos, debesylo šaknų bei liepų žiedų arbatas.

2018-05-25 14:06
Laba diena.Norėčiau pasikonsultuoti.Mergaitės priekinė dalis nuo sauskelnių begalo iššutusi.Visa raudona,kaip nudeginta atrodo.Niekas nepadeda.Nei sudocremas,nei krakmolas niekas.Odele visa sausa nešlapuoja bet tas raudonumas niekaip nedingsta.Įtariu jog netinka tos firmos pampersai.Pakeičiau šiandieną.Bet kaip išgydyti tą raudonumą? Dėkoju

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, galima parinkti homeopatinius vaistus, tačiau tam reikėtu atvykti individualiai konsultacijai. Jeigu gyvenate užsienyje, ieškokite artimiausio homeopato.

2018-05-22 10:58
Sveiki, jau kelinta karta butent ant koju atsikelus ryte pajauciu tokias puslytes, paraufusias, vandeningas. Jason niesti truputi. Jos sprusios gyja lanai sunkiai ir liek randas didziulis. Kartojasi po puslytes kas puse metu mazdaug. Kas Tai galetum but I? Isanksto aciu us pagalba.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, nemačius pasakyti sudėtinga, pagal aprašymą tai galėtu būti herpetinis bėrimas. Esant išbėrimui, kreipkites į šeimos gydytoją.